Parafia Rzymskokatolicka
Św. Ojca Pio w Warszawie

przy ul. Gen. Fieldorfa 1


“Mój Boże, błagam Ciebie, pozwól mi doświadczać kary, jaką przygotowałeś dla grzeszników i dla Dusz w Czyśćcu Cierpiących. Zwielokrotnij moje cierpienia , abym przyczynił się do darowania win grzesznikom i uwolnienia Dusz z Czyśćca.” - Ojciec Pio.

27 czerwca 2019. Czwartek.
To jest archiwum. Zapraszamy na nową stronę

Strona Główna Ogłoszenia Intencje Mszy św. Z życia parafii Słowo na Niedzielę Porządek Mszy św. Nabożeństwa Sakramenty Księża Patron Wspólnoty Caritas Pielgrzymki Rekolekcje Światowe Dni Młodzieży Bierzmowanie Wnętrze kaplicy Budowa Sanktuarium Wnętrze kościoła Złote myśli Modlitewnik Anielski Linki Kontakt Lokalizacja Login

W związku z oczekiwaniami wielu osób odwiedzających naszą stronę, otwieramy możliwość zgłaszania przez internet intencji na Msze święte zbiorowe odprawiane odpowiednio w Niedziele o 10.30 i we Wtorki o 18.00. Mszę Świętą można zamówić maksymalnie na dwa tygodnie do przodu. Odpowiednią datę należy zaznaczyć we właściwym miejscu. Dostępny limit intencji na daną Mszę św. to 40 intencji.

Prosimy, by wpisywane intencje były możliwie zwięzłe. Mamy nadzieję, że opcja ta, będzie służyła powiększeniu grona osób modlących się przez wstawiennictwo Św. O. Pio w jedności z naszą parafią, a mieszkających czasem w bardzo odległych stronach świata.

PARAFIA ŚW. OJCA PIO ZASTRZEGA SOBIE PRAWO DO USUWANIA INTENCJI ZAMIESZCZANYCH NA TEJ STRONIE, BEZ PODAWANIA PRZYCZYN, W SYTUACJI KIEDY ZAWIERAJĄ ONE TREŚCI TEOLOGICZNIE WĄTPLIWE, NIEZGODNE Z MAGISTERIUM KOŚCIOŁA KATOLICKIEGO LUB POWSZECHNIE UZNANE ZA OBRAŹLIWE CZY WULGARNE. INFORMUJEMY RÓWNIEŻ, ŻE PRZEDMIOTEM MODLITWY WSPÓLNOTY PARAFIALNEJ SĄ TYLKO I WYŁĄCZNIE INTENCJE ODNOSZĄCE SIĘ DO SPRAW I PROBLEMÓW DOTYCZĄCYCH ŻYCIA RELIGIJNEGO I MORALNEGO OSOBY LUDZKIEJ.

Uprzedzając wszelkie pytania informujemy, że dobrowolną ofiarę za zamówioną Mszę Świętą, można składać na konto bankowe podane niżej (w tytule można napisać: Msza Święta).

86801500040009229420700001
Spółdzielczy Bank Ogrodniczy w Warszawie
03-984 Warszawa, ul. Fieldorfa 5A


INTENCJE NA NAJBLIŻSZE MSZE ŚW. ZBIOROWE

2019-06-30 Niedziela, godz. 10:30:

1.  
O Boże miłosierdzie, błogosławieństwo dla Damiana i Asi. O dar uwolnienia,uzdrowienia ciała, duszy, ducha. O dar zdrowego potomstwa, zrozumienie i wzajemną miłość za wstawiennictwem Ojca Pio.
2.  
O łaskę nawrócenia dla mojej rodziny,o uwolnienie z nałogów alkoholizmu brata oraz o szczęśliwy porod Małgorzaty.
3.  
Św. Ojcze Pio proszę pomóż mi znaleźć prace, w której sobie poradzę i będę akceptowana
4.  
Proszę o modlitwę w intencji śp. Mamy Stanisławy, aby dobry Bóg przyjął Ją do swojego Królestwa.
5.  
Proszę o nawrócenie, żeby miłość i dobro zagościło na zawsze w sercach rodziców, braci. O wstawiennictwo żebym znalazła dobrą i stałą prace , a także, by Pan Bóg obdarzył mnie kochającym i opiekuńczym mężem.
6.  
Proszę o pomoc w podjęciu decyzji
7.  
Intencja w sprawie podjęcia dobrej decyzji w związku z miejscem zamieszkania
8.  
O zdrowie dla rodziców, mojego brata i moje.
9.  
Jezu Miłosierny dziękuję za dobre wyniki badań taty Jana proszę o uzdrowienie dla niego z choroby nowotworowej
10.  
O szczęśliwe zakończenie wszystkich spraw Sandry. O opiekę Matki Bożej i błogosławieństwo Boże dla Sandry.
11.  
Święty Ojcze Pio błagam o łaskę przemiany serca, uwolnienia i nawrócenia, łaskę pokochania kobiety i założenia rodziny chrześcijańskiej oraz dar ojcostwa dla Daniela. Jezu ratuj to dziecko.
12.  
Święty Ojcze Pio proszę o powrót do zdrowia mojego syna Macieja i męża Mirosława oraz o potrzebne łaski dla nich i dla Kamila Mateusza i Agnieszki
13.  
DZIEK-BLAG --sw O PIO DZIEKUJE ZA WYPROSZONE LASKI U TROJCY SW PROWDZ RODZINE WSPOSOB RADOSNY I POKONUJACY TRUDNE CHWILE -JEZU TY SIE TYM ZAJMIJ
14.  
Św ojcze Pio prosze o przemianę serca i umysłu mojej corki Joanny aby była dobrym człowiekiem pokornym pełnym miłości i pomocy innym oddal od niej złego ducha który nią kieruje pomóż ojcze ocal ja blagam Cię
15.  
Św.Ojcze proszę o zdrowie i potrzebne łaski dla mamy Lucyny.Obdarz zdrowiem i potrzebnymi łaskami Marka i Grzegorza.Proszę o cud dla Roberta ,aby pokonał chorobę alkoholową.
16.  
Św. Ojcze Pio uproś nam zdrowie, błogosławieństwo Pana Boga, każdą szczęśliwą podróż i wspaniałe wakacje. Amen
17.  
Święty Ojcze Pio błagam Cię o wstawiennictwo u Pana Jezusa aby uczynił cud uzdrowienia z choroby nowotworowej mojej żony Reginy.
18.  
O uzdrowienie mojego kręgosłupa w wiadomej sprawie
19.  
W intencji przebłagalnej za popełnione grzechy. Św. Ojcze Pio wstaw się za na nami.
20.  
Sw Ojcze Pio pomóż moim córkom w życiu. Strzeż od wypadku I choroby. Pomagaj w trudnych sprawach życiowych. Pomóż ułożyć życie I założyć rodziny.
21.  
W intencji zmarłego taty Tadeusza, mamy Jadwigi, brata Andrzeja, aby mogli oglądać oblicze Pańskie, za pradziadków Marianny i Pawła, dziadków Franciszki i Józefa, wujków Władysława, Krystiana i Kazimierza.
22.  
O. PIO proszę byś połączył na nowo, odrodził i uzdrowił małżeństwo Agnieszki i Michała. Proszę by miłość, która nas połączyła przed laty odrodziła się na nowo, abyśmy wrócili do siebie i odbudowali małżeństwo.
23.  
O.Pio,prosze o laske skutecznego leczenia zabkow Justyny,o przedluzenie zycia Miroslawy w zdrowiu i lasce Bozej,o zdrowie dla Marty,o nawrocenie i opamietanie Witalija w 6.rocznice Slubu,o nawrocenie Wiktora.
24.  
O całkowite uzdrowienie z choroby nowotworowej Mai.
25.  
Święty Ojcze Pio proszę o pojednanie z Krzysztofem oraz o dobrego męża i łaskę założenia katolickiej rodziny.
26.  
Proszę o łaskę uzdrowienia duchowego dla Anny, Elżbiety, Łukasza, Światło Ducha, odnalezienie drogi do Jezusa, daru pojednania i przebaczenia, wzrost wiary, nadziei oraz Boże błogosławieństwo i cud finansowy.
27.  
O życie wieczne dla ks. Piotra
28.  
Za Mikolaja,Tomasza,Anie,Ewe,Bogdana ,rodzine o zbawienie,uzdrowienie,uwolnienie.O O Beatyfikacje Slugi Bozego Prymasa Wyszynskiego.Za zmarlych rodzicow Janine Mariana,Przodkow.,za dusze w czyscu cierpiace.
29.  


