Parafia Rzymskokatolicka
Św. Ojca Pio w Warszawie

przy ul. Gen. Fieldorfa 1


“Bogu się służy tylko wówczas, kiedy Mu się służy tak, jak On chce” - Ojciec Pio.

19 kwietnia 2019. Piątek.
To jest archiwum. Zapraszamy na nową stronę

Strona Główna Ogłoszenia Intencje Mszy św. Z życia parafii Słowo na Niedzielę Porządek Mszy św. Nabożeństwa Sakramenty Księża Patron Wspólnoty Caritas Pielgrzymki Rekolekcje Światowe Dni Młodzieży Bierzmowanie Wnętrze kaplicy Budowa Sanktuarium Wnętrze kościoła Złote myśli Modlitewnik Anielski Linki Kontakt Lokalizacja Login

W związku z oczekiwaniami wielu osób odwiedzających naszą stronę, otwieramy możliwość zgłaszania przez internet intencji na Msze święte zbiorowe odprawiane odpowiednio w Niedziele o 10.30 i we Wtorki o 18.00. Mszę Świętą można zamówić maksymalnie na dwa tygodnie do przodu. Odpowiednią datę należy zaznaczyć we właściwym miejscu. Dostępny limit intencji na daną Mszę św. to 40 intencji.

Prosimy, by wpisywane intencje były możliwie zwięzłe. Mamy nadzieję, że opcja ta, będzie służyła powiększeniu grona osób modlących się przez wstawiennictwo Św. O. Pio w jedności z naszą parafią, a mieszkających czasem w bardzo odległych stronach świata.

PARAFIA ŚW. OJCA PIO ZASTRZEGA SOBIE PRAWO DO USUWANIA INTENCJI ZAMIESZCZANYCH NA TEJ STRONIE, BEZ PODAWANIA PRZYCZYN, W SYTUACJI KIEDY ZAWIERAJĄ ONE TREŚCI TEOLOGICZNIE WĄTPLIWE, NIEZGODNE Z MAGISTERIUM KOŚCIOŁA KATOLICKIEGO LUB POWSZECHNIE UZNANE ZA OBRAŹLIWE CZY WULGARNE. INFORMUJEMY RÓWNIEŻ, ŻE PRZEDMIOTEM MODLITWY WSPÓLNOTY PARAFIALNEJ SĄ TYLKO I WYŁĄCZNIE INTENCJE ODNOSZĄCE SIĘ DO SPRAW I PROBLEMÓW DOTYCZĄCYCH ŻYCIA RELIGIJNEGO I MORALNEGO OSOBY LUDZKIEJ.

Uprzedzając wszelkie pytania informujemy, że dobrowolną ofiarę za zamówioną Mszę Świętą, można składać na konto bankowe podane niżej (w tytule można napisać: Msza Święta).

86801500040009229420700001
Spółdzielczy Bank Ogrodniczy w Warszawie
03-984 Warszawa, ul. Fieldorfa 5A


INTENCJE NA NAJBLIŻSZE MSZE ŚW. ZBIOROWE

2019-04-21 Niedziela, godz. 10:30:

