Parafia Rzymskokatolicka
Św. Ojca Pio w Warszawie

przy ul. Gen. Fieldorfa 1


“Daj mi o Jezu i zachowaj we mnie tę żywą wiarę, która kazałaby mi wierzyć i działać tylko dla Twojej miłości. A to jest pierwszy dar, który Ci składam” - Ojciec Pio.

23 sierpnia 2017. Środa.
Imieniny Apolinarego, Róży i Filipa  

Strona Główna Ogłoszenia Intencje Mszy św. Z życia parafii Słowo na Niedzielę Porządek Mszy św. Nabożeństwa Sakramenty Księża Patron Wspólnoty Caritas Pielgrzymki Rekolekcje Światowe Dni Młodzieży Bierzmowanie Wnętrze kaplicy Budowa Sanktuarium Wnętrze kościoła Złote myśli Modlitewnik Anielski Linki Kontakt Lokalizacja Login

W związku z oczekiwaniami wielu osób odwiedzających naszą stronę, otwieramy możliwość zgłaszania przez internet intencji na Msze święte zbiorowe odprawiane odpowiednio w Niedziele o 10.30 i we Wtorki o 18.00. Mszę Świętą można zamówić maksymalnie na dwa tygodnie do przodu. Odpowiednią datę należy zaznaczyć we właściwym miejscu. Dostępny limit intencji na daną Mszę św. to 40 intencji.

Prosimy, by wpisywane intencje były możliwie zwięzłe. Mamy nadzieję, że opcja ta, będzie służyła powiększeniu grona osób modlących się przez wstawiennictwo Św. O. Pio w jedności z naszą parafią, a mieszkających czasem w bardzo odległych stronach świata.

PARAFIA ŚW. OJCA PIO ZASTRZEGA SOBIE PRAWO DO USUWANIA INTENCJI ZAMIESZCZANYCH NA TEJ STRONIE, BEZ PODAWANIA PRZYCZYN, W SYTUACJI KIEDY ZAWIERAJĄ ONE TREŚCI TEOLOGICZNIE WĄTPLIWE, NIEZGODNE Z MAGISTERIUM KOŚCIOŁA KATOLICKIEGO LUB POWSZECHNIE UZNANE ZA OBRAŹLIWE CZY WULGARNE. INFORMUJEMY RÓWNIEŻ, ŻE PRZEDMIOTEM MODLITWY WSPÓLNOTY PARAFIALNEJ SĄ TYLKO I WYŁĄCZNIE INTENCJE ODNOSZĄCE SIĘ DO SPRAW I PROBLEMÓW DOTYCZĄCYCH ŻYCIA RELIGIJNEGO I MORALNEGO OSOBY LUDZKIEJ.

Uprzedzając wszelkie pytania informujemy, że dobrowolną ofiarę za zamówioną Mszę Świętą, można składać na konto bankowe podane niżej (w tytule można napisać: Msza Święta).

86801500040009229420700001
Spółdzielczy Bank Ogrodniczy w Warszawie
03-984 Warszawa, ul. Fieldorfa 5A


INTENCJE NA NAJBLIŻSZE MSZE ŚW. ZBIOROWE

2017-08-27 Niedziela, godz. 10:30:

1.  
ZA dusze czyśćowe
2.  
Matko Kochana otocz płaszczem opieki Annę w życiu osobistym i w nowej pracy. Mateńko błagam Cię zabierz smutne i samotne dni od Elżbiety.
3.  
O przeblaganie grzechow rodziny. Wynagradzajaca za wszystkie grzechy nasze i przodkow
4.  
Ojcze Pio proszę o uwolnienie z nałogu alkoholizmu, lekomanii i choroby psychicznej Sylwii. Błagam chroń Łukasza, Bartka i Alę przed skutkami tych nałogów. Miej w opiece całą naszą rodzinę.
5.  
prosze dziekczy bla o Boze blog dla MJAAK, za zbawienie dusz zmarlych przodkow, w int PJ oraz uwolnienie od wszystkich nieszczesc dla Magdaleny, nawrocenie, stala prace dobra Bog zaplac
6.  
Święty Ojcze Pio. Proszę Cię o powrót do zdrowia dla mamy. Aby konsyliun lekarskie wybrało najlepszą metodę leczenia. Proszę Cię o zdrowie i błogosławieństwo dla Oktawiana, Ewy i Marcina.
7.  
Uwielbienie TŚ,Eucharystii,Męki,Zmartwychwstania.Dziękczynna.Nawrócenie grzeszników,dzieci nienar,tych co przeze mnie cierpieli.Zadośćuczynienie i zawierzenie NSM/NSJ świata,rodz,przodków,pracy,piel,pm,AMG,pow.
8.  
Święty Ojcze Pio proszę Cię o uzdrowienie mojego związku małżeńskiego i rozbudzenie w nim na nowo miłości.
9.  
O Pio wyproś potrzebne łaski, łaskę pracy, życzliwych przyjaciół, zdrowia
10.  
Święty Ojcze Pio błagam Cię o wstawiennictwo i uzdrowienie dla mojej córki Dominiki, żeby wyniki wyszły dobre, żeby nie potwierdziła się straszna diagnoza.
11.  
Św. Ojcze Pio bardzo dziękuję za wysłuchanie moich próśb. Proszę o łaskę dalszego zdrowienia mojej żony Dominiki z choroby stwardnienia rozsianego oraz o dar zdrowia dla całej mojej rodziny.
12.  
Przez wstawiennictwo Św Ojca Pio proszę o łaskę nawrócenia mojego męża Łukasza, żeby odrodziła się w nim miłość do mnie, żeby wybaczył wszystkie zranienia i wrócił do rodziny
13.  
Jezu Miłosierny proszę pomóż rozwiązać moje i Eryka kłopoty związane z domem, finansami, rodziną i pacą. Błogosław i pomagaj nam w każdym dniu naszego życia.
14.  
Ojcze Pio, prosimy o umocnienie zachwianej wiary i ufności.
15.  
Ojcze Pio, prosimy o prawidłowy rozwój ciąży Małgorzaty i szczęśliwe rozwiązanie.
16.  
Ojcze Pio błagam wyproś łaskę przemiany serca, uwolnienia i nawrócenia z grzechu, pokus szatańskich, dary Ducha Świętego oraz dar założenia rodziny chrześcijańskiej i ojcostwa dla Daniela. Boże ratuj to dziecko
17.  
Ojcze Pio, dziękuję i proszę o wybaczenie, o dalszą opiekę, o uzdrowienie Joli i zdrowie dla Michała, a także o zdanie przez niego egzaminów.
18.  
Św. Ojcze Pio proszę o cud miłości dla Rafała i Agnieszki, aby ich drogi zeszły się ponownie. Proszę o łaskę małżeństwa dla nich.
19.  
Boże proszę pomóż nam dostrzegać i doceniać dobro jakie otrzymujemy od Ciebie, naucz nas widzieć dobro i wartość w drugim człowieku i nas samych. Proszę pomóż nam w nauce i pracy i pomóż Michałowi
20.  
Ojcze Pio,dziekuję za to że mąż wycofał pozew rozwodowy i proszę o odrodzenie miłości małżeńskiej .Pokornie proszę o męża nawrócenie poprzez ducha świetego by otworzył serce na żonę. Daj łaskę pojednania rodzin
21.  
Ojcze Pio błagam wskaż drogę w poszukiwaniu pracy, błagam o pomoc w znalezieniu tej w zawodzie za bardzo dobre pieniądze. Proszę o uzdrowienie oraz ciągle z wiarą o wybrane mieszkanie do wynajęcia dla mnie.