Ojcze Pio i Święta Rito na kolanach dziękuję za otrzymane łaski, błagam o dalszą opiekę nad moją rodziną.
30.  
O sile w cierpieniu dla S,,o trzezwosc dla A,o pomoc w sprzedazy domu,o dobrych mezow I zone,,,o uwolnienie I oczyszczenie z grzechow pokoleniowych I od klatw calej mojej rodziny ,I w pewnej intencji 
31.  
o cud , ratunek dla Rodziny , łaski , opiekę i światło Ducha Świętego
32.  
Ojcze Pio proszę pomóż mi zostać programistką jeśli taka jest wola Boża. Proszę o pracę, nawrócenie, zdrowie duszy i ciała, miłość, uwolnienie od zła dla nas. O dobrych pracowników dla Gosi. O pomoc z Przemkiem
33.  
O łaskę uzdrowienia z choroby dla Marii Spyrka za wstawiennictwem św. o. Pio.
34.  
O zdrowie dla Krystyny, Ryszarda, Bartka, Marysi, Mariusza oraz o potrzebne Łaski dla Artura i Ewy. Za ludzi, których zraniłem. Za dusze śp.Marianny,Romana,Stefanii, Franciszka,Marii,Ryszarda. O cud w rodzinie
35.  
Proszę o zdrowie mamy Ireny, proszę o dobrych lekarzy którzy się nią opiekują i skutecznie pomogą.
36.  
Św Ojcze Pio proszę o zdrowie, proszę aby przestał boleć kręgosłup i biodra, proszę pomóż mi aby wszystko wróciło do normy. Proszę abym bez bólu chodziła. Proszę też pomóż mi w pracy i otocz przyjaznymi ludźmi.
37.  
Ojcze Pio proszę o zdrowie dla mojej Mamy Ireny po operacji biodra aby mogła bez bólu chodzić i żeby rehabilitacja była skuteczna.Pomóż jej.
38.  

Święty Ojcze Pio, proszę miej pod opieką moją siostrę Jolantę, proszę o dary Ducha Świętego,o łaskę zdrowia o dobrych lekarzy i błogosławieństwo na wszystkie dni.Proszę pomóż jej w pracy i błogosław.
39.  
Proszę o miłość wzajemną Katarzyny i Mateusza, jego szybki powrót, łaskę narzeczeństwa, uzdrowienia relacji, życia razem w szczerej miłości, szacunku i szczęściu, ochronę przed złymi przyjaciółmi
40.  
Proszę o modlitwę i wstawiennictwo u miłosiernego J.Chrystusa za duszę śp. Mamy Jadwigi w 18 rocznicę śmierci, jej synów, jej rodziców, siostrzenic i bratanka, sióstr i szwagrów, brata i szwagierki.
41.  
.ŚO.Pio, proszę Cię o odrodzenie i zmartwychwstanie mojego małżeństwa Joanny i Karola po rozwodzie,o zdrowie,o wyjście z trudnej sytuacji finansowej o miłość męża oraz o nawrócenie męża i powrót do małżeństwa2019-07-02 Wtorek, godz. 18:00:

1.  
Za Halinę o siły w walce z chorobą nowotworową, o potrzebne łaski dla Aleksandra,Ireny,Krzysztofa i Marii.
2.  
Św Ojcze Pio proszę Cię o uwolnienie mojego męża Artura od złego ducha i kolegów. Aby zrezygnował ze składania wniosku o rozwód po 27 latach małżeństwa i nie niszczy siebie i naszej rodziny
3.  
Św. Ojcze Pio proszę Cię o Twoje wstawiennictwo w intencji uratowania przed rozpadem naszego sakramentalnego małżeństwa z Piotrem. Proszę Cię o odrodzenie naszej wzajemnej miłości małżeńskiej.
4.  
Proszę Cię sw. Ojcze Pio o łaskę rady, męstwa, mądrosci, rozwiązania sytuacji rodziałow do nowej pracy, bym była blisko narzeczonego i stworzyla z nim szczesliwa rodzinę. Dziękuję
5.  
Św O.Pio przez Twoje wstawiennictwo pokornie proszę o łaskę nawrócenia mojego męża oraz zerwanie wszelkich złych relacji,a także uzdrowienie naszego małżeństwa.
6.  
O uratowanie małżeństwa Agnieszki i Radosława.
7.  
Za Przemysława o łaskę zaangażowania w ratowanie małżeństwa i nawrócenie.
8.  
Za Dusze w Czyśćcu cierpiące, o łaskę pełnego zbawienia dla nich.
Za Kapłanów - spowiedników i ich penitentów o dar dobrej spowiedzi.
9.  
O uzdrowienie, uwolnienie, nawrócenie, pomoc i wszelkie potrzebne łaski dla Rafała z rodziną. O światło Ducha Św. za wstawiennictwem Ojca Pio.
10.  
O otwarcie przede mną nowych drzwi i światło widzenia nowej drogi jaką Bóg mi przygotował. O siłę i dary Ducha Św. w wejście i podążanie nią. Ojcze Pio proszę o Twoje wstawiennictwo za mną.
11.  
O Boże miłosierdzie, błogosławieństwo dla Damiana i Asi. O dar uwolnienia,uzdrowienia ciała, duszy, ducha. O dar zdrowego potomstwa, zrozumienie i wzajemną miłość za wstawiennictwem Ojca Pio.
12.  
Św. Ojcze Pio i Św. Rito, proszę Was o nawrócenie Pawła, o łaskę jego uzdrowienia duchowego i wsparcie, aby zrozumiał czym jest prawidłowo ukształtowane sumienie i aby nie wpływał negatywnie na swoją córeczkę.
13.  