1.  
za dusze Bogu wiadome oraz o zdrowie i nawrocenie rodzicom i laske dobrej żóny
2.  
Święyty Ojcze Pio proszę za Twoim wstawiennictwem o uzdrowienie wewnętrzne, uwolnienie, odnalezienie Pana Boga, dobrą spowiedż i wszelkie łaski potrzebne dla mojego syna.
3.  
O zdrowie i błogosławieństwo Boże dla rodziny o opiekę Matki Bożej dla syna i aby się nawrócił i przystąpił do spowiedzi świętej.
4.  
Za Dusze Rodziców w rocznicę Ich śmierci.
Jezu Ufam Tobie.
5.  
Proszę o zdrowie, cud poczęcia i macierzyństwa.
6.  
O. PIO proszę byś połączył na nowo, odrodził i uzdrowił małżeństwo Agnieszki i Michała. Proszę by miłość, która nas połączyła przed laty odrodziła się na nowo, abyśmy wrócili do siebie i odbudowali małżeństwo.
7.  
Za Aleksandra o trzeźwość i przemianę duchową.
8.  
Ojcze Pio proszę o łaskę uzdrowienia Joli opieke i zdrowie dla Joli i Michala. Dziekuje za wszystkie laski i przepraszam za grzechy. Za sp. Eleonore i Wladyslawa prosze o modlitwe.
9.  
Prosze o laske calkowitego uzdrowienia dla Marty,o dobry rozwoj Justynki,o przedluzenie zycia Miroslawy,o nawrocenie Wiktora i Witalija,o laske ocalenia malzenstwa i zdrowe potomstwo dla Marty,o laski dla ks.J.
10.  
Za Mikolaja,Tomasza,Anie,Ewe,Bogdana ,rodzine o zbawienie,uzdrowienie,uwolnienie.O zdrowie dla Bozeny,Kasi,Ireny,Ani,Teresy,EleiStasi.Za zmarlych rodzicow Janine Mariana,Przodkow.,za dusze w czyscu cierpiace.
11.  
O łaskę uzdrowienia z choroby dla Marii Spyrka za wstawiennictwem o. Pio.
12.  
o zdrowie psychiczne i fizyczne dla mnie, córki, syna i męża. O zdrowie dla Rodziców, o spokój duszy dla Stanisława
13.  
O rychły powrót Marcina do domu, moc Ducha świętego dla prawników na rozprawie sądowej oraz znalezienie nowej pracy przez Monikę i Boże Miłosierdzie dla nas.
14.  
Św Ojcze Pio proszę o zdrowie dla córki Katarzyny w rocznicę jej urodzin. Pomóż Jej proszę w trudnych sprawach życiowych. Pomóż Jej ułożyć życie I założyć katolicką rodzinę.
15.  
Proszę o modlitwę w intencji mojego syna Piotra, o łaskę uzdrowienia go z chorób,opiekę Matki Bożej,Boże błogosławieństwo,dary Ducha Św,oraz zdrowie i potrzebne łaski dla męża,mamy,brata,teściowej i dla mnie.
16.  
Święty Ojcze Pio proszę o wstawiennictwo u Pana Jezusa aby uczynił cud uzdrowienia z choroby nowotworowej mojej żony Reginy.
17.  
Św ojcze Pio prosze o opiekę nad Asia Marcinem i Patryczkiem niech nikt ich nie rozdzieli niech ich miłość będzie coraz mocniejsza prosze aby stworzyli kochająca się rodzine katolicka ojcze Bądź z nimi
18.  
O sile w cierpieniu dla S,,o trzezwosc dla A,o pomoc w sprzedazy domu,o dobrych mezow I zone,,,o uwolnienie I oczyszczenie z grzechow pokoleniowych I od klatw calej mojej rodziny ,I w pewnej intencji
19.  
O zdrowie dla Piotra jego uniewinnienie ,o spokój duszy Anety i Zosi
20.  
Święty Ojcze Pio proszę o uzdrowienie z choroby nowotworowej dla Krzysztofa Kuć i jego powrót do zdrowia.
21.  
O zdrowie dla rodziców,o szczęśliwy poród dla mnie i o Dary Ducha Świętego w dniu urodzin ,o dar macierzyństwa dla Ani i Artura.
22.  