22.  
Ojcze Pio w intencji przeblagania grzechów moich, rodziny i ciążacych na rodzinie oraz o błogosławieństwo i wszystkie potrzebne łaski dla mnie i mojej rodziny. W podziękowaniu za pomoc i dary,rozwiązane sprawy
23.  
Proszę o dobrego męża i przyjaciół, o zdrowie i dobrą, stałą pracę dla mnie i rodziców. O wyjście z problemów finansowych i własny dach nad głową. O uzdrowienie relacji w rodzinie i nawrócenie siostry
24.  
we wszystkich intencjach o które się modlę
25.  
Proszę o modlitwę w intencji mojego syna Piotra, o łaskę uzdrowienia, opiekę Matki Bożej,Boże błogosławieństwo oraz potrzebne łaski dla mojego męża,Mamy,brata i dla mnie.Ula
26.  
Święty Ojcze Pio proszę o cud miłości dla Elżbiety i Filipa, z którym chciałabym założyć szczęśliwą rodzinę, by nasze drogi na nowo się zeszły. Pokieruj też moim życiem aby w końcu nabrało sensu. Dziękuję.
27.  
O zdrowie i spokój całej Rodziny oraz za zmarłych z rodziny
28.  
Św Ojcze Pio proszę o zdrowie i wszelkie łaski .Proszę miej mnie pod swoją opieką i prowadź w każdym dniu w zdrowiu i w radości.Opiekuj się mną również w pracy i proszę o życzliwe osoby które mnie otaczają.
29.  
Ojcze Pio proszę Cie o zdrowie dla Paulinki, żeby miała zdrowy kregosłup i przestały ją boleć plecy, żeby zdała testy i dostała sie o do pracy.Amen.Za dusze w czyśćcu cierpiące
30.  
Ojcze Pio, prosze o laske uwolnienia TF z nalogu alkoholowego oraz wszelkiego typu uzaleznien i zniewolen cielesnych i duchowych
31.  
W intencji brata i jego zony o uwolnienie z nalogu i powrot do kosciola.
32.  
O potrzebne łaski, cud miłości i łaskę małżeństwa dla Piotra i Anety
33.  
Św Ojcze Pio proszę błogosław mojej Mamie Irenie daj Jej zdrowie oraz proszę o zdrowie dla mnie żeby wszystko wróciło do normy i wszelkie łaski .Miej nas pod swoją opieką i błogosław w każdym dniu.
34.  
Proszę o miłość wzajemną, powrót Mateusza, wiarę dla niego, opiekę nad naszymi rodzinami, zbawienie dusz czyśćcowych z rodzin oraz spokój duszy Eugenia i jego rodziny
35.  
Proszę Cię Ojcze uproś u Pana Boga łaskę przemiany dla mojego męża, o uwolnienie z nałogów oraz uwolnienie od kłamstwa i oszustwa. Kasia
36.  
Św. Ojcze Pio proszę Cię wstaw się u boga za duszami zmarłych: Jana, Leona, Weroniki Trzeciak oraz Władysława i Agnieszki Cap.
37.  
Przez wstawiennictwo sw. Ojca Pio i sw. Jozefa prosze o laske dobrego meza, prace, o blogoslawienstwo Boze i laski potrzebne w rodzinie
38.  
O.Pio za Twoim wstawiennictwem proszę o łaskj potrzebne dla moich dzieci,o dobrych przyjaciół dla nich, zdrowie, dary Ducha Świętego,opiekę Maryi.
39.  
O wzmocnienie przyjaźni i zaufanie z mojej strony w tej relacji
40.  
Uwielbienie Ducha św;Miłosierdzia i TŚ w MB,aniołach,św,błog,młodziankach.Dziękczynna a.stróż.Przebaczenie/niebo dla wszyst,dusze w czyśćcu,umierające w grzechu.Int MB,pap.,moje,PTPWAJELMBEALRSSSFLMMALPXK+blis.
41.  
Święty Ojcze Pio proszę o szczęśliwą podróż i zdrowie dla Macieja
42.  
O bezpieczne wakacje. o uwolnienie i uzdrowienie dla Artura, Mariusza, o potrzebne Łaski i zdrowie dla Ewy, Krystyny,Ryszarda L i M, Joli, Kasi,Oliwii, Marii. Za dusze śp. Marianny, Romana, Franciszka, Stefanii
43.  

