Parafia Rzymskokatolicka
Św. Ojca Pio w Warszawie

przy ul. Gen. Fieldorfa 1


“Jeśli wiedziałem, że człowiek cierpiał w myślach, na ciele lub duszy, błagałem Boga aby go uwolnił z tego cierpienia. Chętnie przyjąłbym przeniesienie nieszczęścia z chorego na siebie, aby on mógł być uratowany, i prosiłem aby mógł on korzystać z owoców tych cierpień... jeśli Bóg pozwoliłby mi tak zrobić.” - Ojciec Pio.

19 września 2020. Sobota.
To jest archiwum. Zapraszamy na nową stronę

Strona Główna Ogłoszenia Intencje Mszy św. Z życia parafii Słowo na Niedzielę Porządek Mszy św. Nabożeństwa Sakramenty Księża Patron Wspólnoty Caritas Pielgrzymki Rekolekcje Światowe Dni Młodzieży Bierzmowanie Wnętrze kaplicy Budowa Sanktuarium Wnętrze kościoła Złote myśli Modlitewnik Anielski Linki Kontakt Lokalizacja Login

W związku z oczekiwaniami wielu osób odwiedzających naszą stronę, otwieramy możliwość zgłaszania przez internet intencji na Msze święte zbiorowe odprawiane odpowiednio w Niedziele o 10.30 i we Wtorki o 18.00. Mszę Świętą można zamówić maksymalnie na dwa tygodnie do przodu. Odpowiednią datę należy zaznaczyć we właściwym miejscu. Dostępny limit intencji na daną Mszę św. to 40 intencji.

Prosimy, by wpisywane intencje były możliwie zwięzłe. Mamy nadzieję, że opcja ta, będzie służyła powiększeniu grona osób modlących się przez wstawiennictwo Św. O. Pio w jedności z naszą parafią, a mieszkających czasem w bardzo odległych stronach świata.

PARAFIA ŚW. OJCA PIO ZASTRZEGA SOBIE PRAWO DO USUWANIA INTENCJI ZAMIESZCZANYCH NA TEJ STRONIE, BEZ PODAWANIA PRZYCZYN, W SYTUACJI KIEDY ZAWIERAJĄ ONE TREŚCI TEOLOGICZNIE WĄTPLIWE, NIEZGODNE Z MAGISTERIUM KOŚCIOŁA KATOLICKIEGO LUB POWSZECHNIE UZNANE ZA OBRAŹLIWE CZY WULGARNE. INFORMUJEMY RÓWNIEŻ, ŻE PRZEDMIOTEM MODLITWY WSPÓLNOTY PARAFIALNEJ SĄ TYLKO I WYŁĄCZNIE INTENCJE ODNOSZĄCE SIĘ DO SPRAW I PROBLEMÓW DOTYCZĄCYCH ŻYCIA RELIGIJNEGO I MORALNEGO OSOBY LUDZKIEJ.

Uprzedzając wszelkie pytania informujemy, że dobrowolną ofiarę za zamówioną Mszę Świętą, można składać na konto bankowe podane niżej (w tytule można napisać: Msza Święta).

86801500040009229420700001
Spółdzielczy Bank Ogrodniczy w Warszawie
03-984 Warszawa, ul. Fieldorfa 5A


INTENCJE NA NAJBLIŻSZE MSZE ŚW. ZBIOROWE

2020-09-20 Niedziela, godz. 10:30:

1.  
O.Pio,prosze o zdrowie i zachowanie od wszelkich niebezpieczenstw duszy i ciala dla Justyny,Miroslawy,Marty,Wiktora,ks.Jana,ks.Bronia,dobroczyncow.O nawrocenie Witalija.O dobra prace dla Marty.O ustanie epidemi
2.  
O łaskę zdrowia dla mamy aby minęły wszelkie bóle i pieczenie nóg.
3.  
Św Ojcze Pio proszę aby z endoprotezą biodra nic złego się nie działo i wszystko było w porządku.
4.  
Święty Ojcze Pio proszę o powrót do zdrowia mojego syna Macieja i męża Mirosława oraz o potrzebne łaski dla nich i dla Kamila Mateusza i Agnieszki
5.  
Św Ojcze Pio, proszę aby w pracy dobrze mi się układało i proszę o przychylność kierownika i lepsze wynagrodzenie.Proszę o zdrowie dla całej rodziny, o wszystkie potrzebne łaski i pomoc w życiu codziennym.
6.  
Proszę o modlitwę za mnie, abym na komisji dostała ten sam stopień niepełnosprawności, żeby w pracy mnie nie przenieśli i została na dotychczasowym miejscu.Błagam pomóż mi Ojcze Pio.
7.  
Ojcze Pio proszę o zdrowie, aby zniknęły nawracające jęczmienie oczu,proszę aby badanie się udało o prawidłowy wynik testu i przyznanie dobrego sanatorium ze skuteczną rehabilitacją.
8.  
Ojcze Pio proszę miej pod swoją opieką mamę Irenę aby mogła wyjść z domu i bezpiecznie pójść na wizyty do lekarzy specjalistów, żeby nic złego się nie stało i nie zaraziła się koronawirusem.Proszę pomóż jej.
9.  
Ojcze Pio proszę o zdrowie proszę aby przestały mi boleć stawy kolanowe i biodra proszę pomóż mi aby wszystko wróciło do normy. Proszę też pomóż mi w pracy aby ludzie byli przychylni.Pomóż mi i błogosław.
10.  
O Pio bardzo proszę o zdrowie dla Mamy Ireny aby mogła bez bólu chodzić. Proszę aby przestał ją boleć kręgosłup i proszę aby nie przeziębiała się. Pomóż jej i błogosław w każdym dniu w tym trudnym czasie.
11.  
O Pio proszę miej pod opieką moją siostrę Jolantę proszę o dary Ducha Świętego o łaskę zdrowia w chorobie nowotworowej o odporność teraz bardzo potrzebną i o dobrych lekarzy. Pomóż w życiu codziennym i w pracy.
12.  
O zdrowie dla Ani,o uzdrowienie Mikołaja,Tomasza,O przeblaganie,wynagrodzenie za nasze grzechy,Za rodzeństwo.O Boże Miłosierdzie dla nas.O Niebo dla zmarłych.przodkow.Za dusze w czyśćcu cierpiace
13.  
O cud uwolnienia i uzdrowienia dla Mariusza i Artura. O zdrowie dla Krystyny,Ryszarda,Ewy,Joli,Bartka. Za dusze śp Marianny,Romana,Stefanii,Franciszka,Ryszarda,Marii. O zatrzymanie epidemii.
14.  
Św.O.Pio,proszę o łaskę zdrowia w chorobie nowotworowej dla Elizy,brak nawrotu choroby,brak przerzutów,o dobrych lekarzy,daj wskazówki lekarzom,pomóż jej,prowadź z błogosławieństwem w każdym dniu.
15.  
Panie Jezu, przez wstawiennictwo Św. O. Pio i Św. Rity uwolnij Danutę i jej rodzinę od wszystkich konsekwencji przekleństw rzuconych na nasze życie poprzez słowa tych, którzy nam złorzeczyli i niszczyli nas.
16.  
Proszę o dobrą pracę dla Djibi jako zawodnika,zdobycie przez niego kontraktu jako zawodowego piłkarza,a Pana w Swoim Nieskończonym Miłosierdziu o dar talentu,wytrwałości w tym zawodzie oraz pokory i hojności.
17.  
O.Pio,proszę o uzdrowienie Elżbiety z nerwiaka kręgosłupa,dobrych lekarzy,daj wskazówki lekarzom i spraw,by leczenie operacyjne było skuteczne,bez powikłań,proszę o dobrą,stabilną pracę dla niej,pomóż,chroń ją.
18.  
Św.O.Pio błagam o łaskę uzdrowienia Marii z nowotworu skóry, chorych oczu i kręgosłupa, lewego barku i ręki, o dobrych lekarzy, wspieraj ją, prowadź z błogosławieństwem w każdym dniu,otocz ją przyjaznymi ludźmi
19.  
Przez wstawiennictwo św.O.Pio proszę o zdrowie i wyjście z choroby dla mamy Jadwigi. O zdrowie i przemianę życia na lepsze dla Magdaleny oraz córki Julii. Za Śp.Marcina Blaut o zbawienie i dar nieba.
20.  
Św.O.Pio proszę o pomoc w wypełnieniu woli Bożej w łasce wzajemnej miłości, szacunku i wierności dla Hauy i Ismaela,Tidjani i Yamireth. Św. O. Pio usuń przeszkody do zawarcia przez nich sakramentu małżeństwa.
21.  
W intencji zmarłego taty Tadeusza, mamy Jadwigi, brata Andrzeja, aby mogli oglądać oblicze Pańskie, za pradziadków Marianny i Pawła, dziadków Franciszki i Józefa, wujków Władysława, Krystiana i Kazimierza.
22.  
Proszę o modlitwę we wszystkich intencjach Jadwigi, Elizy, Marii, Heleny, Danuty, które noszą w swoich sercach.Strzeż je Panie codziennie,czuwaj nad nimi,uchroń je,ich rodziny,cały świat przed Covid-19.
23.  
Proszę o łaskę uzdrowienia duchowego dla Anny, Elżbiety, Łukasza, odnalezienie drogi do Jezusa, daru pojednania i przebaczenia, wzrost wiary, nadziei oraz Boże błogosławieństwo i cud finansowy.
24.  
Św.O.Pio,proszę o łaskę uzdrowienia poważnego schorzenia lewego barku dla Danuty,o dobrych lekarzy,daj wskazówki lekarzom,by leczenie barku bezoperacyjnie było skuteczne,pomóż jej, chroń ją i strzeż codziennie.
25.  
Proszę o modlitwę i wstawiennictwo u miłosiernego J.Chrystusa za duszę śp. Mamy Jadwigi w 19 rocznicę śmierci, jej synów, jej rodziców, siostrzenic i bratanka, sióstr i szwagrów, brata i szwagierki.
26.  
Przez wstawiennictwo św.Ojca Pio proszę o Boże Błogosławieństwo , dary Ducha Św.,opiekę Maryi , zdrowie duchowe i fizyczne ,.dobrego przyjaciela , radość i pokój serca , ochronę dla Kacpra z okazji 11urodzin i
27.  
Św. O. Pio proszę o uzdrowienie Heleny z chorób na które cierpi i wypraszaj obfite łaski Boże dla niej. Św.O.Pio pomóż Helenie i prowadź ją z błogosławieństwem w każdym dniu. Wyproś u Boga łaski o które prosi.
28.  
Jezu,przez wstawiennictwo śś.O.Pio, Judy Tadeusza chroń Marię,jej rodzinę od wrogów widzialnych i niewidzialnych, przed wszelakim nieszczęściem,aby do mieszkania Marii żadne niebezpieczeństwo się nie zbliżyło.
29.  
Za wstawiennictwem Św. O. Pio, proszę o łaskę nawrócenia Tidjaniego, Yamireth, Gibi, Aishy, Evanilsona, Hauy, Ismaela, Bassiro, Lilii oraz Braimy, proszę też o łaskę sakramentu chrztu św. dla Melanie i Wesley.
30.  
O.Pio proszę o zdrowie,obfite łaski Boże,miłość wzajemną dla Lilii i Bassiro,łaskę narzeczeństwa,wspólnego życia w miłości,wierności,przyjaźni i usunięcie przeszkód do zawarcia sakramentu małżeństwa,strzeż ich.
31.  
Proszę o odbudowanie laktacji i pokarm dla mojej córeczki Hani, o zdrowie dla nas i całej rodziny oraz ochronę przed koronawirusem.
32.  
Proszę o modlitwę za wszystkie dusze śp. z drzewa genealogicznego Elizy, Marii, Jadwigi oraz za osoby, które zmarły w obecnym mieszkaniu Marii, aby mogły oglądać oblicze Pańskie.
33.  
48 Za dusze w czyśćcu cierpiące
34.  
Św.O.Pio, proszę o uzdrowienie Praksedy z dolegliwości utrudniających chodzenie-ból prawej nogi i biodra, zachwiania równowagi, chorych oczu, innych schorzeń utrudniających funkcjonowanie.O.Pio wstaw się za nią
35.  
Św.O.Pio, za wstawiennictwem Jezusa Miłosiernego, proszę o pomoc w szybkim ustaleniu przez lekarzy przyczyny autyzmu u Alexandra, mającego wpływ na jego dalsze leczenie i terapię. Jezu Ty się tym zajmij.
36.  
O.Pio,proszę o dobrą,blisko miejsca zamieszkania pracę dla Aishy,o pomoc w szybkim znalezieniu mieszkania,którego szuka bezskutecznie od długiego czasu,pomóż jej,wspieraj,opiekuj się nią. Jezu Ty się tym zajmij
37.  
Św. O. Pio, proszę o dobrą, blisko miejsca zamieszkania pracę dla Lilii, którą mogłaby pogodzić z opieką i leczeniem syna. Jezu pomóż jej, opiekuj się nią i jej rodziną każdego dnia. Jezu Ty się tym zajmij.
38.  
Św.O.Pio, z ufnością błagam o łaskę uzdrowienia chorych oczu,kręgosłupa,lewego barku,zachowania obecnego stanowiska pracy dla Danuty,otocz ją przyjaznymi ludźmi,wstaw się za nią, pomóż jej,prowadź każdego dnia.
39.  
O.Pio, proszę o zdrowie i potrzebne łaski Boże dla Jadwigi, Elżbiety,Barbary,Dariusza i ich rodzin,Joanny,jej męża i ich córki Anny, dla siostry Marii i jej rodziny,proszę o dobrą i stabilną pracę dla Elżbiety
40.  
Św.O.Pio, proszę Cię o odrodzenie i zmartwychwstanie mojego małżeństwa Joanny i Karola po rozwodzie,o zdrowie,o to, aby w pracy zapanował spokój, o miłość męża do żony oraz o ochronę nas przed koronawirusem
41.  
Św.O.Pio,proszę uproś u Jezusa łaskę wyleczenia z autyzmu,dar mowy dla Alexandra.Jezu Ty się tym zajmij,daj wskazówki lekarzom,by leczenie było skuteczne.Okaż Panie swoje Miłosierdzie,dotknij go swoją miłością.2020-09-22 Wtorek, godz. 18:00:

1.  
Św.O.Pio, proszę o dobrą pracę i pomóż w spłaceniu kredytów. Nie zostawiaj mnie z tym samej.
2.  
W intencji zmarłej Barbary Kulaszyńskiej w rocznicę śmierci
3.  
Św. Ojcze Pio proszę o potrzebne łaski dla rodziny, o przemianę serca, o zgodę i zrozumienie.
4.  
Za dusze w czyśćcu cierpiące
5.  
Św. Ojcze Pio, dziękuję za dotychczasowe łaski, otrzymane za Twoim wstawiennictwem. Proszę o modlitwę o uwolnienie Marcina z nałogu alkoholowego i potrzebne dla niego łaski. Proszę o zdrowie dla naszej rodziny.
6.  
proszę o uzdrowienie z choroby nowotworowej mojego męża Kazimierza i potrzebne łaski.
7.  
Proszę o uzdrowienie z choroby nowotworowej mojego męża Kazimierza i potrzebne łaski.
8.  
Św. Ojcze Pio dziękuję za wysłuchanie i laskę zdrowia dla mojego męża i proszę o dalsze błogosławieństwo i zdrowie dla naszej rodziny.
9.  
Ojcze Pio proszę o zdrowie proszę aby przestały mi boleć stawy kolanowe i biodra proszę pomóż mi aby wszystko wróciło do normy. Proszę też pomóż mi w pracy aby ludzie byli przychylni.Pomóż mi i błogosław.
10.  
O Pio bardzo proszę o zdrowie dla Mamy Ireny aby mogła bez bólu chodzić. Proszę aby przestał ją boleć kręgosłup i proszę aby nie przeziębiała się. Pomóż jej i błogosław w każdym dniu w tym trudnym czasie.
11.  
O Pio proszę miej pod opieką moją siostrę Jolantę proszę o dary Ducha Świętego o łaskę zdrowia w chorobie nowotworowej o odporność teraz bardzo potrzebną i o dobrych lekarzy. Pomóż w życiu codziennym i w pracy.
12.  
O .Pio wyproś łaskę zdrowia dla rodziny.
13.  
O potrzebne łaski,błogosławieństwo i opiekę Matki Najświętszej.
14.  
Święty Ojcze Pio proszę o powrót do zdrowia mojego syna Macieja i męża Mirosława oraz o potrzebne łaski dla nich i dla Kamila Mateusza i Agnieszki
15.  
O.Pio,prosze o zdrowie i zachowanie od wszelkich niebezpieczenstw duszy i ciala dla Justyny, Miroslawy, Marty, Wiktora, ks.Jana, ks.Bronia, dobroczyncow.O nawrocenie Witalija.O dobra prace dla Marty.
16.  
O zdrowie dla Ani,o uzdrowienie, zbawienie Mikołaja rodziców rodzinę.O przeblaganie wynagrodzenie za grzechy w rodzinie.Za zmarłych przodków z tych rodzin,za dusze w czyśćcu cierpiące o zbawienie,za grzesznikow
17.  
O łaskę uzdrowienia z choroby dla Marii Spyrka za wstawiennictwem św. o Pio oraz w intencji Ireny Szymańskiej i opiekę dla Anny oraz ochrony przed koronawirusem dla całej rodziny i wsparcie dla Tomasza w pracy
18.  
Przez wstawiennictwo św Ojca Pio proszę o szczęście wieczne dla zmarłych z rodziny , przyjaciół , wspomożenie dusz w czyśćcu cierpiących , potrzebne łaski dla konających , błogosławieństwo dla mojej rodziny
19.  
O cud uwolnienia i uzdrowienia dla Mariusza i Artura. O zdrowie dla Krystyny,Ryszarda,Ewy,Joli,Bartka. Za dusze śp Marianny,Romana,Stefanii,Franciszka,Ryszarda,Marii. O zatrzymanie epidemii.
20.  
Św.O.Pio, proszę o zdrowie, obfite łaski Boże dla Hauy,Ismaela,Stefana,Guerrino,Aishy,Evanilsona,Melanie,Wesley,Tidjani,Yamireth,Krystofera,Gibi,Braimy,opiekuj się nimi nieustannie,czuwaj nad nimi!
21.  
Proszę o zdrowie dla mojej córeczki Hani, dla mnie i mojego męża, dla moich rodziców i mojego brata oraz ochronę przed koronawirusem. Proszę o uzdrowienie z choroby nowotworowej taty mojej przyjaciółki Anety.
22.  
Proszę o modlitwę za wszystkie dusze śp. z drzewa genealogicznego Elizy, Marii, Jadwigi oraz za osoby, które zmarły w obecnym mieszkaniu Marii, aby mogły oglądać oblicze Pańskie.
23.  
Św.O.Pio,proszę o łaskę uzdrowienia poważnego schorzenia lewego barku dla Danuty,o dobrych lekarzy,daj wskazówki lekarzom,by leczenie barku bezoperacyjnie było skuteczne,pomóż jej, chroń ją i strzeż codziennie.
24.  
Św. O. Pio proszę o uzdrowienie Heleny z chorób na które cierpi i wypraszaj obfite łaski Boże dla niej. Św.O.Pio pomóż Helenie i prowadź ją z błogosławieństwem w każdym dniu. Wyproś u Boga łaski o które prosi.
25.  
Św.O.Pio błagam o łaskę uzdrowienia Marii z nowotworu skóry, chorych oczu i kręgosłupa, lewego barku i ręki, o dobrych lekarzy, wspieraj ją, prowadź z błogosławieństwem w każdym dniu,otocz ją przyjaznymi ludźmi
26.  
O.Pio,proszę o dobrą,blisko miejsca zamieszkania pracę dla Aishy,o pomoc w szybkim znalezieniu mieszkania,którego szuka bezskutecznie od długiego czasu,pomóż jej,wspieraj,opiekuj się nią. Jezu Ty się tym zajmij
27.  
Św.O.Pio, za wstawiennictwem Jezusa Miłosiernego, proszę o pomoc w szybkim ustaleniu przez lekarzy przyczyny autyzmu u Alexandra, mającego wpływ na jego dalsze leczenie i terapię. Jezu Ty się tym zajmij.
28.  
Św.O.Pio, z ufnością błagam o łaskę uzdrowienia chorych oczu,kręgosłupa,lewego barku,zachowania obecnego stanowiska pracy dla Danuty,otocz ją przyjaznymi ludźmi,wstaw się za nią, pomóż jej,prowadź każdego dnia.
29.  
Św.O.Pio, proszę o uzdrowienie Praksedy z dolegliwości utrudniających chodzenie-ból prawej nogi i biodra, zachwiania równowagi, chorych oczu, innych schorzeń utrudniających funkcjonowanie.O.Pio wstaw się za nią
30.  
Św.O.Pio,proszę uproś u Jezusa łaskę wyleczenia z autyzmu,dar mowy dla Alexandra.Jezu Ty się tym zajmij,daj wskazówki lekarzom,by leczenie było skuteczne.Okaż Panie swoje Miłosierdzie,dotknij go swoją miłościią
31.  
Za wstawiennictwem Św. O. Pio, proszę o łaskę nawrócenia Tidjaniego, Yamireth, Gibi, Aishy, Evanilsona, Hauy, Ismaela, Bassiro, Lilii oraz Braimy, proszę też o łaskę sakramentu chrztu św. dla Melanie i Wesley.
32.  
Proszę o modlitwę we wszystkich intencjach Jadwigi, Elizy, Marii, Heleny, Danuty, które noszą w swoich sercach.Strzeż je Panie codziennie,czuwaj nad nimi,uchroń je,ich rodziny,cały świat przed Covid-19.
33.  
Proszę o dobrą pracę dla Djibi jako zawodnika,zdobycie przez niego kontraktu jako zawodowego piłkarza,a Pana w Swoim Nieskończonym Miłosierdziu o dar talentu,wytrwałości w tym zawodzie oraz pokory i hojności.
34.  
O.Pio, proszę o zdrowie i potrzebne łaski Boże dla Jadwigi, Elżbiety,Barbary,Dariusza i ich rodzin,Joanny,jej męża i ich córki Anny, dla siostry Marii i jej rodziny,proszę o dobrą i stabilną pracę dla Elżbiety.
35.  
O.Pio proszę o zdrowie,obfite łaski Boże,miłość wzajemną dla Lilii i Bassiro,łaskę narzeczeństwa,wspólnego życia w miłości,wierności,przyjaźni i usunięcie przeszkód do zawarcia sakramentu małżeństwa,strzeż ich.
36.  
Św.O.Pio,proszę o łaskę zdrowia w chorobie nowotworowej dla Elizy,brak nawrotu choroby,brak przerzutów,o dobrych lekarzy,daj wskazówki lekarzom,pomóż jej,prowadź z błogosławieństwem w każdym dniu.
37.  
Jezu,przez wstawiennictwo śś.O.Pio, Judy Tadeusza chroń Marię,jej rodzinę od wrogów widzialnych i niewidzialnych, przed wszelakim nieszczęściem,aby do mieszkania Marii żadne niebezpieczeństwo się nie zbliżyło.
38.  
Panie Jezu, przez wstawiennictwo Św. O. Pio i Św. Rity uwolnij Danutę i jej rodzinę od wszystkich konsekwencji przekleństw rzuconych na nasze życie poprzez słowa tych, którzy nam złorzeczyli i niszczyli nas.
39.  
O.Pio,proszę o uzdrowienie Elżbiety z nerwiaka kręgosłupa,dobrych lekarzy,daj wskazówki lekarzom i spraw,by leczenie operacyjne było skuteczne,bez powikłań,proszę o dobrą,stabilną pracę dla niej,pomóż,chroń ją.
40.  
Św. O. Pio, proszę o dobrą, blisko miejsca zamieszkania pracę dla Lilii, którą mogłaby pogodzić z opieką i leczeniem syna. Jezu pomóż jej, opiekuj się nią i jej rodziną każdego dnia. Jezu Ty się tym zajmij.
41.  