Ojcze Pio i Święta Rito na kolanach dziękuję za otrzymane łaski, błagam o dalszą opiekę nad moją rodziną.
23.  
W INTENCJI PRZODKÓW Z MOJEJ I MĘŻA STRONY
24.  
O zdrowie i trzeźwość Cezarego.
25.  
Proszę o miłość wzajemną dla katarzyny i mateusza, jego szybki powrót, laske narzeczenstwa, uzdrowienie Doroty, uwolnienie mateusza od zlych relacji i zranien dzieciństwa
26.  
O pojednanie i zgodę w rodzinie. O światło i błogosławieństwo dla gości weselnych Damiana. O łaskę ich przybycia na ślub za Twoja przyczyną Ojcze Pio.
27.  
O uzdrowienie relacji drzewa genealogicznego Damiana i Barbary. O uzdrowienie wszystkich pokoleniowych powikłań, które do Boga nie należą za wstawiennictwem Ojca Pio.
28.  
Św O.Pio, proszę Cię o odrodzenie i zmartwychwstanie mojego małżeństwa Joanny i Karola po rozwodzie,o zdrowie,o wyjście z trudnej sytuacji finansowej o miłość męża oraz o nawrócenie męża i powrót do małżeństwa
29.  
Ojcze Pio błagam wstawiaj się za Damianem przed obliczem Boga. O Boże miłosierdzie i błogosławieństwo dla niego. O łaskę uleczenia z raka i duszy,serca i rozumu.
30.  
Proszę o zdrowie mamy, proszę aby dobrze załatwić wszystkie sprawy związane z operacją i proszę o dobrych lekarzy którzy się nią opiekują i skutecznie pomogą.
31.  
Proszę o modlitwę i wstawiennictwo u miłosiernego J.Chrystusa za duszę śp. Mamy Jadwigi w 18 rocznicę śmierci, jej synów, jej rodziców, siostrzenic i bratanka, sióstr i szwagrów, brata i szwagierki.
32.  
Proszę o łaskę uzdrowienia duchowego dla Anny, Elżbiety, Łukasza, Światło Ducha, odnalezienie drogi do Jezusa, daru pojednania i przebaczenia, wzrost wiary, nadziei oraz Boże błogosławieństwo i cud finansowy.
33.  
W intencji zmarłego taty Tadeusza, mamy Jadwigi, brata Andrzeja, aby mogli oglądać oblicze Pańskie, za pradziadków Marianny i Pawła, dziadków Franciszki i Józefa, wujków Władysława, Krystiana i Kazimierza.
34.  
Proszę o zdrowie, proszę aby jęczmienie nie pojawiały się na oczach i zniknęły.
35.  
Św Ojcze Pio proszę o zdrowie, proszę aby przestał boleć kręgosłup, proszę pomóż mi aby wszystko wróciło do normy.Proszę też pomóż mi w pracy i otocz przyjaznymi ludźmi.
36.  
Święty Ojcze Pio proszę o zdrowie i wszelki łaski. Proszę miej mnie pod swoją opieką i prowadź w każdym dniu w zdrowiu i w radości. Opiekuj się mną również w pracy i proszę o życzliwe osoby, które mnie otaczają
37.  
O. Pio bardzo proszę błogosław mojej Mamie Irenie proszę o zdrowie dla Niej aby przestały ją boleć stawy biodrowe i kolanowe i o dobrych lekarzy którzy Jej pomogą.Wspieraj Ją i prowadź każdego dnia.
38.  
Ojcze Pio, proszę miej pod opieką moją siostrę Jolantę, proszę o dary Ducha Świętego,o łaskę zdrowia o dobrych lekarzy i błogosławieństwo na wszystkie dni.
39.  
O zdrowie dla Krystyny,Ryszarda,Bartka,Krzysztofa,Mariusza oraz o potrzebne Łaski dla Artura i Ewy. Za ludzi, których zraniłem. Za dusze śp.Marianny,Romana,Stefanii, Franciszka,Marii,Ryszarda. O cud w rodzinie.
40.  
Ojcze Pio, proszę o Twoją pomoc dla bliskich, o nawrócenie, wypełnienie woli Bożej, żebyśmy pokochali Boga, innych ludzi i samych siebie oraz przebaczyli innym i samym sobie. O wytrwałość, wolę walki, nadzieję
41.  
Święty Ojcze Pio proszę o powrót do zdrowia mojego syna Macieja i męża Mirosława oraz o potrzebne łaski dla nich i dla Kamila Mateusza i Agnieszki2019-04-23 Wtorek, godz. 18:00:

1.  
W intencji wynagradzającej
2.  
O wieczną radosc obcowania w Niebieskim Krolestwie dla zmarłych; -Zofia i Stanisław oraz Wiesław, Katarzyna i Michał Rogalscy. Ignacy i Maria Baran ,Jan Bijak, Genowefa, Józef i Jan Pająk
3.  
Św. Ojcze Pio,proszę,módl się za kobiety i dzieci doświadczające przemocy.Bądź dla nich wsparciem.
4.  
O zdrowie dla Piotra jego uniewinnienie, o spokój duszy Anety i Zosi
5.  
O znalezienie pracy przez Monikę i wyjście z zadluzenia.
6.  
Za Natalię, aby odnalazła sens w życiu i utęsknione szczęście, aby Bóg wyrwał ją z głębokiej depresji
7.  
Św. Ojcze Pio, dodaj wiary i sił Edwardowi w walce z jego chorobami i wspieraj go, by powrócił do zdrowia
8.  
o uzdrowienie Ewy, polubienie pracy i wytrwałego kochającego Męza, o spokoj i stabilizacje w Rodzinie
9.  
SW O PIO DZEKUJE ZA LASKI IDARY DUCHA SW RODZINA AE
10.  
O.Pio,prosze o dar prawdziwego zycia duchowego i zdrowia dla Marty,Miroslawy,o dobry rozwoj Justynki,o nawrocenie Wiktora i Witalija,o laski dla ks.Jana,ks.Bronislawa,misjonarzy i dobroczyncow.
11.  
Proszę o nawrócenie Natalii, Jagody, Joanny, Teodozji i Krzysztofa.
12.  
o uzdrowienie z choroby dla Marii Spyrka za wstawiennictwem Św. O. Pio
13.  