Ojcze Pio i Święta Rito, na kolanach dziękuję za otrzymane łaski.Błagam o dalszą opiekę nad Dominikiem.Chwała Panu.
44.  
O trzezwość Ewy i Krzysztofa. O uzdrowienie i łaski im potrzebne. O łaski dla całej rodziny
45.  
Św. Ojcze Pio, proszę o łaskę nawrócenia dla Zbigniewa, o łaskę pokory i wiary dla niego. Za dusze Śp. Haliny i Stanisława Krupińskich, Genowefę i Stanisława Tłoczkowskich oraz Stefanii i Stanisława Orzoł.
46.  
Św Ojcze Pio proszę miej pod opieką moja siostrę Jolantę, proszę o zdrowie dla niej, o dobrych lekarzy, prawidłowe wyniki badań i skuteczne leczenie.Pomóż jej i prowadź w każdym dniu.
47.  
ojcze pio prosze za zmarłych Marie Świstowską , Bolesława , genowefe Jana , Gibas zmarłych z rodziny i rodzenswo i rodziców ,józefa i Bolesława i dusze w czysccu cierpiace
i w pewnej intencjii2017-08-29 Wtorek, godz. 18:00:

1.  
Św. Ojcze Pio proszę Cię o prawdziwą miłość i pokój ducha dla mnie i moich bliskich.
2.  
Matko Kochana otocz płaszczem opieki Annę w życiu osobistym i w nowej pracy. Mateńko błagam Cię zabierz smutne i samotne dni od Elżbiety.
3.  
Św. Ojcze Pio proszę o cud miłości dla Rafała i Agnieszki, aby ich drogi zeszły się ponownie. Proszę o łaskę małżeństwa dla nich.
4.  
Błagam w intencji wyjścia mamy z długów i spłacenie wszystkiego. Gorąco proszę o nową pracę dla mnie za bardzo dobre pieniądze, które pozwolą mi się utrzymać w dużym mieście samodzielnie.
5.  
O. PIO proszę Cię w intencji mojej Żony Agnieszki, aby w Jej sercu odrodziła się miłość, która nas kiedyś połączyła, aby chciała i umiała na nowo pokochać męża, wróciła do męża. Uzdrów nasze małżeństwo.
6.  
Ojcze Pio Proszę o zdrowie. Proszę,by mąż otoczył mnie i Córkę opieką i miłością. Skrusz, Boże, w Jego sercu nieustępliwość, brak odpowiedzialności za nas, egoizm. Pomóż mi Panie. Ewa
7.  
Ojcze Pio proszę o uwolnienie z nałogu alkoholizmu, lekomanii i choroby psychicznej Sylwii. Błagam chroń Łukasza, Bartka i Alę przed skutkami tych nałogów. Miej w opiece całą naszą rodzinę.
8.  
prosze dziekczy bla o Boze blog dla MJAAK, za zbawienie dusz zmarlych przodkow, w int PJ oraz uwolnienie od wszystkich nieszczesc dla Magdaleny, nawrocenie, stala prace dobra Bog zaplac
9.  
Św. Ojcze Pio proszę Cię o pomoc w rozwiązaniu trudnej sytuacji oraz módlmy się za dusze w czyśćcu cierpiące w szczególności dusze śp. Tadeusza Tokarza i śp. Genowefy Skowronek.
10.  
O.Pio wyproś potrzebne łaski ,opiekę Matki Najświetszej, rozwiązanie problemów z pracą
11.  
O dobrego meza Ali i usuniecie przeszkod do zalozenia rodziny Ali
12.  
Zawierzam się Tobie Maryjo i wszystkie moje sprawy, proszę o środki do życia o rozwiązanie ciężkiej sytuacji materialnej, błagam przyjdź mi z pomocą. Proszę o zdrowie dla Paulinki o zdanie testów i pracę.Amen
13.  
O. PIO proszę w intencji uleczenia z choroby nowotworowej i powrotu do zdrowia dla Mamy Stanisławy (aby nie miała kolejnych przerzutów, nie musiała mieć kolejnej operacji), mogła jeszcze cieszyć się życiem.
14.  