Ojcze Pio i Święta Rito na kolanach dziękuję za otrzymane łaski, błagam o dalszą opiekę nad moją rodziną.
14.  
Za s.p. mamę Teresę oraz za bliskich zmarłych .
15.  
Święty Ojcze Pio błagam o łaskę przemiany serca, uwolnienia i nawrócenia, łaskę pokochania kobiety i założenia rodziny chrześcijańskiej oraz dar ojcostwa dla Daniela. Jezu ratuj to dziecko.
16.  
O łaskę uzdrowienia dla mojego taty z choroby nowotworowej i życie wieczne dla ks. Piotra
17.  
Św.Ojcze Pio,módl się za duszę śp.Mirosława Szulca.
18.  
Proszę o modlitwę i wstawiennictwo u miłosiernego J.Chrystusa za duszę śp. Mamy Jadwigi w 18 rocznicę śmierci, jej synów, jej rodziców, siostrzenic i bratanka, sióstr i szwagrów, brata i szwagierki.
19.  
W intencji przebłagalnej za popełnione grzechy. Św. Ojcze Pio wstaw się za na nami.
20.  
O zdrowie i trzeźwość Cezarego.
21.  
Za Mikolaja,Tomasza,Anie,Ewe,Bogdana ,rodzine o zbawienie,uzdrowienie,uwolnienie.O Beatyfikacje Slugi Bozego Prymasa Wyszynskiego.Za zmarlych rodzicow,Janine ,Mariana,Przodkow,za dusze w czyscu cierpiace
22.  
Dziękczynno-błagalna w intencji nauczycieli uczących Julię.
23.  
o uzdrowienie Ewy i Piotra
24.  
O.Pio,dziekuje za otrzymane laski oraz prosze o zdrowie dla Justyny,Miroslawy i Marty,o nawrocenie Witalija i Wiktora,o potrzebne laski dla ks.Jana, ks.Bronislawa, misjonarzy i dobroczyncow.
25.  
O łaskę uzdrowienia z choroby dla Marii Spyrka za wstawiennictwem św. o. Pio.
26.  
Proszę o dobrą żonę dla Marcina.
27.  
Proszę Cię Ojcze otocz opieką Piotra i Krzysztofa
28.  
Św. Ojcze Pio proszę usuń przeszkody, które nie pozwalają mi znaleźć pracy.
29.  
O sile w cierpieniu dla S,,o trzezwosc dla A,o pomoc w sprzedazy domu,o dobrych mezow I zone,,,o uwolnienie I oczyszczenie z grzechow pokoleniowych I od klatw calej mojej rodziny ,I w pewnej intencji 
30.  
Ojcze Pio proszę pomóż w relacji Kasi i Przemka, proszę o pracę dla szukających, o pracowników dla Gosi, zdrowie duszy i ciała dla nas i Mamy. O nawrócenie. O pomoc w zdobyciu zawodu
31.  
O zdrowie dla Krystyny, Ryszarda, Bartka, Marysi ,Mariusza, Artura, Ewy. O szczęśliwy pobyt zagraniczny i powrót. Za ludzi, których zraniłem. Za dusze śp.Marianny, Romana,Stefanii,Franciszka,Marii,Ryszarda.
32.  
Proszę o łaskę uzdrowienia duchowego dla Anny, Elżbiety, Łukasza, Światło Ducha, odnalezienie drogi do Jezusa, daru pojednania i przebaczenia, wzrost wiary, nadziei oraz Boże błogosławieństwo i cud finansowy.
33.  
Święty Ojcze Pio proszę o powrót do zdrowia mojego syna Macieja i męża Mirosława oraz o potrzebne łaski dla nich i dla Kamila Mateusza i Agnieszki
34.  
W intencji zmarłego taty Tadeusza, mamy Jadwigi, brata Andrzeja, aby mogli oglądać oblicze Pańskie, za pradziadków Marianny i Pawła, dziadków Franciszki i Józefa, wujków Władysława, Krystiana i Kazimierza.
35.  
Proszę o zdrowie, cud poczęcia i macierzyństwa.
36.  
Proszę o zdrowie dla mamy Ireny, proszę o dobrych lekarzy którzy się nią opiekują i skutecznie pomogą.
37.  
Św Ojcze Pio proszę o zdrowie, proszę aby przestał boleć kręgosłup i biodra, proszę pomóż mi aby wszystko wróciło do normy. Proszę abym bez bólu chodziła. Proszę też pomóż mi w pracy i otocz przyjaznymi ludźmi.
38.  
Święty Ojcze Pio, proszę miej pod opieką moją siostrę Jolantę, proszę o dary Ducha Świętego,o łaskę zdrowia o dobrych lekarzy i błogosławieństwo na wszystkie dni.Proszę pomóż jej w pracy i błogosław.
39.  
Ojcze Pio proszę o zdrowie dla mojej Mamy Ireny po operacji biodra aby mogła bez bólu chodzić i żeby rehabilitacja była skuteczna.Pomóż jej.
40.  
Proszę o miłość wzajemną Katarzyny i Mateusza, jego szybki powrót, łaskę narzeczeństwa, życia razem w miłości, szczęściu i wzajemnym szacunku, ochronę przed złem i złymi przyjaciółmi
41.  
O. PIO proszę byś połączył na nowo, odrodził i uzdrowił małżeństwo Agnieszki i Michała. Proszę by miłość, która nas połączyła przed laty odrodziła się na nowo, abyśmy wrócili do siebie i odbudowali małżeństwo.
42.  
Św.Pio, proszę Cię o odrodzenie i zmartwychwstanie mojego małżeństwa Joanny i Karola po rozwodzie,o zdrowie,o wyjście z trudnej sytuacji finansowej o miłość męża oraz o nawrócenie męża i powrót do małżeństwa2019-07-07 Niedziela, godz. 10:30:

1.  
O. PIO proszę byś połączył na nowo, odrodził i uzdrowił małżeństwo Agnieszki i Michała. Proszę by miłość, która nas połączyła przed laty odrodziła się na nowo, abyśmy wrócili do siebie i odbudowali małżeństwo.
2.  
Proszę o zdrowie dla rodziców Teresy i Marka.
3.  
O uzdrowienie dla Marysi,Mariusza,Bartka. O zdrowie i potrzebne Łaski dla Ewy i Artura oraz Krystyny i Ryszarda. Za ludzi których skrzywdziłem. Za dusze śp Marianny i Stefanii,Romana , Franciszka,Ryszarda,Marii
4.  
Za dusze w czyśćcu cierpiące.
5.  
Święty Ojcze Pio błagam o łaskę przemiany serca, uwolnienia i nawrócenia, łaskę pokochania kobiety i założenia rodziny chrześcijańskiej oraz dar ojcostwa dla Daniela. Jezu ratuj to dziecko.
6.  
O nawrócenie dla taty Andrzeja, o powrót na drogę wiary i wyzwolenie z grzechu.
7.  
Proszę o modlitwę i wstawiennictwo u miłosiernego J.Chrystusa za duszę śp. Mamy Jadwigi w 18 rocznicę śmierci, jej synów, jej rodziców, siostrzenic i bratanka, sióstr i szwagrów, brata i szwagierki.
8.  
O.Pio,prosze o laske spokojnego uzdrowienia zabkow Justynki,o zdrowie dla Miroslawy i Marty,o prawdziwe nawrocenie i pojednanie malzenstwa Witalija,o laski dla Wiktora,ks.Jana,ks.Bronislawa.
9.  
Proszę o zdrowie dla Piotra i Bożeny.
10.  
Św. Pio proszę o szczęśliwą podróż na wakacje i powrót bez wypadku i spokojny pobyt dla mnie i dla całej rodziny a szczególnie o zdrowie dla mamy
11.  
O pomoc i wszelkie potrzebne łaski, o Boże miłosierdzie i błogosławieństwo za przyczyną Ojca Pio. O uwolnienie,nawrócenie, przemianę, światło Ducha Świętego dla Rafała z rodziną.
12.  
O całkowite uzdrowienie z raka, dobre wyniki zdrowia,odnowę, uwolnienie, nawrócenie Damiana. O pomoc i wszelkie potrzebne mu łaski. O Boże miłosierdzie i błogosławieństwo za przyczyną Ojca Pio.
13.  
O otwarcie przede mną nowych drzwi i światło widzenia nowej drogi jaką Bóg mi przygotował. O siłę i dary Ducha Św. w wejście i podążanie nią. Ojcze Pio proszę o Twoje wstawiennictwo za mną.
14.  
Proszę o łaskę uzdrowienia duchowego dla Anny, Elżbiety, Łukasza, Światło Ducha, odnalezienie drogi do Jezusa, daru pojednania i przebaczenia, wzrost wiary, nadziei oraz Boże błogosławieństwo i cud finansowy.
15.  
O całkowite uzdrowienie z choroby nowotworowej Mai.
16.  
Proszę o uzdrowienie wewnętrzne, uwolnienie, nawrócenie, dar męstwa i wszelkie łaski potrzebne dla mojego syna.
17.  
Święty Ojcze Pio proszę o powrót do zdrowia mojego syna Macieja i męża Mirosława oraz o potrzebne łaski dla nich i dla Kamila Mateusza i Agnieszki
18.  
W intencji zmarłego taty Tadeusza, mamy Jadwigi, brata Andrzeja, aby mogli oglądać oblicze Pańskie, za pradziadków Marianny i Pawła, dziadków Franciszki i Józefa, wujków Władysława, Krystiana i Kazimierza.
19.  
Proszę o powrót do zdrowia i pełnej sprawności dla Jadwigi. Św. Ojcze Pio proszę wstaw się za nią.
20.  
Święty Ojcze Pio błagam Cię o wstawiennictwo u Pana Jezusa aby uczynił cud uzdrowienia z choroby nowotworowej mojej żony Reginy.