Ojcze Pio i Święta Rito na kolanach dziękuję za otrzymane łaski, błagam o dalszą opiekę nad moją rodziną.
14.  
Proszę o modlitwę o uwolnienie i nawrócenie mojego męża Piotra. Proszę o przemianę jego serca aby zaczął darzyć mnie miłością
15.  
O pojednanie w rodzinie. O przybycie gości weselnych na ślub syna. O błogosławieństwo Boże dla wszystkich rodzin i na tę uroczystość za przyczyną Ojca Pio.
16.  
O Boże miłosierdzie i błogosławieństwo dla Damiana.O łaskę uzdrowienia na duszy,ciele, sercu dla Rafała z rodziną. O łaski Ducha Św. za przyczyną Ojca Pio.
17.  
O Boże miłosierdzie i błogosławieństwo dla Damiana.O łaskę uzdrowienia z raka, uwolnienia,nawrócenia. O dar potomstwa dla Damiana i Asi za przyczyną Ojca Pio.
18.  
Proszę o łaskę uzdrowienia duchowego dla Anny, Elżbiety, Łukasza, Światło Ducha, odnalezienie drogi do Jezusa, daru pojednania i przebaczenia, wzrost wiary, nadziei oraz Boże błogosławieństwo i cud finansowy.
19.  
W intencji mojego zdrowia.
20.  
Święty Ojcze Pio proszę o powrót do zdrowia mojego syna Macieja i męża Mirosława oraz o potrzebne łaski dla nich i dla Kamila Mateusza i Agnieszki
21.  
Ojcze Pio proszę o Twoją pomoc dla bliskich, o zgodę, przebaczenie i pojednanie w rodzinie, o wiarę, nadzieję, miłość, o radość w Duchu Św. wytrwałość w nauce, męża dla Kasi i żonę dla Tomka, pomoc Bartkowi
22.  
O odcięcie skutków zła w Rodzinie.
23.  
O całkowite uzdrowienie z choroby nowotworowej Mai.
24.  
Za dusze w czyśćcu cierpiące
25.  
Za Mikolaja,Tomasza,Anie,Ewe,Bogdana ,rodzine o zbawienie,uzdrowienie,uwolnienie.O zdrowie dla Bozeny,Kasi,Ireny,Ani,Teresy,EleiStasi.Za zmarlych rodzicow Janine Mariana,Przodkow.,za dusze w czyscu cierpiace.
26.  
Proszę o modlitwę i wstawiennictwo u miłosiernego J.Chrystusa za duszę śp. Mamy Jadwigi w 18 rocznicę śmierci, jej synów, jej rodziców, siostrzenic i bratanka, sióstr i szwagrów, brata i szwagierki.
27.  
O zdrowie dla Krystyny,Ryszarda,Bartka,Krzysztofa,Mariusza oraz o potrzebne Łaski dla Artura i Ewy. Za ludzi, których zraniłem. Za dusze śp.Marianny,Romana,Stefanii, Franciszka,Marii,Ryszarda. O cud w rodzinie.
28.  
Św Ojcze Pio weź w opiekę moją rodzinę. Uproś u Boga zdrowie dla Nas I zgodę. Pomóż moim córkom ułożyć życie i założyć katolickie rodziny.Pomagaj Monice w trudnych sprawach.
29.  
Prosze Cię Ojcze o pomyślnie zdaną maturę dla Piotra . Otocz go opieką.
30.  
W intencji zmarłego taty Tadeusza, mamy Jadwigi, brata Andrzeja, aby mogli oglądać oblicze Pańskie, za pradziadków Marianny i Pawła, dziadków Franciszki i Józefa, wujków Władysława, Krystiana i Kazimierza.
31.  
O zdrowie dla Michała i córki.
32.  
Proszę o miłość wzajemną dla Katarzyny i Mateusza, jego szybki powrót, łaskę narzeczeństwa, uwolnienia od złych relacji i zranień dzieciństwa; uzdrowienia Doroty
33.  
Proszę o modlitwę w intencji śp. Mamy Stanisławy, aby dobry Bóg przyjął Ją do swojego Królestwa.
34.  
O. PIO proszę byś połączył na nowo, odrodził i uzdrowił małżeństwo Agnieszki i Michała. Proszę by miłość, która nas połączyła przed laty odrodziła się na nowo, abyśmy wrócili do siebie i odbudowali małżeństwo.
35.  
Proszę o zdrowie mamy, proszę aby dobrze załatwić wszystkie sprawy związane z operacją i proszę o dobrych lekarzy którzy się nią opiekują i skutecznie pomogą.
36.  
Proszę o zdrowie, proszę aby jęczmienie nie pojawiały się na oczach i zniknęły.
37.  
Św Ojcze Pio proszę o zdrowie, proszę aby przestał boleć kręgosłup, proszę pomóż mi aby wszystko wróciło do normy.Proszę też pomóż mi w pracy i otocz przyjaznymi ludźmi.
38.  
Święty Ojcze Pio proszę o zdrowie i wszelki łaski. Proszę miej mnie pod swoją opieką i prowadź w każdym dniu w zdrowiu i w radości. Opiekuj się mną również w pracy i proszę o życzliwe osoby, które mnie otaczają
39.  
O. Pio bardzo proszę błogosław mojej Mamie Irenie proszę o zdrowie dla Niej aby przestały ją boleć stawy biodrowe i kolanowe i o dobrych lekarzy którzy Jej pomogą.Wspieraj Ją i prowadź każdego dnia.
40.  
Ojcze Pio, proszę miej pod opieką moją siostrę Jolantę, proszę o dary Ducha Świętego,o łaskę zdrowia o dobrych lekarzy i błogosławieństwo na wszystkie dni.
41.  
Św O.Pio, proszę Cię o odrodzenie i zmartwychwstanie mojego małżeństwa Joanny i Karola po rozwodzie,o zdrowie,o wyjście z trudnej sytuacji finansowej o miłość męża oraz o nawrócenie męża i powrót do małżeństwa2019-04-28 Niedziela, godz. 10:30:

1.  
Panie Boże przebacz mi moje winy, błogosław mojej rodzinie. Proszę o łaskę nawrócenia. Ojcze Pio wstaw się za nami.
2.  
O miłosierdzie Boże dla zmarłych dziadków, proszę o potrzebne łaski dla całej rodziny
3.  
Św ojcze Pio prosze o opiekę nad Asia Marcinem i Patryczkiem niech nikt ich nie rozdzieli niech ich miłość będzie coraz mocniejsza prosze aby stworzyli kochająca się rodzine katolicka ojcze Bądź z nimi
4.  
Święty Ojcze Pio błagam o łaskę przemiany serca, uwolnienia i nawrócenia, łaskę pokochania kobiety i założenia rodziny chrześcijańskiej oraz dar ojcostwa dla Daniela. Jezu ratuj to dziecko.
5.  
Za Duszę Henryki w rocznicę śmierci - Aby Dobry Bóg Przyjął Ją do Swego Królestwa oraz za Dusze wszystkich zmarłych z rodziny.
Błagam o Łaskę zdrowia. Dziękuję za wszystko.
6.  
za zmarłych Marię Świstowską , Genowefę Bolesława , Jana , Gibas , Natalię Józefa , Jolantę Owczarek , dusze czyscowe , i w pewnej intencjii
7.  
Za zmarłą Mamę Zofię Rogalską w 11 rocznicę odejscia do Domu Pana o wieczną radosc oraz dla taty Stanisława, brata Wiesława,Stanisławy Dec oraz Taidy Radziwonowskiej
8.  
O wszystkie potrzebne łaski dla Rafała i jego rodziny. O Boże miłosierny błogosławieństwo dla nich. Prowadzenie przez ich Aniołów Stróżów za przyczyną Ojca Pio.
9.  
O uwolnienie pokolenie od wszystkiego co do Boga nie należy rodzin ze strony matki i ojca oraz rodzin moich dzieci po obu stronach za przyczyną Ojca Pio.
10.  
o uzdrowienie Ewy, Piotra, Rodzicow. O spokój i stabilizację w Rodzinie. O łaski potrzebne.
11.  
O łaskę uzdrowienia z raka,nawrócenia, uwolnienia,odnowy w Duchu Św. Damiana. O dar rodzicielstwa i potrzebne łaski dla Damiana i Asi za przyczyną Ojca Pio..
12.  
Sw Ojcze Pio weź w opiekę moją rodzinę. Strzeż od wypadku I choroby. Pomagaj moim córkom w trudnych sprawach życiowych. Pomóż im ułożyć życie. Opiekuj się Nimi nieustannie
13.  
O. PIO proszę byś połączył na nowo, odrodził i uzdrowił małżeństwo Agnieszki i Michała. Proszę by miłość, która nas połączyła przed laty odrodziła się na nowo, abyśmy wrócili do siebie i odbudowali małżeństwo.
14.  
O Miłosierdzie Boże dla Marcina i wyjscie z trudnej sytuacji zyciowej.
15.  
Jezu, uzdrów tatę Jana. Dziękuję za dobre wyniki badań mamy i taty.
16.  
O urodzenie zdrowego dziecka i szczęśliwy poród dla Karoliny. O opiekę Matki Bożej nad jej mężem i 3 letnią córeczką.
17.  
O sile w cierpieniu dla S,,o trzezwosc dla A,o pomoc w sprzedazy domu,o dobrych mezow I zone,,,o uwolnienie I oczyszczenie z grzechow pokoleniowych I od klatw calej mojej rodziny ,I w pewnej intencji
18.  
za zdrowie Piotra i jego uniewinnienie oraz spokój duszy Anety i Zosi
19.  
O.Pio,prosze o laske zdrowia dla Miroslawy,Marty,Justyny,Wiktora, ks.Jana,ks.Bronislawa,o nawrocenie Witalija,o laski dla Marzeny,Bernadety,misjonarzy.
20.  
Bardzo proszę o uzdrowienie mojego kręgosłupa. Proszę abym mogła się wyprostować
21.  
Za dusze w czyśćcu cierpiące.
22.  