Ojcze Pio i Święta Rito, na kolanach dziękuję za otrzymane łaski.Błagam o dalszą opiekę nad Dominikiem.Chwała Panu.
15.  
O pełne uzdrowienie Mai z choroby nowotworowej O zdrowie i trzeźwość Cezarego.
16.  
Proszę o cud uzdrowienia dla dziadka Władysława
17.  
proszę o spokój w rodzinie i łaski Boże
18.  
Kochany Ojcze Pio, proszę Cię o wytrwałość, spokój i dobre zdrowie dla mnie i Krzysztofa abyśmy z pokorą przyjmowali to, co niesie los, ufając w Bożą pomoc i Jego nieustające miłosierdzie dla nas.Alleluja.
19.  
Przez wstawiennictwo św. Ojca Pio proszę o uleczenie z choroby nowotworowej i powrót do zdrowia dla Jana, o błogosławieństwo dla rodziny, wyjście z długów, o trzeźwość i ukończenie studiów dla Mateusza
20.  
Św. Ojcze PIO proszę Cię o łaskę umocnienia mojego małżeństwa, dobrą przemianę, miłość wzajemną oraz błogosławieństwo dla dzieci i rodziny.
21.  
O uzdrowienie skóry, paznokci i psychiki Norberta oraz dar mądrości i pokoju serca dla niego
22.  
Ojcze Pio błagam wyproś łaskę przemiany serca, uwolnienia i nawrócenia z grzechu, pokus szatańskich, dary Ducha Świętego oraz dar założenia rodziny chrześcijańskiej i ojcostwa dla Daniela. Boże ratuj to dziecko
23.  
Przez wstawiennictwo sw. Ojca Pio i sw. Jozefa prosze o laske dobrego meza, prace, o blogoslawienstwo Boze i laski potrzebne w rodzinie
24.  
Spraw, bym dostała dodatkowe obowiązki, które pozwolą mi się rozwijać i będą lepiej płatne w obecnym miejscu pracy. Aby przełożona mnie doceniła, obdarzyła zaufaniem, sympatią, bym mogła liczyć na jej pomoc.
25.  
proszę o łaski Boże, uleczenie z chorób, dobre wyniki badań, ulgę w bólach i cierpieniach dla Zofii, Zdzisława, Bożeny i Krzysztofa
26.  
ojcze pio prosze za zmarłych Marie Świstowską , Bolesława , genowefe Jana , Gibas zmarłych z rodziny i rodzenswo i rodziców ,józefa i Bolesława i dusze w czysccu cierpiace
i w pewnej intencjii
27.  
Proszę o uratowanie mojego małżeństwa Joanny i Karola oraz o wszystkie łaski potrzebne dla naszych dzieci i małżeństwa o odrodzenie miłości w mężu do żony i powrót do małżeństwa i łaskę przebaczenia dla nas
28.  
Ojcze Pio, prosimy o odnalezienie przez Małgorzatę poczucia godności własnej i nieutrzymywanie przez nią zgubnych znajomości.
29.  
Uwielbienie Ducha św;Miłosierdzia i TŚ w MB,aniołach,św,błog,młodziankach.Dziękczynna a.stróż.Przebaczenie/niebo dla wszyst,dusze w czyśćcu,umierające w grzechu.Int MB,pap.,moje,PTPWAJELMBEALRSSSFLMMALPXK+blis.
30.  
Proszę o dobrego męża i przyjaciół, o zdrowie i dobrą, stałą pracę dla mnie i rodziców. O wyjście z problemów finansowych i własny dach nad głową. O uzdrowienie relacji w rodzinie i nawrócenie siostry
31.  
Proszę o miłość wzajemną, powrót Mateusza, wiarę w Boga dla niego, opiekę nad moją i jego rodziną, zwłaszcza chorym tatą
32.  
Boże proszę o błogosławieństwo, nawrócenie i Ducha Świętego dla nas, pomóż nam się stać takimi, jakich Ty chcesz nas mieć. Proszę o dobrą żonę dla Tomka i Michała i dobrego męża dla mnie i moich przyjaciółek
33.  
Dziękuję za otrzymane łaski. Ojcze Pio przez Twoje wstawiennictwo proszę o potrzebne łaski, błogosławieństwo i dalszą opiekę każdego dnia dla Aliny i rodziny. Jezu ufam Tobie.
34.  
Św Ojcze Pio proszę o zdrowie i wszelkie łaski .Proszę miej mnie pod swoją opieką i prowadź w każdym dniu w zdrowiu i w radości.Opiekuj się mną również w pracy i proszę o życzliwe osoby które mnie otaczają.
35.  
Uwielbienie TŚ,Eucharystii,Męki,Zmartwychwstania.Dziękczynna.Nawrócenie grzeszników,dzieci nienar,tych co przeze mnie cierpieli.Zadośćuczynienie i zawierzenie NSM/NSJ świata,rodz,przodków,pracy,piel,pm,AMG,pow.
36.  
O umocnienie ważnej przyjaźni i zaufanie z mojej strony w tej relacji
37.  
we wszystkich intencjach o które się modlę
38.  
Ojcze Pio proszę o szczęśliwą podróż i zdrowie dla Macieja
39.  
O potrzebne łaski, cud miłości i łaskę małżeństwa dla Piotra i Anety.
40.  
O Pio uwolnij mnie od lęku, od nieżyczliwych ludzi,wyproś dary Ducha Św. potrzebne łaski,zwłaszcza łaskę pracy
41.  
za wszystkie dusze w czyśćcu cierpiące
42.  
O bezpieczne wakacje. o uwolnienie i uzdrowienie dla Artura, Mariusza, o potrzebne Łaski i zdrowie dla Ewy, Krystyny,Ryszarda L i M, Joli, Kasi,Oliwii, Marii. Za dusze śp. Marianny, Romana, Franciszka, Stefanii
43.  
Św. Ojcze Pio bardzo dziękuję za wysłuchanie moich próśb. Proszę o łaskę dalszego zdrowienia mojej żony Dominiki z choroby stwardnienia rozsianego oraz o dar zdrowia dla całej mojej rodziny.
44.  
Św Ojcze Pio proszę błogosław mojej Mamie Irenie daj Jej zdrowie oraz proszę o zdrowie dla mnie żeby wszystko wróciło do normy i wszelkie łaski .Miej nas pod swoją opieką i błogosław w każdym dniu.
45.  
Św Ojcze Pio proszę miej pod opieką moja siostrę Jolantę, proszę o zdrowie dla niej, o dobrych lekarzy, prawidłowe wyniki badań i skuteczne leczenie.Pomóż jej i prowadź w każdym dniu.
46.  
Przez wstawiennictwo Św Ojca Pio proszę o łaskę nawrócenia mojego męża Łukasza, żeby odrodziła się w nim miłość do mnie, żeby wybaczył wszystkie zranienia i wrócił do rodziny
47.  
Ojcze Pio, prosimy o umocnienie zachwianej wiary i ufności.
48.  
Ojcze Pio, prosimy o prawidłowy rozwój ciąży Małgorzaty i szczęśliwe rozwiązanie.2017-09-03 Niedziela, godz. 10:30:

1.  
Proszę o uratowanie mojego małżeństwa Joanny i Karola oraz o wszystkie łaski potrzebne dla naszych dzieci i małżeństwa o odrodzenie miłości w mężu do żony i powrót do małżeństwa i łaskę przebaczenia dla nas
2.  
O uzdrowienie z choroby nowotworowej dla Władysława
3.  
Św. Ojcze Pio proszę Cię o dar łaski dla Ilony aby wszystkie jej problemy się skończyły i odzyskała szczęście.
4.  
O pełnienie woli Bożej, zdrowie duszy i ciała, dary Ducha sw. Dla Agnieszki, Asi, Marka, Ireny, Ryszarda Słowik, Michała, Rafała, Tomków, Ani, Jasia i Małgorzaty Osińskiej..
5.  
Matko Kochana otocz płaszczem opieki Annę w życiu osobistym i w nowej pracy. Mateńko błagam Cię zabierz smutne i samotne dni od Elżbiety.
6.  
Ojcze Pio, prosimy o uzdrowienie i nawrócenie Małgorzaty.
7.  
Proszę Cię Ojcze o dar pojednania, miłość Męża. Niech będzie przy mnie i Oktawii zawsze.Obdarz Rodzinę zdrowiem,siłą i spraw, byśmy doświadczyli spokoju serc.Dziękuję za pomyślną operację Mamy Barbary.. Ewa
8.  
O usuniecie przeszkod wszelkich do zalozenia rodziny Ali o dobrego meza Ali uzdrowienie jej z depresji fobii lekow nerwicy natrectw
9.  
O.Pio wyproś dla mnie brakujące godziny pracy..
10.  
Św. Ojcze Pio proszę o cud miłości dla Rafała i Agnieszki, aby ich drogi zeszły się ponownie. Proszę o łaskę małżeństwa dla nich.
11.  
Uwielbienie TŚ,Eucharystii,Męki,Zmartwychwstania.Dziękczynna.Nawrócenie grzeszników,dzieci nienar,tych co przeze mnie cierpieli.Zadośćuczynienie i zawierzenie NSM/NSJ świata,rodz,przodków,pracy,piel,pm,AMG,pow.
12.  
Ojcze Pio błagam wyproś łaskę przemiany serca, uwolnienia i nawrócenia z grzechu, pokus szatańskich, dary Ducha Świętego oraz dar założenia rodziny chrześcijańskiej i ojcostwa dla Daniela. Boże ratuj to dziecko
13.  
Św. Ojcze Pio błagam Cię o zdrowie dla mojego Taty, Marka. Proszę, pomóż.
14.  
Błagam w intencji wyjścia mamy z długów i spłacenie wszystkiego. Gorąco proszę o nową pracę dla mnie za bardzo dobre pieniądze, które pozwolą mi się utrzymać w dużym mieście samodzielnie.
15.  
Ojcze Pio poproś Jezusa o rozwiązanie ciężkiej sytuacji materialnej, wyjście z długów i biedy. Proszę Cię Jezu, żebym mogła pomóc dzieciom ukończyć studia. O uczniów dla męża Proszę Panie przyjdź pomóż mi. Amen
16.  
O. PIO proszę Cię w intencji mojej Żony Agnieszki, aby w Jej sercu odrodziła się miłość, która nas kiedyś połączyła, aby chciała i umiała na nowo pokochać męża, wróciła do męża. Uzdrów nasze małżeństwo.
17.  
Ojcze Pio, prosimy o prawidłowy rozwój ciąży Małgorzaty i szczęśliwe rozwiązanie.
18.  
Ojcze Pio, prosimy o umocnienie zachwianej wiary i ufności.
19.  
Boże proszę pomóż nam nawrócić się, zmienić nasze myślenie i umocnij nas w wierze, nadziei i miłości. Daj Ducha Świętego, daj siły do nauki i pracy. Proszę pomóż bliskim i wszystkim ludziom.
20.  
Święty Ojcze Pio proszę o łaskę uzdrowienia skóry, paznokci i psychiki Norberta oraz błogosławieństwo Boże dla niego
21.  
Proszę o dobrego męża i przyjaciół, o zdrowie i dobrą, stałą pracę dla mnie i rodziców. O wyjście z problemów finansowych i własny dach nad głową. O uzdrowienie relacji w rodzinie i nawrócenie siostry.
22.  
we wszystkich intencjach o które się modlę
23.  
Dziękuję za otrzymane łaski. Ojcze Pio przez Twoje wstawiennictwo proszę o potrzebne łaski, błogosławieństwo i dalszą opiekę każdego dnia dla Aliny i rodziny. Jezu ufam Tobie.
24.  
Przez wstawiennictwo sw. Ojca Pio i sw. Jozefa prosze o laske dobrego meza, prace, o blogoslawienstwo Boze i laski potrzebne w rodzinie
25.  
Św .Ojcze Pio prosimy módl się za nami, o rozwiązanie naszych problemów finansowych i godną pracę .Upraszaj nam Dary Ducha Św. , opiekę Bożą i Matki Najświętszej,
26.  