21.  
O sile w cierpieniu dla S,,o trzezwosc dla A,o pomoc w sprzedazy domu,o dobrych mezow I zone,,,o uwolnienie I oczyszczenie z grzechow pokoleniowych I od klatw calej mojej rodziny ,I w pewnej intencji
22.  
Św Ojcze Pio proszę o łaskę zdrowia dla Bernadety, o Boże błogosławieństwo dla niej i wszelkie potrzebne łaski żeby wyzdrowiala.
23.  
o cud uzdrowienia Ewy, o radość życia, szacunek dla Rodziny spokój wewnętrzny, odnalezienie ścieżki życiowej. O łaski i zdrowie dla Piotra i Rodziny.
24.  
Św Ojcze Pio i Św Rito dziękuje za dotychczasowe łaski proszę o zdrowie dla naszej rodziny wzajemną miłość i szacunek ustąpienie lęków i przykrych dolegliwości oraz błogosławieństwo Boże dla syna i wnuczki
25.  
O życie wieczne dla ks. Piotra i uzdrowienie dla mojego taty z choroby nowotworowej
26.  
Proszę o zdrowie, cud poczęcia i macierzyństwa.
27.  
Św O.Pio proszę o łaskę uzdrowienia mojego małżeństwa,a także nawrócenie mojego męża Radosława jego powrót do Pana Boga,który jest jedyną drogą,prawdą i życiem.
Św O.Pio módl się za nami.
28.  
Za Mikolaja,Tomasza,Anie,Ewe,Bogdana ,rodzine o zbawienie,uzdrowienie,uwolnienie.O Beatyfikacje Slugi Bozego Prymasa Wyszynskiego.Za zmarlych rodzicow,Janine ,Mariana,Przodkow,za dusze w czyscu cierpiace
29.  
Ojcze Pio proszę żebyśmy autentycznie i głęboko przyjęli Jezusa jako Pana i Zbawiciela. Proszę o pracę i miłość, ukochaną osobę dla poszukujących. O zdrowie, czystość, pokorę dla nas, o relację z Przemkiem
30.  
W intencji przebłagalnej za popełnione grzechy. Św. Ojcze Pio wstaw się za na nami.
31.  
O łaskę uzdrowienia z choroby dla Marii Spyrka i Ewy Zając za wstawiennictwem św. o. Pio.
32.  
Sw Ojcze Pio strzeż moje dzieci w drodze do domu i na wakacje. Chroń od wypadku na drodze i czasie lotu. Daj córce siły żeby wytrzymała. Opiekuj się Nimi proszę.
33.  
Proszę o zdrowie dla mamy Ireny, proszę o dobrych lekarzy którzy się nią opiekują i skutecznie pomogą.
34.  
Św Ojcze Pio proszę o zdrowie, proszę aby przestał boleć kręgosłup i biodra, proszę pomóż mi aby wszystko wróciło do normy. Proszę abym bez bólu chodziła. Proszę też pomóż mi w pracy i otocz przyjaznymi ludźmi.
35.  
Święty Ojcze Pio, proszę o zdrowie, proszę żeby z endoprotezą biodra było wszystko w porządku i żeby nic złego się nie działo. Proszę pomóż mi.
36.  
Święty Ojcze Pio, proszę miej pod opieką moją siostrę Jolantę, proszę o dary Ducha Świętego,o łaskę zdrowia o dobrych lekarzy i błogosławieństwo na wszystkie dni.Proszę pomóż jej w pracy i błogosław.
37.  
Ojcze Pio proszę o zdrowie dla mojej Mamy Ireny po operacji biodra aby mogła bez bólu chodzić i żeby rehabilitacja była skuteczna.Pomóż jej.
38.  
Proszę o miłość wzajemną Katarzyny i Mateusza, jego szybki powrót, łaskę narzeczeństwa, uzdrowienia relacji, życia razem w miłości, zgodzie i szacunku, ochronę przed złem i szkodliwymi przyjaciółmi
39.  

