Parafia Rzymskokatolicka
Św. Ojca Pio w Warszawie

przy ul. Gen. Fieldorfa 1


“Trudno jest stać się świętym. Trudno, owszem, ale nie jest to niemożliwe” - Ojciec Pio.

18 grudnia 2017. Poniedziałek.
To jest archiwum. Zapraszamy na nową stronę

Strona Główna Ogłoszenia Intencje Mszy św. Z życia parafii Słowo na Niedzielę Porządek Mszy św. Nabożeństwa Sakramenty Księża Patron Wspólnoty Caritas Pielgrzymki Rekolekcje Światowe Dni Młodzieży Bierzmowanie Wnętrze kaplicy Budowa Sanktuarium Wnętrze kościoła Złote myśli Modlitewnik Anielski Linki Kontakt Lokalizacja Login

W związku z oczekiwaniami wielu osób odwiedzających naszą stronę, otwieramy możliwość zgłaszania przez internet intencji na Msze święte zbiorowe odprawiane odpowiednio w Niedziele o 10.30 i we Wtorki o 18.00. Mszę Świętą można zamówić maksymalnie na dwa tygodnie do przodu. Odpowiednią datę należy zaznaczyć we właściwym miejscu. Dostępny limit intencji na daną Mszę św. to 40 intencji.

Prosimy, by wpisywane intencje były możliwie zwięzłe. Mamy nadzieję, że opcja ta, będzie służyła powiększeniu grona osób modlących się przez wstawiennictwo Św. O. Pio w jedności z naszą parafią, a mieszkających czasem w bardzo odległych stronach świata.

PARAFIA ŚW. OJCA PIO ZASTRZEGA SOBIE PRAWO DO USUWANIA INTENCJI ZAMIESZCZANYCH NA TEJ STRONIE, BEZ PODAWANIA PRZYCZYN, W SYTUACJI KIEDY ZAWIERAJĄ ONE TREŚCI TEOLOGICZNIE WĄTPLIWE, NIEZGODNE Z MAGISTERIUM KOŚCIOŁA KATOLICKIEGO LUB POWSZECHNIE UZNANE ZA OBRAŹLIWE CZY WULGARNE. INFORMUJEMY RÓWNIEŻ, ŻE PRZEDMIOTEM MODLITWY WSPÓLNOTY PARAFIALNEJ SĄ TYLKO I WYŁĄCZNIE INTENCJE ODNOSZĄCE SIĘ DO SPRAW I PROBLEMÓW DOTYCZĄCYCH ŻYCIA RELIGIJNEGO I MORALNEGO OSOBY LUDZKIEJ.

Uprzedzając wszelkie pytania informujemy, że dobrowolną ofiarę za zamówioną Mszę Świętą, można składać na konto bankowe podane niżej (w tytule można napisać: Msza Święta).

86801500040009229420700001
Spółdzielczy Bank Ogrodniczy w Warszawie
03-984 Warszawa, ul. Fieldorfa 5A


INTENCJE NA NAJBLIŻSZE MSZE ŚW. ZBIOROWE

2017-12-19 Wtorek, godz. 18:00:

1.  
Za Śp. Krystynę Kopczyńską, o dar życia wiecznego. O zdrowie, Boże Błogosławieństwo, prawidłowy rozwój i opiekę Matki Bożej dla Frania i Stasia.
2.  
ŚW.OJCZE PIO proszę o cud dla Łukasza wyjście z nałogu alkoholowego,opamiętanie,, nawrócenie,przemianę życia ,zgodę w rodzinie.Wyproś u Jezusa Miłosiernego i Matki Najświętszej łaski i dary Ducha Św.
3.  
Przez wstawiennictwo Św. Ojca Pio proszę o POKÓJ w naszej rodzinie i opiekę nad nami. Prosimy o dobre rozwiązanie trudnej sprawy rodzinnej.Prosimy o potrzebne Łaski, dary Ducha Świętego i Boże Błogosławieństwo.
4.  
Ojcze ratuj Roberta z sideł alkoholizmu.
5.  
Przez wstawiennictwo Św Ojca Pio proszę o łaskę nawrócenia mojego męża Łukasza, żeby odrodziła się w nim miłość do mnie, żeby wybaczył wszystkie zranienia i wrócił do rodziny
6.  
SW O PIO SW FAUSTYNKO SWCHARBELU--dziekczynnoblagalna-ozdrowie idary Ducha sw zdobycie pracy dla antoniego irodziny
7.  
Uwielbienie TŚ,Eucharystii,Męki,Zmartwychwstania.Dziękczynna.Nawrócenie grzeszników,dzieci nienar,tych co przeze mnie cierpieli.Zadośćuczynienie i zawierzenie NSM/NSJ świata,rodz,przodków,pracy,piel,pm,F,G,pow.
8.  
Święty Ojcze Pio proszę o zdrowie, dobre wyniki badań i pomoc w pracy żebym pozostała w pracy na dotychczasowych warunkach.Miej mnie pod swoją opieką i prowadź w każdym dniu z błogosławieństwem.
9.  
Proszę o dobrego męża i przyjaciół, o zdrowie i dobrą, stałą pracę dla mnie i rodziców. O wyjście z problemów finansowych i własny dach nad głową. O uzdrowienie relacji w rodzinie i nawrócenie siostry.
10.  
blagaldziekczynna w int P.J i o zlamanie wprzeklenstw i uwolnienie od wszystkich nieszcz Boze blog uzdrow dla Magdaleny , za przodkow, wynagrodz za grzechy przodkow i grzechy M i wdziecznos, za blisk, o nawroce
11.  
O ocalenie ważnej przyjaźni
12.  
O zdrowie Hani i Barbary.
13.  
Proszę o modlitwę i Twoje wstawiennictwo u miłosiernego Jezusa Chrystusa za duszę śp. taty Tadeusza.
14.  
Św. Ojcze Pio dziękuję za wszystko (w tym za uzdrowienie męża),proszę o zdrowie dla córeczki,męża i rodziny,szczęśliwe małżeństwo,zgodę,dalszą opiekę, Boże prowadzenie,potrzebne łaski,rozwiązanie sprawy kredytu
15.  
Przez wstawiennictwo Sw. Ojca Pio błagam Cię Boże o wyleczenie mojego męża Zbigniewa i syna Ernesta z choroby depresji.Ratuj nasze małzeństwo.Ratuj nasze zdrowie.Jezu Ty sie tym zajmij.
16.  
Proszę dla Anety B. o dobry wybór drogi życiowej, łaskę Bożą i dobrego męża.
17.  
Boże poszę, pozwól mi spotkać osobę, którą pragniesz mi dać.
18.  
Polecajac Agate Woźniak Bożej opiece, proszac o zdrowie dla niej i potrzebne łaski.
19.  
Święty Ojcze Pio proszę Cię o powrót do zdrowia mojego syna Macieja​, męża Mirosława i o potrzebne łaski dla nich
20.  
Ojcze Pio błagam wyproś łaskę przemiany serca, uwolnienia i nawrócenia z grzechu, pokus szatańskich, dary Ducha Świętego oraz dar założenia rodziny chrześcijańskiej i ojcostwa dla Daniela. Boże ratuj to dziecko
21.  
Św. Ojcze Pio proszę Cię o łaskę uwolnienia, uzdrowienia i nawrócenia w rodzinach:Jarka oraz Kasi, Wyproś nam przemianę naszych serc- pokój i czystość a także charyzmatyczą wiarę i ufność w Boże Miłosierdzie.
22.  

Ojcze Pio i Święta Rito, na kolanach dziękuję za otrzymane łaski.Błagam o dalszą opiekę nad Dominikiem.Chwała Panu.
23.  
Do św. O. Pio w podziękowaniu za odebrane łaski z prośbą o dalsze oraz o dar miłości, zdrowie, Boże Błogosławieństwo i prawidłowe rozpoznanie powołania dla Klaudii, Adama, Kingi i Rafała
24.  
Sw Ojcze Pio dziękuję za wszystko, proszę pomóż moim bliskim, proszę o nasze nawrócenie, żebyśmy zaufali Jezusowi i pełnili Jego wolę, o prawidłowy rozwój dziecka Bartka, o siły dla bliskich
25.  
Proszę o zdrowie i wszelkie łaski .Proszę miej mnie pod swoją opieką i prowadź w każdym dniu w zdrowiu i w radości.Proszę o prawidłowy kontrolny wynik badania płuc.Opiekuj się mną również w pracy i prowadź.
26.  
ojcze pio prosze za zmarłych Marie Świstowską , Bolesława , genowefe Jana , Gibas zmarłych z rodziny i rodzenswo i rodziców ,józefa Owczarek i Bolesława i dusze w czysccu cierpiace
i w pewnej intencjii
27.  
Św. Ojcze Pio proszę o szybką i szczęśliwą operację dla Bartłomieja i opiekę dla małżeństwa Dominiki.
28.  
Uwielbienie Ducha św,Miłosierdzia i Boga w MB,aniołach,świętych,młodziankach.Dziękczynna aniołowi stróż.Przebaczenie i niebo dla wszystkich,dusze w czyśćcu i umierające w grzechu.Do DŚ za pm.Int MB,papieża,moje
29.  
Ojcze Pio proszę o dary Ducha Świętego dla Ks. Tomasza o łaskę zdrowia i opiekę Matki Boskiej Nieustającej Pomocy.Dla całej rodziny o nawrócenie i zbawienie.
30.  
Św. Ojcze Pio dziękuje za dotychczasowe łaski oraz proszę o dalsze zdrowienie z choroby stwardnienia rozsianego dla mojej małżonki Dominiki oraz łaskę zdrowia dla całej rodziny.
31.  
za wszystkie dusze w czyśćcu cierpiące
32.  
O uzdrowienie dla Artura, Mariusza, o potrzebne Łaski i zdrowie dla Ewy, Krystyny,Ryszarda L i M, Joli,Oliwii, Marii i Kasi. O Chrzest dla Hani. Za dusze śp. Marianny, Romana, Franciszka, Stefanii, Arka.
33.  
Ojcze Pio, prosimy o dobre i szybkie rozwiązanie bardzo trudnej sprawy rodzinnej.
34.  
Za dusze w czyśćcu cierpiące, o zerwanie więzów przekleństwa i ich skutków dla mnie i mojego ukochanego, o przemianę duchową oraz spokój wewnętrzny, o łaskę zdrowia dla całej rodziny.Miej nas pod swoją opieka.
35.  
Sw. O. Pio,prosze o ocalenie nerek i tarczycy mojej Mamy Mirosławy. O opiekie Boza nad nia i nad nami, o błogosławieństwo dla wszystkich dobroczyncow.
36.  
Św.O.Pio,dziękuję za otrzymane łaski za Twoim wstawiennictwem.Proszę o cud uratowania mojego małżeństwa Joanny i Karola oraz aby sąd zadecydował,że moje dzieci mają być ze mną na stałe,o poprawę syt.finansowej
37.  
Proszę O. Pio w intencji uleczenia z choroby nowotworowej i powrotu do zdrowia dla Mamy Stanisławy (aby nie miała kolejnych przerzutów, nie musiała mieć kolejnej operacji), mogła cieszyć się życiem i zdrowiem.
38.  
Św Ojcze Pio proszę błogosław mojej Mamie Irenie daj Jej zdrowie oraz proszę o zdrowie dla mnie żeby wszystko wróciło do normy i wszelkie łaski .Miej nas pod swoją opieką i błogosław w każdym dniu.
39.  
Przez wstawiennictwo sw. Ojca Pio i sw. Jozefa prosze o laske dobrego meza, prace, o blogoslawienstwo Boze i laski potrzebne w rodzinie
40.  
Św. Ojcze Pio proszę o cud miłości dla Rafała i Agnieszki, aby ich drogi zeszły się ponownie. Proszę o łaskę małżeństwa dla nich.
41.  
Św Ojcze Pio proszę miej pod opieką moja siostrę Jolantę, proszę dary Ducha Świętego,o łaskę zdrowia, o dobrych lekarzy, prawidłowe wyniki badań i skuteczne leczenie.Pomóż jej w prac y i prowadź w każdym dniu.2017-12-24 Niedziela, godz. 10:30:

1.  
św. Ojcze Pio prosze cię o zdrowie i lepszą prace i pomyślność w pracy i zdanie egzaminu zawodowego i pokonanie stresu i problemów emocjonalnych i związanie się z tym jedynym chłopakiem.
Ewa
2.  
Św Ojcze Pio proszę wyproś dla mnie u Miłosiernego Jezusa łaskę, która jest dla mnie bardzo ważna
Jezu ufam Tobie
3.  
Św. Ojcze Pio proszę o łaskę zdrowia dla mnie i rodziców i o znalezienie stałej pracy.
4.  
O.Pio wyproś opiekę Matki Najświętszej,dary Ducha Sw., zdrowie,pracę.
5.  
Św. Ojcze Pio dziękuje za dotychczasowe łaski oraz proszę o dalsze zdrowienie z choroby stwardnienia rozsianego dla mojej małżonki Dominiki oraz łaskę zdrowia dla całej rodziny.
6.  
Św. Ojcze Pio proszę o potrzebne łaski dla Beaty,Agaty, Jacka,Mariusza, o zgodę i zrozumienie w rodzinie,o spokój wewnętrzny dla Olka.
7.  
Proszę o modlitwę za miłość w domu, radość i bezpieczeństwo mojej rodziny, proszę o zdrowie dla Eli, Ani, Łukasza, Basi, za szczęście i mądrość w pracy oraz bezpieczeństwo finansowe.
8.  
O. PIO proszę Cię w intencji mojej Żony Agnieszki, aby w Jej sercu odrodziła się miłość, która nas kiedyś połączyła, by chciała i umiała na nowo pokochać męża, wróciła do męża. Uzdrów i połącz nasze małżeństwo.
9.  
O szczęście wieczne dla duszy mojego Ś.P. dziadka Stanisława oraz potrzebujących dusz krewnych. Św. Ojcze Pio miej w opiece naszą rodzinę, obdarz zdrowiem, pokojem i chroń od wszelkiego złego.
10.  
Błagam przez wstawiennictwo Sw. Ojca Pio o uzdrowienie mojego męża i syna z depresji. Pa Jezu Ty sie tym zajmij.Prosze o dary Ducha Sw.dla nas, a Ty Maryjo otocz nas swoja matczyna miłoscią.Dziękuję.
11.  
prosze blagaldziekczynna w tych int co ostatnio
12.  
O uratowanie i uzdrowienie małżeństwa Teresy i Ryszarda, o zdrowie i błogosławieństwo Boże dla Aleksandry z okazji urodzin oraz łaski potrzebne rodzinie.
13.  
Ojcze Pio błagam wyproś łaskę przemiany serca, uwolnienia i nawrócenia z grzechu, pokus szatańskich, dary Ducha Świętego oraz dar założenia rodziny chrześcijańskiej i ojcostwa dla Daniela. Boże ratuj to dziecko
14.  
Św. Ojcze Pio proszę o cud miłości dla Rafała i Agnieszki, aby ich drogi zeszły się ponownie. Proszę o łaskę małżeństwa dla nich.
15.  
Proszę o uzdrowienie dla Sebastiana z choroby i jego szczęśliwy powrót do domu. By święta Bożego Narodzenia mógł spędzić w domu, wśród bliskich osób, otoczony ciepłem i miłością
16.  
Przez wstawiennictwo Świętego Ojca Pio proszę o łaskę nieba dla mojego zmarłego męża Daniela.
17.  
Dziękuję za wszystkie otrzymane łaski i proszę przez wstawiennictwo Ojca Pio o opiekę nad córką w stanie błogosławionym, o pokój w sercu i szczęśliwe rozwiązanie. Za duszę Sp. Adama. Jezu ufam Tobie.
18.  
O pełnienie woli Bożej, zdrowie duszy i ciała i potrzebne łaski dla : Ireny,Ryszarda, Agnieszki, Joanny i Marka Słowik , Emilii i Marii Kwiatkowskiej, Tomków, Michała,,Rafała, Krzysztofa,
19.  
o uwolnienie od zniewoleń, kłótni,długów, kłamstwa, gniewu, pychy, próżności, nieczystości, żywą wiarę, dobre decyzje, pomyślność w pracy i w życiu , o święte Narzeczeństwo i Małżeństwo dla J i K,
20.  
o łaski dla córki Ewy i syna Piotra , o uzdrowienie rodziny
21.  
Św.O.Pio,dziękuję za otrzymane łaski za Twoim wstawiennictwem.Proszę o cud uratowania mojego małżeństwa Joanny i Karola oraz aby sąd zadecydował,że moje dzieci mają być ze mną na stałe,o poprawę syt.finansowej
22.  
Ojcze Pio proszę o zdrowie i spokój wewnętrzny.Proszę o korzystną dla mnie sytuację w pracy i otocz mnie przyjaznymi ludźmi.Proszę aby mnie nie zwolnili.
23.  
Proszę o modlitwę i Twoje wstawiennictwo u miłosiernego Jezusa Chrystusa za duszę śp. taty Tadeusza.
24.  
Ojcze Pio, prosimy o odnalezienie się Małgorzaty w roli matki.
25.  
Przez wstawiennictwo Św Ojca Pio proszę o łaskę nawrócenia mojego męża Łukasza, żeby odrodziła się w nim miłość do mnie, żeby wybaczył wszystkie zranienia i wrócił do rodziny
26.  
Proszę o dobrego męża i przyjaciół, o zdrowie i dobrą, stałą pracę dla mnie i rodziców. O wyjście z problemów finansowych i własny dach nad głową. O uzdrowienie relacji w rodzinie i nawrócenie siostry.
27.  
Św.Ojcze Pio proszę o cud dla Roberta wyjscia z alkoholizmu.Proszę miej w swojej opiece moich najbliższych .Otocz szczególną opieką Marka i Grzegorza,błogosław im w każdym dniu.
28.  
Ojcze Pio proszę o cudowną przemianę naszych serc o nawrócenie na drogę Bożą .O cudowne uzdrowienie z choroby dla Ks.Tomasza.Jezu malusieńki przytul nas do swego Serca.
29.  
Za dusze ś.p. Lecha, Ewy, Mieczysława, Michała i zmarłych z naszych rodzin
30.  
Przez wstawiennictwo sw. Ojca Pio i sw. Jozefa prosze o laske dobrego meza, prace, o blogoslawienstwo Boze i laski potrzebne w rodzinie
31.  
Proszę o zdrowie i wszelkie łaski .Proszę miej mnie pod swoją opieką i prowadź w każdym dniu w zdrowiu i w radości.Opiekuj się mną również w pracy proszę żeby mnie nie przesunęli na gorsze warunki i stanowisko.
32.  
Św. Ojcze Pio, proszę Cię o wstawiennictwo oraz o pomoc, aby Eryka i moje problemy rodzinne, samotności i finansowe za pomocą łaski Bożej zostały rozwiązane . Abyśmy poczuli miłość i moc opieki Boga Ojca.
33.  
O cud rozmowy z przyjacielem
34.  
Św Ojcze Pio proszę błogosław mojej Mamie Irenie daj Jej zdrowie oraz proszę o zdrowie dla mnie żeby wszystko wróciło do normy i wszelkie łaski .Miej nas pod swoją opieką i błogosław w każdym dniu.
35.  
DZIEKCZYNNA BLAGALNA ZA OTRZYMANE LASKI IDARY DUCHA SW W CALYM ROKU DLA RODZINY I ANTONIEGO PROSZAC O POMOC WOTRZYMANIU PRACY SW CHARBELU WYPROS JESLI JESTTOW TWOJEJ MOCY -UFAM TOBIE JEZU
36.  
Święty Ojcze Pio proszę Cię o powrót do zdrowia mojego syna Macieja​ i potrzebne łaski dla niego
37.  
Św Ojcze Pio proszę miej pod opieką moja siostrę Jolantę, proszę dary Ducha Świętego,o łaskę zdrowia, o dobrych lekarzy, prawidłowe wyniki badań i skuteczne leczenie.Pomóż jej w prac y i prowadź w każdym dniu.
38.  
O uzdrowienie dla Asi, Artura, Mariusza, o potrzebne Łaski i zdrowie dla Ewy, Krystyny,Ryszarda L i M, Joli,Oliwii, Marii i Kasi. O Chrzest dla Hani. Za dusze śp. Marianny, Romana, Franciszka, Stefanii, Arka.
39.  
Proszę dla Anety B. o dobry wybór drogi życiowej, łaskę Bożą i dobrego męża.
40.  
ojcze pio prosze za zmarłych Marie Świstowską , Bolesława , genowefe Jana , Gibas zmarłych z rodziny i rodzenswo i rodziców ,józefa owczarek i Bolesława i dusze w czysccu cierpiace
i w pewnej intencjii
41.  
Sw Ojcze Pio, proszę módl się o nawrócenie Tomka, Mamy, Taty i bliskich. Proszę o pomoc w wypełnieniu woli Bożej i w życiu dla Boga. Proszę o pomoc w wyjściu z alkoholizmu dla Pauliny i Taty Gosi. Dziękuję2017-12-26 Wtorek, godz. 18:00:

1.  
w intencji uzdrowienia z choroby, o wolność i miłość, aby Miłosierdzie Boże ogarnęło mnie
2.  
Przez wstawiennictwo sw. Ojca Pio i sw. Jozefa prosze o laske dobrego meza, prace, o blogoslawienstwo Boze i laski potrzebne w rodzinie
3.  
Proszę o spokój w rodzinie i nawrócenie oraz rozwiązanie problemów
4.  
Za Dusze w Czyśćcu cierpiące
5.  
Św. Ojcze Pio, dziękuję za lepsze wyniki mojej mamy Elżbiety, błagam Cię o zdrowie dla niej i siłę do dalszej walki z chorobą.
6.  
Św. Ojcze Pio uproś u naszego Ojca Wszechmocnego łaskę uzdrowienia z choroby psychicznej dla mojego brata Marcina i potrzebne łaski dla niego
7.  
prosze blagaldziekczynna w tych int co ostatnio
8.  
Ojcze Pio proszę o miłość i zgodę w mojej rodzinie, o zdrowie dla bliskich, przyjaciół i znajomych. Odsuń od nas wszelkie zło, uzależnienia i zagubionym pomóż odnaleźć właściwą drogę do Jezusa
9.  
O miłość , zgodę i pojednanie w rodzinie,uwolnienie z nienawiści.
10.  
O odrodzenie ważnej przyjaźni
11.  
Prosząc o spotkanie i poznanie osoby, która będzie dobrą żoną dla Dawida B.
12.  
Św. Ojcze Pio proszę o miłość, dar wybaczenia, zachowanie czystości oraz powrót do siebie i sakrament ślubu dla Kingi i Kamila.
13.  
Św.Ojcze Pio,proszę Cię o opiekę nad Alicją przebywającą w szpitalu,pomóż wyprosić u Miłosierdzia Bożego jej powrót do zdrowia a rodzinie daj potrzebne łaski .
14.  
Św.Ojcze Pio proszę o cud uzdrowienia mojej mamy Stanisławy i opiekę nad moją rodziną oraz o uwolnienie z tej strasznej choroby wszystkich moich bliskich.
15.  
Ojcze Pio błagam wyproś łaskę przemiany serca, uwolnienia i nawrócenia z grzechu, pokus szatańskich, dary Ducha Świętego oraz dar założenia rodziny chrześcijańskiej i ojcostwa dla Daniela. Boże ratuj to dziecko
16.  
Dziękuję za wszystkie otrzymane łaski i proszę przez wstawiennictwo Ojca Pio o opiekę nad córką w stanie błogosławionym, o pokój w sercu i szczęśliwe rozwiązanie. Za duszę Sp. Adama. Jezu ufam Tobie.
17.  
Proszę o zdrowie dla Elżbiety, Anny i Łukasza oraz Barbary i wszelkie łaski. Miej ich pod swoją opieką i prowadź w każdym dniu w zdrowiu i w radości. Opiekuj się nimi w pracy i proszę o życzliwe osoby w otoczen
18.  
Św Ojcze Pio proszę o spokój wewnętrzny, prowadź mnie i pomóż w pracy w wyborze dobrej drogi i niech sprawy zawodowe pomyślnie dla mnie się ułożą. Postaw na mej drodze przyjaznych mi ludzi.
19.  
Sw Ojcze Pio proszę o Twoją pomoc dla mnie i bliskich w naszych potrzebach i w tym co jest nam potrzebne do zbawienia. Żeby Paulina przestała pić, Tomek był szczęśliwy, dziecko Justyny się dobrze rozwijało
20.  
ojcze pio prosze za zmarłych Marie Świstowską , Bolesława , genowefe Jana , Gibas zmarłych z rodziny i rodzenswo i rodziców ,józefa owczarek i Bolesława i dusze w czysccu cierpiace
i w pewnej intencjii
21.  
Kochany Ojcze Pio, Święty Charbelu, Drogi Jerzy Popiełuszko, Święta Rito i Archaniele Urielu proszę Was o to, aby Paweł otworzył na mnie swoje serce.Dziękuję.Joasia
22.  
O.Pio wyproś opiekę Matki Najświętszej,dary Ducha Sw., ,swiatło w nauce dla dzieci, pracę.
23.  
Ojcze Pio, prosimy, by nie rozpadła się nasza rodzina.
24.  
Św. Ojcze Pio proszę pomóż rozwiązać kłopoty w pracy, problemy finansowe, oddal niepokój i wpływ nieżyczliwych intencji ludzi. Postaw na mojej drodze dobrego człowieka, z którym mogłabym założyć rodzinę.
25.  
Święty Ojcze Pio proszę Cię o powrót do zdrowia mojego syna Macieja​ i potrzebne łaski dla niego
26.  
Ojcze Pio proszę o cud nawrócenia i uzdrowienia mojej rodziny.O łaske cudownego uzdrowienia dla Ks. Tomasza i prowadzenie Ducha Świętego.Jezu Malusieńki wysłuchaj naszych próśb zaniesionych do Ciebie .
27.  
ŚW.Ojcze Pio proszę o uwolnienie z nałogu pijaństwa Łukasza przemianę życia ,nawrócenie dary Ducha Św.Chroń go od złego,kłopotów.
28.  
Św. Ojcze Pio dziękuje za dotychczasowe łaski oraz proszę o dalsze zdrowienie z choroby stwardnienia rozsianego dla mojej małżonki Dominiki oraz łaskę zdrowia dla całej rodziny.
29.  
Św. Ojcze Pio proszę o łaskę macierzyństwa dla Agnieszki i Roberta oraz Anny i Aleksandra , o siły i potrzebne łaski dla Marii,Krzysztofa,Krystyny,Boguslawy,Piotra,Pawła,Katarzyny i Barbary.
30.  
Św. Ojcze Pio proszę o cud miłości dla Rafała i Agnieszki, aby ich drogi zeszły się ponownie. Proszę o łaskę małżeństwa dla nich.
31.  
O uzdrowienie dla Asi, Artura, Mariusza, o potrzebne Łaski i zdrowie dla Ewy, Krystyny,Ryszarda L i M, Joli,Oliwii, Marii i Kasi. O Chrzest dla Hani. Za dusze śp. Marianny, Romana, Franciszka, Stefanii, Arka.
32.  