Św.O.Pio, proszę Cię o odrodzenie i zmartwychwstanie mojego małżeństwa Joanny i Karola po rozwodzie,o zdrowie,o to, aby w pracy zapanował spokój, o miłość męża do żony oraz o ochronę nas przed koronawirusem2020-09-27 Niedziela, godz. 10:30:

1.  
Św.O.Pio,proszę o łaskę uzdrowienia poważnego schorzenia lewego barku dla Danuty,o dobrych lekarzy,daj wskazówki lekarzom,by leczenie barku bezoperacyjnie było skuteczne,pomóż jej, chroń ją i strzeż codziennie.
2.  
O.Pio,proszę o uzdrowienie Elżbiety z nerwiaka kręgosłupa,dobrych lekarzy,daj wskazówki lekarzom i spraw,by leczenie operacyjne było skuteczne,bez powikłań,proszę o dobrą,stabilną pracę dla niej,pomóż,chroń ją.
3.  
Proszę o modlitwę we wszystkich intencjach Jadwigi, Elizy, Marii, Heleny, Danuty, które noszą w swoich sercach.Strzeż je Panie codziennie,czuwaj nad nimi,uchroń je,ich rodziny,cały świat przed Covid-19.
4.  
O.Pio,proszę o dobrą,blisko miejsca zamieszkania pracę dla Aishy,o pomoc w szybkim znalezieniu mieszkania,którego szuka bezskutecznie od długiego czasu,pomóż jej,wspieraj,opiekuj się nią. Jezu Ty się tym zajmij
5.  
O.Pio proszę o zdrowie,obfite łaski Boże,miłość wzajemną dla Lilii i Bassiro,łaskę narzeczeństwa,wspólnego życia w miłości,wierności,przyjaźni i usunięcie przeszkód do zawarcia sakramentu małżeństwa,strzeż ich.
6.  
Proszę o dobrą pracę dla Djibi jako zawodnika,zdobycie przez niego kontraktu jako zawodowego piłkarza,a Pana w Swoim Nieskończonym Miłosierdziu o dar talentu,wytrwałości w tym zawodzie oraz pokory i hojności.
7.  
O.Pio, proszę o zdrowie i potrzebne łaski Boże dla Jadwigi,Elżbiety,Barbary,Dariusza i ich rodzin,Joanny,jej męża i ich córki Anny,Kasi,siostry Marii i jej rodziny,proszę o dobrą i stabilną pracę dla Elżbiety
8.  
Św.O.Pio, za wstawiennictwem Jezusa Miłosiernego, proszę o pomoc w szybkim ustaleniu przez lekarzy przyczyny autyzmu u Alexandra, mającego wpływ na jego dalsze leczenie i terapię. Jezu Ty się tym zajmij.
9.  
Św.O.Pio,proszę o łaskę zdrowia w chorobie nowotworowej dla Elizy,brak nawrotu choroby,brak przerzutów,o dobrych lekarzy,daj wskazówki lekarzom,pomóż jej,prowadź z błogosławieństwem w każdym dniu.
10.  
Św.O.Pio błagam o łaskę uzdrowienia Marii z nowotworu skóry, chorych oczu i kręgosłupa, lewego barku i ręki, o dobrych lekarzy, wspieraj ją, prowadź z błogosławieństwem w każdym dniu,otocz ją przyjaznymi ludźmi
11.  
Św.O.Pio, z ufnością błagam o łaskę uzdrowienia chorych oczu,kręgosłupa,lewego barku,zachowania obecnego stanowiska pracy dla Danuty,otocz ją przyjaznymi ludźmi,wstaw się za nią, pomóż jej,prowadź każdego dnia.
12.  
Św. O. Pio proszę o uzdrowienie Heleny z chorób na które cierpi i wypraszaj obfite łaski Boże dla niej. Św.O.Pio pomóż Helenie i prowadź ją z błogosławieństwem w każdym dniu. Wyproś u Boga łaski o które prosi
13.  
Św.O.Pio,proszę uproś u Jezusa łaskę wyleczenia z autyzmu,dar mowy dla Alexandra.Jezu Ty się tym zajmij,daj wskazówki lekarzom,by leczenie było skuteczne.Okaż Panie swoje Miłosierdzie,dotknij go swoją miłością.
14.  
Proszę Boga za wstawiennictwem Św. Pio o zdrowie i błogosławieństwo dla Nataszy, Pio, Rity, Ireny, Beaty, Jana, Anety, Asi, Piotra, Olka, Kazia i Janusza.
15.  
Ojcze Pio błagam o Twoje wstawiennictwo o uzdrowienie ciała duszy i ducha Rafała z rodziną. O uwolnienie ich i wszelkie potrzebne łaski. O światło i dary Ducha Sw. O odnowę w Duchu Sw.
16.  
Ojcze Pio błagam o Twoje wstawiennictwo o uzdrowienie ciała duszy i ducha Damiana z rodziną. O uwolnienie ich i wszelkie potrzebne łaski. O światło i dary Ducha Sw. O odnowę w Duchu Sw. O dar rodzicielstwa .
17.  
Ojcze Pio błagam o Twoje wstawiennictwo o uzdrowienie ciała duszy i ducha Barbary. O uwolnienie jej i wszelkie potrzebne łaski. O światło i dary Ducha Sw. O odnowę w Duchu Sw.
18.  
O łaskę zdrowia dla mamy aby minęły wszelkie bóle i pieczenie nóg.
19.  
Ojcze Pio, proszę o zdrowie, proszę żeby z endoprotezą biodra było wszystko w porządku i żeby nic złego się nie działo. Bardzo proszę pomóż mi też abym schudła i nie zachorowała w czasie epidemii.
20.  
Św Ojcze Pio, proszę aby w pracy dobrze mi się układało i proszę o przychylność kierownika i lepsze wynagrodzenie.Proszę o zdrowie dla całej rodziny, o wszystkie potrzebne łaski i pomoc w życiu codziennym.