Ojcze Pio i Święta Rito na kolanach dziękuję za otrzymane łaski, błagam o dalszą opiekę nad moją rodziną.
40.  
prosze o łaske nieba dla Marii Świstowskiej , Genowefy , Bolesława , Jana ,Gibas ,Natalii, Józefa i Jolanty Owczarek i dusz w czyśćcu cierpiących i w intencji Bogu wiadomej
41.  
Św.O.Pio, proszę Cię o odrodzenie i zmartwychwstanie mojego małżeństwa Joanny i Karola po rozwodzie,o zdrowie,o wyjście z trudnej sytuacji finansowej o miłość męża oraz o nawrócenie męża i powrót do małżeństwa2019-07-09 Wtorek, godz. 18:00:

1.  
O sile w cierpieniu dla S,,o trzezwosc dla A,o pomoc w sprzedazy domu,o dobrych mezow I zone,,,o uwolnienie I oczyszczenie z grzechow pokoleniowych calej rodziny I w pewnej intencje.
2.  
o zdrowie dla Piotra jego uniewinnienie o spokój duszy Anety i Zosi
3.  
Św O.Pio przez Twoje wstawiennictwo pokornie proszę o łaskę wiary i pokoju i miłości także nawrócenie mojego męża Radosława jego powrót do Rodziny i zerwanie wszelkich złych relacji .
4.  
Sw Ojcze Pio weź w opiekę moją rodzinę. Strzeż od wypadku I choroby. Pomóż córkom trudniej pracy. Pomóż im założyć rodziny. Opiekuj się Nimi proszę.
5.  
Ojcze Pio proszę czuwaj nad moją rodziną proszę o zdrowie dla nas i o pomoc w znalezieniu stałej pracy moim dzieciom
6.  
O wyjście z trudnej sytuacji życiowej Marcina i Moniki, o łaskę sakramentu małżeństwa, rozwiązanie sprawy z mieszkaniem i Boże Błogosławieństwo dla nas.
7.  
Proszę o zdrowie dla Bożeny i Piotra.
8.  
O. PIO proszę byś połączył na nowo, odrodził i uzdrowił małżeństwo Agnieszki i Michała. Proszę by miłość, która nas połączyła przed laty odrodziła się na nowo, abyśmy wrócili do siebie i odbudowali małżeństwo.
9.  
O pokój i zgodę między rodzeństwem Eweliną i Mateuszem aby z Bożą pomocą i za wstawiennictwem świętego ojca Pio udało się rozwiązać dzielący ich konflikt
10.  
Proszę o modlitwę i wstawiennictwo u miłosiernego J.Chrystusa za duszę śp. Mamy Jadwigi w 18 rocznicę śmierci, jej synów, jej rodziców, siostrzenic i bratanka, sióstr i szwagrów, brata i szwagierki.
11.  
Święty Ojcze Pio proszę o powrót do zdrowia mojego syna Macieja i męża Mirosława oraz o potrzebne łaski dla nich i dla Kamila Mateusza i Agnieszki
12.  
O dar nieba dla ś.p. Jadwigi i Jerzego
13.  
O wskazanie nowych drzwi i pomoc w ich ujrzeniu dla Barbary O iwszelkie potrzebne mi łaski. O Boże miłosierdzie i błogosławieństwo za przyczyną Ojca Pio.
14.  
O błogosławione przygotowanie i szczęśliwą podróż i powrót Rafala z rodzina na wczasy. O pomoc i wszelkie potrzebne im łaski. O Boże miłosierdzie i błogosławieństwo za przyczyną Ojca Pio.
15.  
O całkowite uzdrowienie z raka, dobre wyniki zdrowia,odnowę, uwolnienie, nawrócenie Damiana. O pomoc i wszelkie potrzebne mu łaski. O Boże miłosierdzie i błogosławieństwo za przyczyną Ojca Pio.
16.  
Proszę o zdrowie, cud poczęcia i macierzyństwa.
17.  
O nawrócenie i przemianę szwagra i ratowanie małżeństwa siostry
18.  
O nawrócenie i przemianę dla szwagra i ratowanie małżeństwa siostry
19.  
Święty Ojcze Pio błagam o łaskę przemiany serca, uwolnienia i nawrócenia, łaskę pokochania kobiety i założenia rodziny chrześcijańskiej oraz dar ojcostwa dla Daniela. Jezu ratuj to dziecko.
20.  
o cud dla Ewy, Piotra, Krzysztofa, o uzdrowienie i łaski dla Rodziny
21.  
Św ojcze Pio prosze aby Marcin zrozumiał ze najważniejsza osoba w jego życiu jest Asia prosze pokieruj nim aby się oświadczył Asi i wraz ze swoim synkiem byli kochająca rodzina katolicka ojcze pomóż im
22.  
O dar zbawienia dla śp. Żanety Mecych w miesiąc po śmierci.
23.  