Ojcze Pio i Święta Rito na kolanach dziękuję za otrzymane łaski, błagam o dalszą opiekę nad moją rodziną.
23.  
Proszę o zdrowie dla mnie i mojego męża, cud poczęcia i macierzyństwa.
24.  
O zdrowie i trzeźwość Cezarego.
25.  
Święty Ojcze Pio proszę o wstawiennictwo u Pana Jezusa aby uczynił cud uzdrowienia z choroby nowotworowej mojej żony Reginy.
26.  
o uzdrowienie z choroby dla Marii Spyrka za wstawiennictwem Św. O. Pio
27.  
O zdrowie dla Krystyny,Ryszarda,Bartka,Krzysztofa,Mariusza oraz o potrzebne Łaski dla Artura i Ewy. Za ludzi, których zraniłem. Za dusze śp.Marianny,Romana,Stefanii, Franciszka,Marii,Ryszarda. O cud w rodzinie.
28.  
Proszę o zdrowie mamy, proszę aby dobrze załatwić wszystkie sprawy związane z operacją i proszę o dobrych lekarzy którzy się nią opiekują i skutecznie pomogą.
29.  
Święty Ojcze Pio proszę o powrót do zdrowia mojego syna Macieja i męża Mirosława oraz o potrzebne łaski dla nich i dla Kamila Mateusza i Agnieszki
30.  
Proszę o zdrowie, proszę aby jęczmienie nie pojawiały się na oczach i zniknęły.
31.  
Św Ojcze Pio proszę o zdrowie, proszę aby przestał boleć kręgosłup, proszę pomóż mi aby wszystko wróciło do normy.Proszę też pomóż mi w pracy i otocz przyjaznymi ludźmi.
32.  
Święty Ojcze Pio proszę o zdrowie i wszelki łaski. Proszę miej mnie pod swoją opieką i prowadź w każdym dniu w zdrowiu i w radości. Opiekuj się mną również w pracy i proszę o życzliwe osoby, które mnie otaczają
33.  
O. Pio bardzo proszę błogosław mojej Mamie Irenie proszę o zdrowie dla Niej aby przestały ją boleć stawy biodrowe i kolanowe i o dobrych lekarzy którzy Jej pomogą.Wspieraj Ją i prowadź każdego dnia.
34.  
Ojcze Pio, proszę miej pod opieką moją siostrę Jolantę, proszę o dary Ducha Świętego,o łaskę zdrowia o dobrych lekarzy i błogosławieństwo na wszystkie dni.
35.  
Proszę o miłość wzajemną dla Katarzyny i Mateusza, jego szybki powrót, łaskę narzeczenstwa, uzdrowienie z ran dzieciństwa i złych znajomości; uzdrowienie Doroty
36.  
W intencji zmarłego taty Tadeusza, mamy Jadwigi, brata Andrzeja, aby mogli oglądać oblicze Pańskie, za pradziadków Marianny i Pawła, dziadków Franciszki i Józefa, wujków Władysława, Krystiana i Kazimierza.
37.  
Proszę o modlitwę i wstawiennictwo u miłosiernego J.Chrystusa za duszę śp. Mamy Jadwigi w 18 rocznicę śmierci, jej synów, jej rodziców, siostrzenic i bratanka, sióstr i szwagrów, brata i szwagierki.
38.  
Proszę o łaskę uzdrowienia duchowego dla Anny, Elżbiety, Łukasza, Światło Ducha, odnalezienie drogi do Jezusa, daru pojednania i przebaczenia, wzrost wiary, nadziei oraz Boże błogosławieństwo i cud finansowy.
39.  
Za Mikolaja,Tomasza,Anie,Ewe,Bogdana ,rodzine o zbawienie,uzdrowienie,uwolnienie.O zdrowie dla Bozeny,Kasi,Ireny,Ani,Teresy,EleiStasi.Za zmarlych rodzicow Janine Mariana,Przodkow.,za dusze w czyscu cierpiace.
40.  
Proszę o zdrowie dla mamy Małgorzaty leżącej na oddziale neurologii w Krakowie, aby poczuła się szczęśliwa, bezpieczne i kochana przez córki i wszystkich wokół.
41.  
Św O.Pio, proszę Cię o odrodzenie i zmartwychwstanie mojego małżeństwa Joanny i Karola po rozwodzie,o zdrowie,o wyjście z trudnej sytuacji finansowej o miłość męża oraz o nawrócenie męża i powrót do małżeństwa2019-04-30 Wtorek, godz. 18:00:

1.  
W rocznicę ślubu Teresy i Ryszarda - o uratowanie małżeństwa.
2.  
Proszę o łaskę Miłosierdzia Bożego i zawierzenie Niepokalanemu Sercu Maryi Bożeny, Romana, Anny i Pauliny
3.  
O zdrowie dla całej mojej rodziny.
4.  
O szczęśliwy poród i urodzenie zdrowego dziecka dla Karoliny. O błogosławieństwo dla jej rodziny męża i 3 letniej córeczki.
5.  
.
O całkowite uzdrowienie z choroby nowotworowej Mai.
6.  
Prosze o miłość wzajemna dla katarzyny i mateusza, jego powrót
7.  
O Błogosławieństwo dla całej rodziny, o zdrowie dla dzieci dla rodziców,o potrzebne łaski dla mojego małżeństwa.
8.  
Za Przemysława o łaskę zaangażowania w ratowanie małżeństwa.
9.  
W intencji zmarłego taty Tadeusza, mamy Jadwigi, brata Andrzeja, aby mogli oglądać oblicze Pańskie, za pradziadków Marianny i Pawła, dziadków Franciszki i Józefa, wujków Władysława, Krystiana i Kazimierza.
10.  
Św. Ojcze Pio proszę o odcięcie od brata Mariusza skutków zła, uwolnienia go od złych relacji. Św. Ojcze Pio dodaj Mariuszowi siły, miej go w swojej opiece.
11.  
Święty Ojcze Pio błagam o łaskę przemiany serca, uwolnienia i nawrócenia, łaskę pokochania kobiety i założenia rodziny chrześcijańskiej oraz dar ojcostwa dla Daniela. Jezu ratuj to dziecko.
12.  
Za wstawiennictwem św. Ojca Pio proszę o uzdrowienia wewnętrznego i wszelkie łaski potrzebne dla mojego syna.
13.  
Św.Ojcze Pio błagam Cię wyproś nam łaskę zdrowia dla mojego taty, dobre wyniki leczenia i ulgę w cierpieniu. Proszę zaopiekuj się moimi dziećmi, ich rodzinami oraz moim mężem.
14.  
O sile w cierpieniu dla S,,o trzezwosc dla A,o pomoc w sprzedazy domu,o dobrych mezow I zone,,,o uwolnienie I oczyszczenie z grzechow pokoleniowych I od klatw calej mojej rodziny ,I w pewnej intencji
15.  
Święty Ojcze Pio proszę o powrót do zdrowia mojego syna Macieja i męża Mirosława oraz o potrzebne łaski dla nich i dla Kamila Mateusza i Agnieszki
16.  
Proszę o łaskę uzdrowienia duchowego dla Anny, Elżbiety, Łukasza, Światło Ducha, odnalezienie drogi do Jezusa, daru pojednania i przebaczenia, wzrost wiary, nadziei oraz Boże błogosławieństwo i cud finansowy.
17.  
Proszę o modlitwę i wstawiennictwo u miłosiernego J.Chrystusa za duszę śp. Mamy Jadwigi w 18 rocznicę śmierci, jej synów, jej rodziców, siostrzenic i bratanka, sióstr i szwagrów, brata i szwagierki.
18.  
Św. Ojcze Pio pomóż wszystkim zmarłym z rodzin Szczerbów i Górskich, by ich dusze osiągnęły spokój w domu Pana oraz życie wieczne i radość nieba
19.  
W intencji Mariusza o wstawiennictwo o. Pio u Boga Ojca i wyjednanie potrzebnych łask,o ochrone przed złem, a także o Boże błogosławieństwo i darowanie win. Bóg zapłać
20.  
Sw ojcze Pio prosze pomóż w naszej sytuacji pomóż nam abyśmy nie musieli sprzedawać domu ojcze błagam
21.  
Św. ojcze Pio,proszę,módl się o wszelkie najpotrzebniejsze łaski dla kapłanów egzorcystów.
22.  
Za dusze w czyśćcu cierpiące.
23.  
Za Mikolaja,Tomasza,Anie,Ewe,Bogdana ,rodzine o zbawienie,uzdrowienie,uwolnienie.O zdrowie dla Bozeny,Kasi,Ireny,Ani,Teresy,EleiStasi.Za zmarlych rodzicow Janine Mariana,Przodkow.,za dusze w czyscu cierpiace.
24.  
DZIEK- BLAG --SW O PIO DZIEKUJE ZA WYPROSZONE LASKI U DUCHA SW MIEJ NAS W OPIECE I BLOGOSLAW DROGI I PRACE ---ant AMEN
25.  
Sw Ojcze Pio proszę pomóż moim bliskim i mnie. Proszę o rozwiązanie trudności rodzinnych, o wypełnienie woli Bożej w naszym życiu. O wiarę, nadzieję i miłość. O radość, wytrwałość w nauce, zdrowie.
26.  
O zdrowie dla Krystyny,Ryszarda,Bartka,Krzysztofa,Mariusza oraz o potrzebne Łaski dla Artura i Ewy. Za ludzi, których zraniłem. Za dusze śp.Marianny,Romana,Stefanii, Franciszka,Marii,Ryszarda. O cud w rodzinie.
27.  