21.  
Proszę o modlitwę za mnie, abym na komisji dostała ten sam stopień niepełnosprawności, żeby w pracy mnie nie przenieśli i została na dotychczasowym miejscu.Błagam pomóż mi Ojcze Pio.
22.  
Ojcze Pio proszę o zdrowie, aby zniknęły nawracające jęczmienie oczu,proszę aby badanie się udało o prawidłowy wynik testu i przyznanie dobrego sanatorium ze skuteczną rehabilitacją.
23.  
Ojcze Pio proszę miej pod swoją opieką mamę Irenę aby mogła wyjść z domu i bezpiecznie pójść na wizyty do lekarzy specjalistów, żeby nic złego się nie stało i nie zaraziła się koronawirusem.Proszę pomóż jej.
24.  
Ojcze Pio proszę o zdrowie proszę aby przestały mi boleć stawy kolanowe i biodra proszę pomóż mi aby wszystko wróciło do normy. Proszę też pomóż mi w pracy aby ludzie byli przychylni.Pomóż mi i błogosław.
25.  
O Pio bardzo proszę o zdrowie dla Mamy Ireny aby mogła bez bólu chodzić. Proszę aby przestał ją boleć kręgosłup i proszę aby nie przeziębiała się. Pomóż jej i błogosław w każdym dniu w tym trudnym czasie.
26.  
O Pio proszę miej pod opieką moją siostrę Jolantę proszę o dary Ducha Świętego o łaskę zdrowia w chorobie nowotworowej o odporność teraz bardzo potrzebną i o dobrych lekarzy. Pomóż w życiu codziennym i w pracy.
27.  
Za dusze w czyśćcu cierpiące.
28.  
Przez wstawiennictwo św Ojca Pio proszę o Błogosławieństwo, dary Ducha Św., opiekę Maryi nad moją rodziną , uwolnienie i zdrowie dla całej mojej rodziny , męża , dobrą pracę , mądrość, wiarę ,miłość i zgodę
29.  
Proszę o modlitwę i wstawiennictwo u miłosiernego J.Chrystusa za duszę śp. Mamy Jadwigi w 19 rocznicę śmierci, jej synów, jej rodziców, siostrzenic i bratanka, sióstr i szwagrów, brata i szwagierki.
30.  
Proszę o łaskę uzdrowienia duchowego dla Anny, Elżbiety, Łukasza, odnalezienie drogi do Jezusa, daru pojednania i przebaczenia, wzrost wiary, nadziei oraz Boże błogosławieństwo i cud finansowy.
31.  
W intencji zmarłego taty Tadeusza, mamy Jadwigi, brata Andrzeja, aby mogli oglądać oblicze Pańskie, za pradziadków Marianny i Pawła, dziadków Franciszki i Józefa, wujków Władysława, Krystiana i Kazimierza.
32.  
Święty Ojcze Pio proszę o powrót do zdrowia mojego syna Macieja i męża Mirosława oraz o potrzebne łaski dla nich i dla Kamila Mateusza i Agnieszki
33.  
O.Pio,prosze o zdrowie i zachowanie od wszelkich niebezpieczenstw duszy i ciala dla Justyny,Miroslawy,Marty,Wiktora,ks.Jana,ks.Bronia,dobroczyncow.O nawrocenie Witalija.O dobra prace dla Marty.O ustanie epidemi
34.  
O zdrowie dla Ani,o zbawienie,uzdrowienie Mikołaja,Tomasza,Ani ,rodzeństwa.O przeglądanie za grzechy w rodzinie.Za zmarłych przodków o Niebo.O Boże Miłosierdzie dla grzeszników.Za dusze w czyśćcu cierpiące .
35.  
Sw.O.Pio.proszę o Twoje wstawiennictwo u Boga w intencji,o łaskę uzdrowienia z niepłodności i dar macierzyństwa dla Kamili i jej męża, o łaskę dobrej żony i szczęśliwej rodziny dla Marcina.
36.  
Proszę o zdrowie dla mojej córeczki Hani, dla mnie i mojego męża, dla moich rodziców i brata oraz ochronę przed koronawirusem. Proszę o uzdrowienie z choroby nowotworowej taty mojej przyjaciółki Anety.
37.  
Sw.O.Pio uproś u Jezusa Miłosiernego łaskę całkowitego uzdrowienia z autyzmu i dar mowy dla Kubusia.Jezu,Ty się zajmij leczeniem Kubusia , by było skuteczne.
38.  
O cud uwolnienia i uzdrowienia dla Mariusza i Artura. O zdrowie dla Krystyny,Ryszarda,Ewy,Joli,Bartka. Za dusze śp Marianny,Romana,Stefanii,Franciszka,Ryszarda,Marii. O zatrzymanie epidemii.
39.  
O łaskę uzdrowienia z choroby dla Marii Spyrka za wstawiennictwem św. o Pio oraz w intencji Ireny Szymańskiej i opiekę dla Anny oraz ochrony przed koronawirusem dla całej rodziny i wsparcie dla Tomasza w pracy.
40.  
Przez wstawiennictwo Św. O. Pio proszę o zdrowie i wyjście z choroby dla mamy Jadwigi.Proszę o zdrowie i przemianę życia na lepsze dla Magdaleny oraz córki Julii.Proszę o dar nieba i zbawienie dla Marcina Blaut
41.  
Św.O.Pio, proszę Cię o odrodzenie i zmartwychwstanie mojego małżeństwa Joanny i Karola po rozwodzie,o zdrowie,o to, aby w pracy zapanował spokój, o miłość męża do żony oraz o ochronę nas przed koronawirusem2020-09-29 Wtorek, godz. 18:00:

1.  
Święty Ojcze Pio proszę o powrót do zdrowia mojego syna Macieja i męża Mirosława oraz o potrzebne łaski dla nich i dla Kamila Mateusza i Agnieszki
2.  
Św.Ojcze Proszę o uzdrowienie Jerzego z poważnego schorzenia płuc.
3.  
Ojcze Pio, proszę o zdrowie, proszę żeby z endoprotezą biodra było wszystko w porządku i żeby nic złego się nie działo. Bardzo proszę pomóż mi też abym schudła i nie zachorowała w czasie epidemii.
4.  
Św Ojcze Pio, proszę aby w pracy dobrze mi się układało i proszę o przychylność kierownika i lepsze wynagrodzenie.Proszę o zdrowie dla całej rodziny, o wszystkie potrzebne łaski i pomoc w życiu codziennym.
5.  
Proszę o modlitwę za mnie, abym na komisji dostała ten sam stopień niepełnosprawności, żeby w pracy mnie nie przenieśli i została na dotychczasowym miejscu.Błagam pomóż mi Ojcze Pio.
6.  
Ojcze Pio proszę o zdrowie, aby zniknęły nawracające jęczmienie oczu,proszę aby badanie się udało o prawidłowy wynik testu i przyznanie dobrego sanatorium ze skuteczną rehabilitacją.
7.  
Ojcze Pio proszę miej pod swoją opieką mamę Irenę aby mogła wyjść z domu i bezpiecznie pójść na wizyty do lekarzy specjalistów, żeby nic złego się nie stało i nie zaraziła się koronawirusem.Proszę pomóż jej.
8.  
Ojcze Pio proszę o zdrowie proszę aby przestały mi boleć stawy kolanowe i biodra proszę pomóż mi aby wszystko wróciło do normy. Proszę też pomóż mi w pracy aby ludzie byli przychylni.Pomóż mi i błogosław.
9.  
O Pio bardzo proszę o zdrowie dla Mamy Ireny aby mogła bez bólu chodzić. Proszę aby przestał ją boleć kręgosłup i proszę aby nie przeziębiała się. Pomóż jej i błogosław w każdym dniu w tym trudnym czasie.
10.  
Św Ojcze Pio, proszę o uzdrowiie Jerzego z choroby pluc i padaczki.Proszę o zdrpwie dla Marianny.
11.  
O Pio proszę miej pod opieką moją siostrę Jolantę proszę o dary Ducha Świętego o łaskę zdrowia w chorobie nowotworowej o odporność teraz bardzo potrzebną i o dobrych lekarzy. Pomóż w życiu codziennym i w pracy.
12.  
O zdrowie, potrzebne łaski dla całej rodziny.
13.  
O.Pio wyproś światło Ducha Św .dla Karoliny i Gabrieli,opiekę i błogosławieństwo Matki Najświętszej.
14.  
O łaskę uzdrowienia z choroby dla Marii Spyrka za wstawiennictwem św. o Pio oraz w intencji Ireny Szymańskiej i opiekę dla Anny oraz ochrony przed koronawirusem dla całej rodziny i wsparcie dla Tomasza w pracy.
15.  
Św.O.Pio,Św. Rito,Maryjo proszę o zdrowie,opiekę, potrzebne łaski dla Oli,Leszka,Teresy,Violi,Pawła,Andrzeja,Ali,Mirki,ochronę przed Covit 19,szczęśliwy poród,zdrowie dla dziecka i Ali,dobrych lekarzy dla Mirki
16.  
O zdrowie dla Ani,o uzdrowienie Mikołaja,Tomasza,O przeblaganie,wynagrodzenie za grzechy,Za rodzeństwo.O Boże Miłosierdzie dla nas.Za Ele,dzieci.O Niebo dla zmarłych.przodkow.Za dusze w czyśćcu cierpiace .
17.  
Św.O.Pio, proszę o zdrowie, obfite łaski Boże dla Hauy,Ismaela,Stefana,Guerrino,Aishy,Evanilsona,Melanie,Wesley,Tidjani,Yamireth,Krystofera,Gibi,Braimy,opiekuj się nimi nieustannie,czuwaj nad nimi!
18.  
Proszę o modlitwę za wszystkie dusze śp. z drzewa genealogicznego Elizy, Marii, Jadwigi oraz za osoby, które zmarły w obecnym mieszkaniu Marii, aby mogły oglądać oblicze Pańskie.
19.  
Św.O.Pio,proszę o łaskę uzdrowienia poważnego schorzenia lewego barku dla Danuty,o dobrych lekarzy,daj wskazówki lekarzom,by leczenie barku bezoperacyjnie było skuteczne,pomóż jej, chroń ją i strzeż codziennie.
20.  
Św.O.Pio, proszę o uzdrowienie Praksedy z dolegliwości utrudniających chodzenie-ból prawej nogi i biodra, zachwiania równowagi, chorych oczu, innych schorzeń utrudniających funkcjonowanie.O.Pio wstaw się za nią
21.  
Św.O.Pio błagam o łaskę uzdrowienia Marii z nowotworu skóry, chorych oczu i kręgosłupa, lewego barku i ręki, o dobrych lekarzy, wspieraj ją, prowadź z błogosławieństwem w każdym dniu,otocz ją przyjaznymi ludźmi
22.  
O.Pio,proszę o dobrą,blisko miejsca zamieszkania pracę dla Aishy,o pomoc w szybkim znalezieniu mieszkania,którego szuka bezskutecznie od długiego czasu,pomóż jej,wspieraj,opiekuj się nią. Jezu Ty się tym zajmij
23.  