Ojcze Pio i Święta Rito, na kolanach dziękuję za otrzymane łaski.Błagam o dalszą opiekę nad Dominikiem.Chwała Panu.
33.  
Proszę o dobrego męża i przyjaciół, o zdrowie i dobrą, stałą pracę dla mnie i rodziców. O wyjście z problemów finansowych i własny dach nad głową. O uzdrowienie relacji w rodzinie i nawrócenie siostry.
34.  
Św. Ojcze Pio proszę o uwolnienie Norberta od narkotyków, alkoholu, agresji i dar mądrości dla niego
35.  
Św.O.Pio,dziękuję za otrzymane łaski za Twoim wstawiennictwem.Proszę o cud uratowania mojego małżeństwa Joanny i Karola oraz aby sąd zadecydował,że moje dzieci mają być ze mną na stałe,o poprawę syt.finansowej
36.  
Proszę o modlitwę i Twoje wstawiennictwo u miłosiernego Jezusa Chrystusa za duszę śp. taty Tadeusza.
37.  
O. PIO proszę Cię w intencji mojej Żony Agnieszki, aby w Jej sercu odrodziła się miłość, która nas kiedyś połączyła, by chciała i umiała na nowo pokochać męża, wróciła do męża. Uzdrów i połącz nasze małżeństwo.
38.  
Św Ojcze Pio proszę błogosław mojej Mamie Irenie daj Jej zdrowie oraz proszę o zdrowie dla mnie żeby wszystko wróciło do normy i wszelkie łaski .Miej nas pod swoją opieką i błogosław w każdym dniu.
39.  
Proszę dla Anety B. o dobry wybór drogi życiowej, łaskę Bożą i dobrego męża.
40.  
Św Ojcze Pio proszę miej pod opieką moja siostrę Jolantę, proszę dary Ducha Świętego,o łaskę zdrowia, o dobrych lekarzy, prawidłowe wyniki badań i skuteczne leczenie.Pomóż jej w prac y i prowadź w każdym dniu.
41.  
Św. Ojcze Pio proszę o zdrowie i potrzebne łaski dla mnie i żeby problemy z zębami zakończyły się pomyślnie.Otocz także opieką moich synów i bliskich.Grzegorza obdarz mądrą dziewczyną i prawdziwą miłoscią.2017-12-31 Niedziela, godz. 10:30:

1.  
Za duszę ś.p. Danieli i Leszka Tasińskich w 20 rocznicę śmierci
2.  
O pełnienie woli Bożej, zdrowie duszy i ciała i potrzebne łaski dla : Ireny,Ryszarda, Agnieszki, Joanny i Marka Słowik , Emilii i Marii Kwiatkowskiej, Tomków, Michała,Rafała, Krzysztofa.
3.  
Św. Ojcze Pio dziękuje za dotychczasowe łaski oraz proszę o dalsze zdrowienie z choroby stwardnienia rozsianego dla mojej małżonki Dominiki oraz łaskę zdrowia dla całej rodziny.
4.  
Proszę o modlitwę i Twoje wstawiennictwo u miłosiernego Jezusa Chrystusa za duszę śp. taty Tadeusza.
5.  
O. PIO proszę Cię w intencji mojej Żony Agnieszki, aby w Jej sercu odrodziła się miłość, która nas kiedyś połączyła, by chciała i umiała na nowo pokochać męża, wróciła do męża. Uzdrów i połącz nasze małżeństwo.
6.  
Święty Ojcze Pio proszę o zdrowie, dobre wyniki badań i pomoc w pracy żebym pozostała w pracy na dotychczasowych warunkach.Miej mnie pod swoją opieką i prowadź w każdym dniu 2018 roku z błogosławieństwem.
7.  
Święty Ojcze Pio, proszę Cię, aby sytuacja w pracy się ustabilizowała oraz o wszelkie potrzebne łaski w nadchodzącym roku.
8.  
Proszę o zgodę i wyrozumiałość w całej mojej rodzinie oraz o zakończenie wszystkich moich problemów przez które straciłam dom i szacunek do siebie. Proszę także o dobrego męża dla mojej córki
9.  
prosze blagaldziekczynna w tych int co ostatnio Bog zaplac
10.  
Przez wstawiennictwo św. Ojca Pio i św Rity proszę o potrzebne łaski, pewność, siłę i pomoc w podjęciu ważnej decyzji co do losów mojego małżeństwa. O spokój i zdrowie dla mnie i moich dzieci.
11.  
W intencji Michała, o nawrócenie, uzdrowienie, uwolnienie z nałogów, przemianę serca, spokój, dary Ducha Świętego, znalezienie dobrej żony oraz o błogosławieństwo Boże dla całej rodziny
12.  
Ojcze Pio, proszę o pomoc, by nasza rodzina przetrwała trudne chwile i nie rozpadła się.
13.  
Św. Ojcze Pio proszę o cud miłości dla Rafała i Agnieszki, aby ich drogi zeszły się ponownie. Proszę o łaskę małżeństwa dla nich.
14.  
Dziękuję za otrzymane łaski .Miej w swojej opiece moich synów i bliskich w 2018 r. Obdarz prawdziwą miłością Grzegorza.Proszę o zdrowie dla mnie i żeby z zębami skończyły się problemy i o trzeżwość Roberta.
15.  
Przez wstawiennictwo Ojca PIO proszę o błogosławieństwo Boże i wszelkie potrzebne łaski dla narzeczonych Judyty i Piotra, o pobożne przygotowanie się do sakramentu małżeństwa.
16.  
Boże spraw aby nadchodzący rok przyniósł zdrowie radość i miłość w rodzinie obym miała pracę a wnuk oby otrzymał sakrament chrztu Niech moja córka nawróci się na drogę katolicką. Błogosław nas Boże
17.  
Ojcze Pio błagam wyproś łaskę przemiany serca, uwolnienia i nawrócenia z grzechu, pokus szatańskich, dary Ducha Świętego oraz dar założenia rodziny chrześcijańskiej i ojcostwa dla Daniela. Boże ratuj to dziecko
18.  
Dziękuję za wszystkie otrzymane łaski. Proszę przez wstawiennictwo Ojca Pio o opiekę
nad córką w stanie błogosławionym. Za duszę Śp. Adama. Jezu ufam Tobie. Chwała Panu
19.  
Św Ojcze Pio proszę o spokój wewnętrzny, prowadź mnie i pomóż w pracy w wyborze dobrej drogi i niech sprawy zawodowe pomyślnie dla mnie się ułożą. Postaw na mej drodze przyjaznych mi ludzi.
20.  
O życie,zdrowie i trzeźwość Cezarego.
21.  
W intencji Anny,modlitwa o uzdrowienie
22.  
Za śp. Marię i Witolda Wanago oraz śp. Ludwikę i Tadeusza Chrzanowskich
23.  
Św.O.Pio,dziękuję za otrzymane łaski za Twoim wstawiennictwem.Proszę o cud uratowania mojego małżeństwa Joanny i Karola oraz aby sąd zadecydował,że moje dzieci mają być ze mną na stałe,o poprawę syt.finansowej
24.  
O wyrwanie córki ze szponów zła, o uzdrowienie rodziny
25.  
Dziękuje za wszystkie łaski otrzymane w 2017r.Proszę o Boże błogosławieństwo i prowadzenie w 2018r.Proszę o dobrego męża i przyjaciół, o zdrowie i dobrą, stałą pracę i własny dach nad głową.
26.  
Św Ojcze Pio proszę błogosław mojej Mamie Irenie daj Jej zdrowie oraz proszę o zdrowie dla mnie żeby wszystko wróciło do normy i wszelkie łaski .Miej nas pod swoją opieką i błogosław w każdym dniu.
27.  
W intencji sw pamięci wszystkich z rodziny Strzelec Chmielewski ch Świerczyńskich Aby cieszyli się Królestwem Bożym.
28.  
o uwolnienie od zniewoleń, kłótni, kłamstw, długów, hazardu, gniewu, pychy, próżności, nieczystości, żywą wiarę, dobre decyzje, pomyślność w pracy i w życiu , o święte Narzeczeństwo i Małżeństwo dla J i K
29.  
Za Duszę Mamy i Taty oraz Wszystkich Zmarłych z Rodziny. Błagam Panie Trwaj przy mnie.
30.  