Ojcze Pio i Święta Rito na kolanach dziękuję za otrzymane łaski, błagam o dalszą opiekę nad moją rodziną.
28.  
O uwolnienie ,uzdrowienie pokolenie od wszystkiego co do Boga nie należy mojej rodziny i moich dzieci po stronie matki i ojca za przyczyną Św ..Ojca Pio.
29.  
O Boże błogosławieństwo dla Rafała z rodziną, nawrócenie, uwolnienie,odnowę w Duchu Św. ,o wszelkie potrzebne im łaski i pomoc za przyczyną Św ..Ojca Pio.
30.  
O łaskę uzdrowienia z raka,nawrócenia, uwolnienia,odnowy w Duchu Św. Damiana. O dar rodzicielstwa dla niego i Asi i wszelkie potrzebne im łaski i pomoc za przyczyną Św ..Ojca Pio.
31.  
Św Ojcze Pio weź w opiekę moją rodzinę. Chroń Nas od wypadku I choroby. Pomóż Monice wychować Julkę. Daj jej sily I pomóż w trudnej sprawie. Daj Nam zgodę I miłość w rodzinie.
32.  
Panie Boże przebacz mi moje winy, błogosław mojej rodzinie. Proszę o łaskę nawrócenia. Ojcze Pio wstaw się za nami.
33.  
Proszę Cię o wszelkie łaski dla Piotra pomóż mu w trudnościach.Otaczaj opieką moje dzieci.
34.  
O.Pio,dziekuje za laski i prosze o dalsza opieke nad Miroslawa,Justyna,Marta,Wiktorem,Witalijem, ks.Janem,ks.Bronislawem,ks.Janem,ks.Anatolim,
o.Piotrem,o.Krzysztofem,Marzena,Bernadeta.
35.  
O łaskę całkowitego uzdrowienia z choroby nowotworowej dla Marii Spyrka za wstawiennictwem Św. O. Pio..
36.  
Święty Ojcze Pio proszę o zdrowie i wszelki łaski. Proszę miej mnie pod swoją opieką i prowadź w każdym dniu w zdrowiu i w radości. Opiekuj się mną również w pracy i proszę o życzliwe osoby, które mnie otaczają
37.  
Proszę o zdrowie mamy, proszę aby dobrze załatwić wszystkie sprawy związane z operacją i proszę o dobrych lekarzy którzy się nią opiekują i skutecznie pomogą.Proszę aby operował wybrany operator.
38.  
Proszę o zdrowie, proszę aby jęczmienie nie pojawiały się na oczach i zniknęły.
39.  
Św Ojcze Pio proszę o zdrowie, proszę aby przestał boleć kręgosłup i biodra, proszę pomóż mi aby wszystko wróciło do normy.Proszę też pomóż mi w pracy i otocz przyjaznymi ludźmi.
40.  
O. Pio bardzo proszę błogosław mojej Mamie Irenie proszę o zdrowie dla Niej aby przestały ją boleć stawy biodrowe i kolanowe i o dobrych lekarzy którzy Jej pomogą.Wspieraj Ją i prowadź każdego dnia.
41.  
Ojcze Pio, proszę miej pod opieką moją siostrę Jolantę, proszę o dary Ducha Świętego,o łaskę zdrowia o dobrych lekarzy i błogosławieństwo na wszystkie dni.
42.  
Św O.Pio, proszę Cię o odrodzenie i zmartwychwstanie mojego małżeństwa Joanny i Karola po rozwodzie,o zdrowie,o wyjście z trudnej sytuacji finansowej o miłość męża oraz o nawrócenie męża i powrót do małżeństwa


ZAMÓW INTENCJĘ NA MSZĘ ŚW. ZBIOROWĄ:

Wybierz Mszę św.:
Podaj intencję:
Maksymalnie 210 znaków
(około 3 linijek tekstu)
Sblam! Antyspam
Adres e-mail:
W przypadku dodawania intencji po raz pierwszy,
na podany wyżej adres zostanie wysłana wiadomość.
Proszę postępować w/g instruckji w niej zawartej w celu potwierdzenia intencji.
Możliwe jest dodanie tylko jednej intencji z jednego adresu e-mail na dany dzień.