O cud uwolnienia i uzdrowienia dla Mariusza, Artura, Marysi. O zdrowie dla Krystyny,Ryszarda,Ewy,Joli,Bartka. Za dusze śp Marianny,Romana,Stefanii,Franciszka,Ryszarda,Marii. O zatrzymanie epidemii.
24.  
O.Pio, proszę o zdrowie i potrzebne łaski Boże dla Jadwigi,Elżbiety,Barbary,Dariusza i ich rodzin,Joanny,jej męża i ich córki Anny,Kasi,siostry Marii i jej rodziny,proszę o dobrą i stabilną pracę dla Elżbiety
25.  
Św.O.Pio, za wstawiennictwem Jezusa Miłosiernego, proszę o pomoc w szybkim ustaleniu przez lekarzy przyczyny autyzmu u Alexandra, mającego wpływ na jego dalsze leczenie i terapię. Jezu Ty się tym zajmij.
26.  
Św.O.Pio, z ufnością błagam o łaskę uzdrowienia chorych oczu,kręgosłupa,lewego barku,zachowania obecnego stanowiska pracy dla Danuty,otocz ją przyjaznymi ludźmi,wstaw się za nią, pomóż jej,prowadź każdego dnia.
27.  
Św.O.Pio,proszę uproś u Jezusa łaskę wyleczenia z autyzmu,dar mowy dla Alexandra.Jezu Ty się tym zajmij,daj wskazówki lekarzom,by leczenie było skuteczne.Okaż Panie swoje Miłosierdzie,dotknij go swoją miłością.
28.  
Św.O.Pio,proszę o łaskę zdrowia w chorobie nowotworowej dla Elizy,brak nawrotu choroby,brak przerzutów,o dobrych lekarzy,daj wskazówki lekarzom,pomóż jej,prowadź z błogosławieństwem w każdym dniu.
29.  
Proszę o modlitwę we wszystkich intencjach Jadwigi, Elizy, Marii, Heleny, Danuty, które noszą w swoich sercach.Strzeż je Panie codziennie,czuwaj nad nimi,uchroń je,ich rodziny,cały świat przed Covid-19.
30.  
Proszę o dobrą pracę dla Djibi jako zawodnika,zdobycie przez niego kontraktu jako zawodowego piłkarza,a Pana w Swoim Nieskończonym Miłosierdziu o dar talentu,wytrwałości w tym zawodzie oraz pokory i hojności.
31.  
Św. O. Pio proszę o uzdrowienie Heleny z chorób na które cierpi i wypraszaj obfite łaski Boże dla niej. Św.O.Pio pomóż Helenie i prowadź ją z błogosławieństwem w każdym dniu. Wyproś u Boga łaski o które prosi.
32.  
O.Pio,prosze o zdrowie i zachowanie od wszelkich niebezpieczenstw duszy i ciala dla Justyny,Miroslawy,Marty,Wiktora,ks.Jana,ks.Bronia,dobroczyncow.O nawrocenie Witalija.O dobra prace dla Marty.O ustanie epidemi
33.  
Św. O. Pio, proszę o dobrą, blisko miejsca zamieszkania pracę dla Lilii, którą mogłaby pogodzić z opieką i leczeniem syna. Jezu pomóż jej, opiekuj się nią i jej rodziną każdego dnia. Jezu Ty się tym zajmij.
34.  
O.Pio proszę o zdrowie,obfite łaski Boże,miłość wzajemną dla Lilii i Bassiro,łaskę narzeczeństwa,wspólnego życia w miłości,wierności,przyjaźni i usunięcie przeszkód do zawarcia sakramentu małżeństwa,strzeż ich.
35.  
Za wstawiennictwem Św. O. Pio, proszę o łaskę nawrócenia Tidjaniego, Yamireth, Gibi, Aishy, Evanilsona, Hauy, Ismaela, Bassiro, Lilii oraz Braimy, proszę też o łaskę sakramentu chrztu św. dla Melanie i Wesley.
36.  
Panie Jezu, przez wstawiennictwo Św. O. Pio i Św. Rity uwolnij Danutę i jej rodzinę od wszystkich konsekwencji przekleństw rzuconych na nasze życie poprzez słowa tych, którzy nam złorzeczyli i niszczyli nas.
37.  
O.Pio,proszę o uzdrowienie Elżbiety z nerwiaka kręgosłupa,dobrych lekarzy,daj wskazówki lekarzom i spraw,by leczenie operacyjne było skuteczne,bez powikłań,proszę o dobrą,stabilną pracę dla niej,pomóż,chroń ją.
38.  
Jezu,przez wstawiennictwo śś.O.Pio, Judy Tadeusza chroń Marię,jej rodzinę od wrogów widzialnych i niewidzialnych, przed wszelakim nieszczęściem,aby do mieszkania Marii żadne niebezpieczeństwo się nie zbliżyło.
39.  
Proszę przez wstawiennictwo św.Ojca Pio o szczęście wieczne dla zmarłych z rodziny, przyjaciół i znajomych , wspomoże dusz w czyśćcu cierpiących ,potrzebne łaski dla konających, Błogosławieństwo rodziny i zdrow
40.  
Proszę o zdrowie dla mojej córeczki Hani, dla mnie i mojego męża, dla moich rodziców i mojego brata oraz ochronę przed koronawirusem. Proszę o dar macierzyństwa dla mojej koleżanki Moniki.
41.  
Św.O.Pio, proszę Cię o odrodzenie i zmartwychwstanie mojego małżeństwa Joanny i Karola po rozwodzie,o zdrowie,o to, aby w pracy zapanował spokój, o miłość męża do żony oraz o ochronę nas przed koronawirusem2020-10-04 Niedziela, godz. 10:30:

1.  
O światło Ducha św,pomoc . w nauce, opiekę Maryi dla Karoliny i Gabrieli.
2.  
o łaskę uzdrowienia z choroby dla Marii
3.  
O .Pio polecam Twemu wstawiennictwu wszystkie ważne sprawy naszej rodziny.
4.  
Święty Ojcze Pio proszę o powrót do zdrowia mojego syna Macieja i męża Mirosława oraz o potrzebne łaski dla nich i dla Kamila Mateusza i Agnieszki.
5.  
O.Pio,prosze o zdrowie i zachowanie od wszelkich niebezpieczenstw duszy i ciala dla Justyny,Miroslawy,Marty,Wiktora,ks.Jana,ks.Bronia,dobroczyncow.O nawrocenie Witalija.O dobra prace dla Marty.O ustanie epidemi
6.  
O zdrowie dla Ani,o uzdrowienie Mikołaja,Tomasza,O przeblaganie,wynagrodzenie za nasze grzechy,Za rodzeństwo.O Boże Miłosierdzie dla nas.O Niebo dla zmarłych.przodkow.Za dusze w czyśćcu cierpiace
7.  
Proszę o modlitwę i wstawiennictwo u miłosiernego J.Chrystusa za duszę śp. Mamy Jadwigi w 19 rocznicę śmierci, jej synów, jej rodziców, siostrzenic i bratanka, sióstr i szwagrów, brata i szwagierki.
8.  
Proszę o łaskę uzdrowienia duchowego dla Anny, Elżbiety, Łukasza, odnalezienie drogi do Jezusa, daru pojednania i przebaczenia, wzrost wiary, nadziei oraz Boże błogosławieństwo i cud finansowy.
9.  
W intencji zmarłego taty Tadeusza, mamy Jadwigi, brata Andrzeja, aby mogli oglądać oblicze Pańskie, za pradziadków Marianny i Pawła, dziadków Franciszki i Józefa, wujków Władysława, Krystiana i Kazimierza.
10.  
Proszę o zdrowie dla mojej córeczki Hani, dla mnie i mojego męża, dla moich rodziców i mojego brata oraz ochronę przed koronawirusem. Proszę o zdrowie dla Zuzi oraz dar macierzyństwa dla Moniki.
11.  
Za wstawiennictwem Św.O.Pio proszę o wyjście z choroby dla mamy Jadwigi.Proszę o zdrowie oraz uzdrowienie życia i przemianę na lepsze dla Magdaleny oraz córki Julii.Za Śp. Marcina Blaut o zbawienie i dar nieba
12.  
O cud uwolnienia i uzdrowienia dla Mariusza, Artura, Marysi. O zdrowie dla Krystyny,Ryszarda,Ewy,Joli,Bartka. Za dusze śp Marianny,Romana,Stefanii,Franciszka,Ryszarda,Marii. O zatrzymanie epidemii.
13.  
Ojcze Pio dziękuję za otrzymane łaski, proszę o życie wieczne dla S i dusze w czyśćcu cierpiące, o dobrych mężów i żonę, trzeźwość dla A, udaną operację dla M,oraz o rozwiązanie sytuacji mieszkaniowej dla M
14.  
Św.O.Pio, proszę Cię o odrodzenie i zmartwychwstanie mojego małżeństwa Joanny i Karola po rozwodzie,o zdrowie,o to, aby w pracy zapanował spokój, o miłość męża do żony oraz o ochronę nas przed koronawirusem


ZAMÓW INTENCJĘ NA MSZĘ ŚW. ZBIOROWĄ:

Wybierz Mszę św.:
Podaj intencję:
Maksymalnie 210 znaków
(około 3 linijek tekstu)
Sblam! Antyspam
Adres e-mail:
W przypadku dodawania intencji po raz pierwszy,
na podany wyżej adres zostanie wysłana wiadomość.
Proszę postępować w/g instruckji w niej zawartej w celu potwierdzenia intencji.
Możliwe jest dodanie tylko jednej intencji z jednego adresu e-mail na dany dzień.