Ojcze Pio i Święta Rito na kolanach dziękuję za otrzymane łaski, błagam o dalszą opiekę nad moją rodziną.
24.  
Proszę o łaskę uzdrowienia duchowego dla Anny, Elżbiety, Łukasza, Światło Ducha, odnalezienie drogi do Jezusa, daru pojednania i przebaczenia, wzrost wiary, nadziei oraz Boże błogosławieństwo i cud finansowy.
25.  
O zdrowie i trzeźwość Cezarego.
26.  
O życie wieczne dla ks Piotra i uzdrowienie dla mojego taty z choroby nowotworowej
27.  
Za Mikolaja,Tomasza,Anie,Ewe,Bogdana ,rodzine o zbawienie,uzdrowienie,uwolnienie.O Beatyfikacje Slugi Bozego Prymasa Wyszynskiego.Za zmarlych rodzicow,Janine ,Mariana,Przodkow,za dusze w czyscu cierpiace
28.  
Święty Ojcze Pio proszę wstaw się u Pana Jezusa i ubłagaj Go o cud uzdrowienia z choroby nowotworowej mojej żony Reginy.
29.  
O.Pio,prosze o laske zdrowia dla Justyny,Miroslawy i Marty,o nawrocenie Witalija,o Boza wole i laske w malzenstwie Marty,o laski dla ks.Jana,ks.Bronislawa.
30.  
O łaskę uzdrowienia z choroby dla Marii Spyrka za wstawiennictwem św. Ojca Pio.
31.  
W intencji zmarłego taty Tadeusza, mamy Jadwigi, brata Andrzeja, aby mogli oglądać oblicze Pańskie, za pradziadków Marianny i Pawła, dziadków Franciszki i Józefa, wujków Władysława, Krystiana i Kazimierza.
32.  
w intencji róży różańcowej za rodziców.
33.  
Proszę o zdrowie dla mamy Ireny, proszę o dobrych lekarzy którzy się nią opiekują i skutecznie pomogą.
34.  
Św Ojcze Pio proszę o zdrowie, proszę aby przestał boleć kręgosłup i biodra, proszę pomóż mi aby wszystko wróciło do normy. Proszę abym bez bólu chodziła. Proszę też pomóż mi w pracy i otocz przyjaznymi ludźmi.
35.  
Święty Ojcze Pio, proszę o zdrowie, proszę żeby z endoprotezą biodra było wszystko w porządku i żeby nic złego się nie działo. Proszę pomóż mi.
36.  
Święty Ojcze Pio, proszę miej pod opieką moją siostrę Jolantę, proszę o dary Ducha Świętego,o łaskę zdrowia o dobrych lekarzy i błogosławieństwo na wszystkie dni.Proszę pomóż jej w pracy i błogosław.
37.  
Ojcze Pio proszę o zdrowie dla mojej Mamy Ireny po operacji biodra aby mogła bez bólu chodzić i żeby rehabilitacja była skuteczna.Pomóż jej.
38.  
Ojcze Pio proszę o męża, żebyśmy byli razem szczęśliwi. O czystość, pokorę, uwolnienie od zła, pracę, nawrócenie, zdrowie duszy i ciała, o docenianie tego co daje Bóg, wdzięczność, o dostrzeganie potrzeb innych
39.  
Proszę o miłość wzajemną Katarzyny i MAteusza, jego szybki powrót, łaskę narzeczeństwa i ochrony przed złem i szkodliwymi przyjaciółmi
40.  
O uzdrowienie dla Marysi,Mariusza,Bartka. O zdrowie i potrzebne Łaski dla Ewy i Artura oraz Krystyny i Ryszarda. Za ludzi których skrzywdziłem. Za dusze śp Marianny i Stefanii,Romana , Franciszka,Ryszarda,Marii
41.  
Św.O.Pio, proszę Cię o odrodzenie i zmartwychwstanie mojego małżeństwa Joanny i Karola po rozwodzie,o zdrowie,o wyjście z trudnej sytuacji finansowej o miłość męża oraz o nawrócenie męża i powrót do małżeństwa


ZAMÓW INTENCJĘ NA MSZĘ ŚW. ZBIOROWĄ:

Wybierz Mszę św.:
Podaj intencję:
Maksymalnie 210 znaków
(około 3 linijek tekstu)
Sblam! Antyspam
Adres e-mail:
W przypadku dodawania intencji po raz pierwszy,
na podany wyżej adres zostanie wysłana wiadomość.
Proszę postępować w/g instruckji w niej zawartej w celu potwierdzenia intencji.
Możliwe jest dodanie tylko jednej intencji z jednego adresu e-mail na dany dzień.