Ojcze Pio i Święta Rito, na kolanach dziękuję za otrzymane łaski.Błagam o dalszą opiekę nad Dominikiem.Chwała Panu.
27.  
Ojcze Pio proszę o uwolnienie z nałogu alkoholizmu, lekomanii i choroby psychicznej Sylwii. Błagam chroń Łukasza, Bartka i Alę przed skutkami tych nałogów. Miej w opiece całą naszą rodzinę.
28.  
Proszę o szybki powrót taty do sprawności, miłość wzajemną, powrót Mateusza, wiarę w Boga dla niego, opiekę nad nami i naszymi rodzinami oraz o uwolnienie dusz czyśććowych z ich cierpienia
29.  
prosze dziekczy bla o Boze blog dla MJAAK, za zbawienie dusz zmarlych przodkow, w int PJ oraz uwolnienie od wszystkich nieszczesc dla Magdaleny, nawrocenie, stala prace dobra Bog zaplac
30.  
O umocnienie ważnej przyjaźni i zaufanie z mojej strony w tej relacji
31.  
Św Ojcze Pio proszę o zdrowie i wszelkie łaski .Proszę miej mnie pod swoją opieką i prowadź w każdym dniu w zdrowiu i w radości.Opiekuj się mną również w pracy i proszę o życzliwe osoby które mnie otaczają.
32.  
Święty Ojcze Pio, bardzo Cię proszę o uzdrowienie mamy. Proszę aby jej droga leczenia przebiegła lagodnie, aby minęły jej wszystkie bóle i oby miała siłę do walki z chorobą.
33.  
O ratunek i łaski dla Ewy i rodziny
34.  
Św Ojcze Pio proszę błogosław mojej Mamie Irenie daj Jej zdrowie oraz proszę o zdrowie dla mnie żeby wszystko wróciło do normy i wszelkie łaski .Miej nas pod swoją opieką i błogosław w każdym dniu.
35.  
Uwielbienie Ducha św;Miłosierdzia i TŚ w MB,aniołach,św,błog,młodziankach.Dziękczynna a.stróż.Przebaczenie/niebo dla wszyst,dusze w czyśćcu,umierające w grzechu.Int MB,pap.,moje,PTPWAJELMBEALRSSSFLMMALPXK+blis.
36.  
Ojcze Pio proszę o dobrego mężczyznę, z którym założę szczęśliwą rodzinę. Matko Kochana otocz płaszczem opieki Annę w życiu osobistym i w pracy. Mateńko błagam Cię zabierz smutne i samotne dni od Elżbiety.
37.  
Proszę o łaskę Bożą i cud miłości dla Piotra i Anety, aby miłość ich połączyła i drogi się zeszły ponownie. Proszę o łaskę małżeństwa dla nich.
38.  
Św Ojcze Pio proszę miej pod opieką moja siostrę Jolantę, proszę o zdrowie dla niej, o dobrych lekarzy, prawidłowe wyniki badań i skuteczne leczenie.Pomóż jej i prowadź w każdym dniu.
39.  
O.Pio wyproś potrzebne łaski ,opiekę Matki Najświetszej, rozwiązanie problemów z pracą
40.  
W podziękowaniu za wakacje. O uzdrowienie dla Artura, Mariusza, o potrzebne Łaski i zdrowie dla Ewy, Krystyny,Ryszarda L i M, Joli, Hani, Oliwii, Marii. Za dusze śp. Marianny, Romana, Franciszka, Stefanii.
41.  
Święty Ojcze Pio proszę Cię o powrót do zdrowia mojego syna Macieja​ i opiekę nad nim
42.  
ojcze pio prosze za zmarłych Marie Świstowską , Bolesława , genowefe Jana , Gibas zmarłych z rodziny i rodzenswo i rodziców ,józefa i Bolesława i dusze w czysccu cierpiace
i w pewnej intencjii2017-09-05 Wtorek, godz. 18:00:

1.  
O urodzenie zdrowej córeczki
2.  
O zmianę pracy dla Michala
3.  
Ojcze Pio proszę o uwolnienie z nałogu alkoholizmu, lekomanii i choroby psychicznej Sylwii. Błagam chroń Łukasza, Bartka i Alę przed skutkami tych nałogów. Miej w opiece całą naszą rodzinę.
4.  
Ojcze Pio, dziękuję za otrzymane łaski ,proszę pomóż rozwiązać moje i Łukasza kłopoty związane z pracą , domem i rodziną.oraz o uwolnienie dusz czyśććowych z ich cierpienia
5.  
Otocz mnie Panie troską i zdrowiem. Ulecz moje serce i mięśnie.Skrusz wnętrze Rafała,niech będzie dobrym Ojcem iMężem.Daj nam znowu dar miłości.Spraw,bym wygram konkurs w AT.Niech trud Taty przyniesie plon Ewa
6.  
Proszę o uratowanie mojego małżeństwa Joanny i Karola oraz o wszystkie łaski potrzebne dla naszych dzieci i małżeństwa o odrodzenie miłości w mężu do żony i powrót do małżeństwa i łaskę przebaczenia dla nas
7.  
O uzdrowienie z choroby nowotworowej dla Władysława
8.  

Ojcze Pio i Święta Rito, na kolanach dziękuję za otrzymane łaski.Błagam o dalszą opiekę nad Dominikiem.Chwała Panu.
9.  
O umocnienie ważnej przyjaźni i zaufanie z mojej strony w tej relacji
10.  
we wszystkich intencjach o które się modlę
11.  
O pełnienie woli Bożej, zdrowie duszy i ciała, dary Ducha sw. , zdrowie duszy i ciała dla Marii Kwiatkowskiej,Karola, Julli, Zofii, Krzysztofa Popko.
12.  
Matko Kochana otocz płaszczem opieki Annę w życiu osobistym i w nowej pracy. Mateńko błagam Cię zabierz smutne i samotne dni od Elżbiety.
13.  
Ojcze Pio, prosimy o umocnienie zachwianej wiary i ufności.
14.  
O usuniecie przeszkod wszelkich do zalozenia rodziny Ali o dobrego meza Ali uzdrowienie jej z depresji fobii lekow nerwicy natrectw
15.  
Św. Ojcze Pio proszę zakończ moje problemy w pracy i odsun ode mnie nieprzyjaciół
16.  
Spraw, bym dostała dodatkowe obowiązki, które pozwolą mi się rozwijać i będą lepiej płatne w obecnym miejscu pracy. Aby przełożona mnie doceniła, obdarzyła zaufaniem, zauważyła moje starania.
17.  
Przez wstawiennictwo sw. Ojca Pio i sw. Jozefa prosze o laske dobrego meza, prace, o blogoslawienstwo Boze i laski potrzebne w rodzinie
18.  
ojcze pio prosze za zmarłych Marie Świstowską , Bolesława , genowefe Jana , Gibas zmarłych z rodziny i rodzenswo i rodziców ,józefa i Bolesława i dusze w czysccu cierpiace
i w pewnej intencjii
19.  
Św Ojcze Pio proszę o zdrowie i wszelkie łaski .Proszę miej mnie pod swoją opieką i prowadź w każdym dniu w zdrowiu i w radości.Opiekuj się mną również w pracy i proszę o życzliwe osoby które mnie otaczają.
20.  
Św. Ojcze Pio proszę o cud miłości dla Rafała i Agnieszki, aby ich drogi zeszły się ponownie. Proszę o łaskę małżeństwa dla nich.
21.  
Boże proszę pomóż nam się nawrócić i przemienić nasze myślenie. Proszę o wiarę, nadzieję i miłość. Proszę daj siły do nauki i pracy i pomóż pełnić Twoją wolę. Otwórz nasze serca na Ciebie i drugiego człowieka.
22.  
Uwielbienie TŚ,Eucharystii,Męki,Zmartwychwstania.Dziękczynna.Nawrócenie grzeszników,dzieci nienar,tych co przeze mnie cierpieli.Zadośćuczynienie i zawierzenie NSM/NSJ świata,rodz,przodków,pracy,piel,pm,AMG,pow.
23.  
Proszę o powrót taty do sprawności, o miłość wzajemną, powrót Mateusza, wiarę w Boga dla niego, opiekę nad nami, naszymi rodzinami oraz za dusze czyśćcowe
24.  
Uwielbienie Ducha św;Miłosierdzia i TŚ w MB,aniołach,św,błog,młodziankach.Dziękczynna a.stróż.Przebaczenie/niebo dla wszyst,dusze w czyśćcu,umierające w grzechu.Int MB,pap.,moje,PTPWAJELMBEALRSSSFLMMALPXK+blis.
25.  
Ojcze Pio błagam wyproś łaskę przemiany serca, uwolnienia i nawrócenia z grzechu, pokus szatańskich, dary Ducha Świętego oraz dar założenia rodziny chrześcijańskiej i ojcostwa dla Daniela. Boże ratuj to dziecko
26.  
Św. Ojcze Pio błagam Cię o zdrowie dla mojego Taty, Marka. Proszę, pomóż.
27.  
O.Pio wyproś łaskę pracy, rozwiązanie trudnych spraw finansowych,opiekę Matki Najświętszej
28.  
Błagam w intencji wyjścia mamy z długów i spłacenie wszystkiego. Gorąco proszę o nową pracę dla mnie za bardzo dobre pieniądze, które pozwolą mi się utrzymać w dużym mieście samodzielnie.
29.  
Święty Ojcze Pio proszę Cię o powrót do zdrowia mojego syna Macieja​ i opiekę nad nim
30.  
Proszę o dobrego męża i przyjaciół, o zdrowie i dobrą, stałą pracę dla mnie i rodziców. O wyjście z problemów finansowych i własny dach nad głową. O uzdrowienie relacji w rodzinie i nawrócenie siostry.
31.  
Św. Ojcze PIO proszę Cię o łaskę umocnienia mojego małżeństwa, dobrą przemianę, miłość wzajemną oraz błogosławieństwo dla dzieci i rodziny.
32.  
Ojcze Pio poproś Jezusa o rozwiązanie ciężkiej sytuacji materialnej,wyjście z długów i biedy. Proszę Cię Jezu,o pomoc dzieciom,o zdanie testów i pracę,o uczniów dla męża Proszę Panie przyjdź pomóż mi. Amen
33.  
W podziękowaniu za wakacje. O uzdrowienie dla Artura, Mariusza, o potrzebne Łaski i zdrowie dla Ewy, Krystyny,Ryszarda L i M, Joli, Hani, Oliwii, Marii. Za dusze śp. Marianny, Romana, Franciszka, Stefanii.
34.  
Proszę o łaskę Bożą i cud miłości dla Piotra i Anety, aby miłość ich połączyła i drogi się zeszły ponownie. Proszę o łaskę małżeństwa dla nich.
35.  
Św Ojcze Pio proszę błogosław mojej Mamie Irenie daj Jej zdrowie oraz proszę o zdrowie dla mnie żeby wszystko wróciło do normy i wszelkie łaski .Miej nas pod swoją opieką i błogosław w każdym dniu.
36.  
O. PIO proszę Cię w intencji mojej Żony Agnieszki, aby w Jej sercu odrodziła się miłość, która nas kiedyś połączyła, aby chciała i umiała na nowo pokochać męża, wróciła do męża. Uzdrów nasze małżeństwo.
37.  
Św Ojcze Pio proszę miej pod opieką moja siostrę Jolantę, proszę o zdrowie dla niej, o dobrych lekarzy, prawidłowe wyniki badań i skuteczne leczenie.Pomóż jej i prowadź w każdym dniu.
38.  
Ojcze Pio, prosimy o prawidłowy rozwój ciąży Małgorzaty i szczęśliwe rozwiązanie.
39.  
Ojcze Pio, prosimy o uzdrowienie i nawrócenie Małgorzaty.


ZAMÓW INTENCJĘ NA MSZĘ ŚW. ZBIOROWĄ:

Wybierz Mszę św.:
Podaj intencję:
Maksymalnie 210 znaków
(około 3 linijek tekstu)
Sblam! Antyspam
Adres e-mail:
W przypadku dodawania intencji po raz pierwszy,
na podany wyżej adres zostanie wysłana wiadomość.
Proszę postępować w/g instruckji w niej zawartej w celu potwierdzenia intencji.
Możliwe jest dodanie tylko jednej intencji z jednego adresu e-mail na dany dzień.