Ojcze Pio i Święta Rito, na kolanach dziękuję za otrzymane łaski.Błagam o dalszą opiekę nad Dominikiem.Chwała Panu.
31.  
DZIEK- BLAG O BOZE BLOGOSLAWIENSTWO POTRZEBNE LASKI DUCHA SW W NOWYM ROKU 2018 DLA RODZINY I ANTONI SW O PIO SW CHARBELU SW FAUSTYNKO SW RITO SW SW JPII SW EXPEDYCIE
32.  
O zdrowie dla Elżbiety, Anny i Łukasza oraz Barbary i wszelkie łaski. Miej ich pod swoją opieką i prowadź w każdym dniu w zdrowiu i w radości. Opiekuj się nimi w pracy i proszę o życzliwe osoby w ich otoczeniu.
33.  
Święty Ojcze Pio proszę Cię o powrót do zdrowia mojego syna Macieja​ i potrzebne łaski dla niego
34.  
ojcze pio prosze za zmarłych Marie Świstowską , Bolesława , genowefe Jana , Gibas zmarłych z rodziny i rodzenswo i rodziców ,józefa owczarek i Bolesława i dusze w czysccu cierpiace
i w pewnej intencjii
35.  
O uzdrowienie dla Asi, Artura, Mariusza, o potrzebne Łaski i zdrowie dla Ewy, Krystyny,Ryszarda L i M, Joli,Oliwii, Marii i Kasi. O Chrzest dla Hani. Za dusze śp. Marianny, Romana, Franciszka, Stefanii, Arka.
36.  
Św Ojcze Pio proszę miej pod opieką moja siostrę Jolantę, proszę dary Ducha Świętego,o łaskę zdrowia, o dobrych lekarzy, prawidłowe wyniki badań i skuteczne leczenie.Pomóż jej w prac y i prowadź w każdym dniu.
37.  
Sw Ojcze Pio, proszę o pomoc dla nas, o prawidłowy rozwój dziecka Justyny, pracę dla Tomka, Bartka, Przemka, żeby Paulina, Tata Gosi i Łukasz przestali pić, o nawrócenie, żebyśmy żyli dla Boga i kochali.
38.  
Proszę dla Anety B. o dobry wybór drogi życiowej, łaskę Bożą i dobrego męża.
39.  
Przez wstawiennictwo sw. Ojca Pio i sw. Jozefa prosze o laske dobrego meza, prace, o blogoslawienstwo Boze i laski potrzebne w rodzinie2018-01-02 Wtorek, godz. 18:00:

1.  
o uwolnienie od zniewoleń, kłótni, kłamstw, długów, hazardu, gniewu, pychy, próżności, nieczystości, żywą wiarę, dobre decyzje, pomyślność w pracy i w życiu , o święte Narzeczeństwo i Małżeństwo dla J i K,
2.  
O pełnienie woli Bożej, zdrowie duszy i ciała i potrzebne łaski dla : Ireny,Ryszarda, Agnieszki, Joanny i Marka Słowik , Emilii i Marii Kwiatkowskiej, Tomków, Michała,Rafała, Krzysztofa.
3.  
Proszę o dobrego męża i przyjaciół, o zdrowie i dobrą, stałą pracę dla mnie i rodziców. O wyjście z problemów finansowych i własny dach nad głową. O uzdrowienie relacji w rodzinie i nawrócenie siostry.
4.  
Św. Ojcze Pio dziękuje za dotychczasowe łaski oraz proszę o dalsze zdrowienie z choroby stwardnienia rozsianego dla mojej małżonki Dominiki oraz łaskę zdrowia dla całej rodziny.
5.  
O uzdrowienie dla Asi, Artura, Mariusza, o potrzebne Łaski i zdrowie dla Ewy, Krystyny,Ryszarda L i M, Joli,Oliwii, Marii i Kasi. O Chrzest dla Hani. Za dusze śp. Marianny, Romana, Franciszka, Stefanii, Arka.
6.  
Św.O.Pio,dziękuję za otrzymane łaski za Twoim wstawiennictwem.Proszę o cud uratowania mojego małżeństwa Joanny i Karola oraz aby sąd zadecydował,że moje dzieci mają być ze mną na stałe,o zdrowie dla nas
7.  
Proszę o modlitwę i Twoje wstawiennictwo u miłosiernego Jezusa Chrystusa za duszę śp. taty Tadeusza.
8.  
O. PIO proszę Cię w intencji mojej Żony Agnieszki, aby w Jej sercu odrodziła się miłość, która nas kiedyś połączyła, by chciała i umiała na nowo pokochać męża, wróciła do męża. Uzdrów i połącz nasze małżeństwo.
9.  
Św Ojcze Pio proszę błogosław mojej Mamie Irenie daj Jej zdrowie oraz proszę o zdrowie dla mnie żeby wszystko wróciło do normy i wszelkie łaski .Miej nas pod swoją opieką i błogosław w każdym dniu 2018 roku.
10.  
Św. Ojcze Pio proszę o cud miłości dla Rafała i Agnieszki, aby ich drogi zeszły się ponownie. Proszę o łaskę małżeństwa dla nich.
11.  
Proszę dla Anety B. o dobry wybór drogi życiowej oraz o łaskę Bożą.
12.  
Św Ojcze Pio proszę miej pod opieką moja siostrę Jolantę proszę dary Ducha Świętego o łaskę zdrowia o dobrych lekarzy prawidłowe wyniki badań i skuteczne leczenie.Pomóż jej w prac y i prowadź w nowym 2018 roku.


ZAMÓW INTENCJĘ NA MSZĘ ŚW. ZBIOROWĄ:

Wybierz Mszę św.:
Podaj intencję:
Maksymalnie 210 znaków
(około 3 linijek tekstu)
Sblam! Antyspam
Adres e-mail:
W przypadku dodawania intencji po raz pierwszy,
na podany wyżej adres zostanie wysłana wiadomość.
Proszę postępować w/g instruckji w niej zawartej w celu potwierdzenia intencji.
Możliwe jest dodanie tylko jednej intencji z jednego adresu e-mail na dany dzień.