Parafia Rzymskokatolicka
Św. Ojca Pio w Warszawie

przy ul. Gen. Fieldorfa 1


“Nigdy nie uskarżaj się na doznawane obelgi, niezależnie od tego , z którejkolwiek strony cię spotykają. Natomiast przypominaj sobie, że Pan Jezus został nasycony zelżywościami ludzi , których On sam obdarzył dobrocią” - Ojciec Pio.

21 sierpnia 2019. Środa.
To jest archiwum. Zapraszamy na nową stronę

Strona Główna Ogłoszenia Intencje Mszy św. Z życia parafii Słowo na Niedzielę Porządek Mszy św. Nabożeństwa Sakramenty Księża Patron Wspólnoty Caritas Pielgrzymki Rekolekcje Światowe Dni Młodzieży Bierzmowanie Wnętrze kaplicy Budowa Sanktuarium Wnętrze kościoła Złote myśli Modlitewnik Anielski Linki Kontakt Lokalizacja Login

W związku z oczekiwaniami wielu osób odwiedzających naszą stronę, otwieramy możliwość zgłaszania przez internet intencji na Msze święte zbiorowe odprawiane odpowiednio w Niedziele o 10.30 i we Wtorki o 18.00. Mszę Świętą można zamówić maksymalnie na dwa tygodnie do przodu. Odpowiednią datę należy zaznaczyć we właściwym miejscu. Dostępny limit intencji na daną Mszę św. to 40 intencji.

Prosimy, by wpisywane intencje były możliwie zwięzłe. Mamy nadzieję, że opcja ta, będzie służyła powiększeniu grona osób modlących się przez wstawiennictwo Św. O. Pio w jedności z naszą parafią, a mieszkających czasem w bardzo odległych stronach świata.

PARAFIA ŚW. OJCA PIO ZASTRZEGA SOBIE PRAWO DO USUWANIA INTENCJI ZAMIESZCZANYCH NA TEJ STRONIE, BEZ PODAWANIA PRZYCZYN, W SYTUACJI KIEDY ZAWIERAJĄ ONE TREŚCI TEOLOGICZNIE WĄTPLIWE, NIEZGODNE Z MAGISTERIUM KOŚCIOŁA KATOLICKIEGO LUB POWSZECHNIE UZNANE ZA OBRAŹLIWE CZY WULGARNE. INFORMUJEMY RÓWNIEŻ, ŻE PRZEDMIOTEM MODLITWY WSPÓLNOTY PARAFIALNEJ SĄ TYLKO I WYŁĄCZNIE INTENCJE ODNOSZĄCE SIĘ DO SPRAW I PROBLEMÓW DOTYCZĄCYCH ŻYCIA RELIGIJNEGO I MORALNEGO OSOBY LUDZKIEJ.

Uprzedzając wszelkie pytania informujemy, że dobrowolną ofiarę za zamówioną Mszę Świętą, można składać na konto bankowe podane niżej (w tytule można napisać: Msza Święta).

86801500040009229420700001
Spółdzielczy Bank Ogrodniczy w Warszawie
03-984 Warszawa, ul. Fieldorfa 5A


INTENCJE NA NAJBLIŻSZE MSZE ŚW. ZBIOROWE

2019-08-25 Niedziela, godz. 10:30:

1.  
Święty Ojcze Pio błagam o łaskę przemiany serca, uwolnienia i nawrócenia, łaskę pokochania kobiety i założenia rodziny chrześcijańskiej oraz dar ojcostwa dla Daniela. Jezu ratuj to dziecko.
2.  
O uzdrowienie z choroby Mariusza - o dary Ducha Świętego i wstawiennictwo Matki Najświętszej dla Niego i Jego Rodziny. Wszyscy Święci wstawiajcie się za Nimi.
3.  
Św. Ojcze Pio proszę o zdrowie, spokój w rodzinie i rozwiązanie problemów. Spraw, żebym mogła założyć rodzinę z moim narzeczonym. Błogosław nam na naszej wspólnej drodze.
4.  
W intencji „Polski pod Krzyżem”
5.  
Ojcze Pio i Święta Rito na kolanach dziękuję za otrzymane łaski, błagam o dalszą opiekę nad moją rodziną.
6.  
O uzdrowienie ciała,duszy,ducha Rafala i Agi z dziecmi. O światło Ducha Św. i dar widzenia. O Boże błogosławieństwo i prowadzenie za przyczyną Ojca Pio.
7.  
O trzeźwość Aleksandra
8.  
Panie Jezu , proszę o łaskę dobrej pracy , dobrego męża , o uwolnienie i uzdrowienie mnie i mojej rodziny .Dziękuję za wszystko.
9.  
Proszę o modlitwę i wstawiennictwo u miłosiernego J.Chrystusa za duszę śp. Mamy Jadwigi w 18 rocznicę śmierci, jej synów, jej rodziców, siostrzenic i bratanka, sióstr i szwagrów, brata i szwagierki.
10.  
O.Pio,dziekuje za laski i prosze o zdrowie zabkow Justyny bez stosowania narkozy,o przedluzenie zycia Miroslawy,o zdrowie dla Marty,o nawrocenie Witalija i Wiktora,o laski dla ks.Jana,ks.Bronislawa,ks.Anatola
11.  
O uzdrowienie ciała, duszy, ducha Damiana i Asi.O dar rodzicielstwa,o uwolnienie,nawrócenie, uleczenie ran z dzieciństwa, uwolnienie od klątw pokoleniowych. O Boże błogosławieństwo za przyczyną Ojca Pio.
12.  
Sw. Ojcze Piotr proszę o życie wieczne dla tata Jana. O opiekę nad naszą rodziną, zdrowie i siły, o dobrą pracę dla Mateusza, odrzucenie nałogów i godne życie
13.  
O całkowite uzdrowienie z choroby nowotworowej Mai.
14.  
Proszę o zdrowie, cud poczęcia i dar macierzyństwa.
15.  
Ojcze Pio proszę Cie o wstawiennictwo u Boga w sprawie rodziców Teresy i Stanisława. Spraw by ich serca przeszły przemianę, by pozwolili dzieciom iść swoimi drogami, akceptowali ich decyzje i nie ingerowali.
16.  
Za Mikolaja o zbawienie,uzdrowienie ,rodzicow,rodzine o nawrocenie.O Beatyfikacje Slugi Bozego Prymasa Wyszynskiego.Za Beate o zdrowie.Za zmarlych rodzicow Janine,Mariana,za dusze w czyscu cierpiace o Niebo
17.  
O sile w cierpieniu dla S,o laske trzezwosci dla A, za dusze w czyscu cierpiace,,o udana operacje dla M,o uwolnienie z grxeszow pokoleniowych mojej rodziny,,I w pewnej intencji,o dobrych mezow I zone
18.  
O zdrowie dla córeczek i opiekę dla Karoliny i jej męża. O zdrowie dla rodziców Zofii i Józefa z okazji 45 lecia ślubu. O Pio i Matko Boża pomóż mi znaleźć kochającego męża.
19.  
Ojcze Pio, proszę Cię o pomoc w odnalezieniu osoby, z którą mogłabym stworzyć szczęśliwy związek i założyć rodzinę, proszę o pomoc w zbudowaniu mocnych fundamentów wiary i szczęścia rodzinnego. O cud finansowy.
20.  
O dar Nieba dla śp.Antoniny Konkel.
21.  
o wszelkie łaski dla Magdaleny i odnalezienie się w nowej pracy
22.  
o zdrowie dla Piotra jego uniewinnienie i spokój duszy Anety i Zosi
23.  
prosze o łaske nieba dla Marii Świstowskiej , Genowefy , Bolesława , Jana ,Gibas ,Natalii, Józefa i Jolanty Owczarek i dusz w czyśćcu cierpiących i w intencji Bogu wiadomej
24.  
Proszę o przebaczenie grzechów, zdrowie i obfite błogosławieństwo Pana Boga dla całej rodziny.
25.  
O łaskę uzdrowienia z choroby dla Marii Spyrka oraz dla Urszuli i Radka, Bronka za wstawiennictwem św. Ojca Pio oraz w intencji Ireny Szymańskiej.
26.  
W intencji zmarłego taty Tadeusza, mamy Jadwigi, brata Andrzeja, aby mogli oglądać oblicze Pańskie, za pradziadków Marianny i Pawła, dziadków Franciszki i Józefa, wujków Władysława, Krystiana i Kazimierza.
27.  
O.Pio wyproś dla mnie łaskę pracy, tak bardzo, rozpaczliwie jej potrzebuję,ratuj duszę moją
28.  
Św O.Pio za Twoją przyczyną proszę o uzdrowienie relacji w mojej Rodzinie i małżeństwie. Niech zło przemieni się w miłość i dobro.
Św O.Pio módl się za nami.
29.  
O uzdrowienie sytuacji osobistej i zawodowej Jolanty, o zdrowie i łaski od Boga, aby pojawił się w jej życiu kochający mąż, żeby znalazła dobrą pracę lub wróciła do pracy w szkole.
30.  
O uzdrowienie dla Marysi,Mariusza,Bartka. O zdrowie i potrzebne Łaski dla Ewy i Artura oraz Krystyny i Ryszarda. Za ludzi, których zraniłem. Za dusze śp Marianny i Stefanii,Romana , Franciszka,Ryszarda,Marii.
31.  
Święty Ojcze Pio proszę o powrót do zdrowia mojego syna Macieja i męża Mirosława oraz o potrzebne łaski dla nich i dla Kamila Mateusza i Agnieszki
32.  

O dobrego, wytrwałego męża dla Ewy, o jej uzdrowienie i radość życia oraz szacunek dla Rodziny. O łaski i zdrowie dla Piotra. O spokój wewnętrzny i stabilizację w Rodzinie.
33.  
Św. Ojcze Pio proszę Cię o wstawiennictwo u Boga o uzdrowienie z alergii pokarmowej mojego syna Kacpra.
34.  
Ojcze Pio proszę Cię o opiekę nad moim bratem Januszem, aby uwolnił się z nałogu alkoholowego i żył normalnie. Proszę pomóż mu i błogosław w życiu.
35.  
Ojcze Pio proszę o łaski potrzebne do zbawienia dla bliskich i dla mnie. O wyleczenie z choroby psychicznej i o męża, dzieci i pracę dla Kasi. O wdzięczność Bogu, pomoc w życiu Ewangelią i pełnieniu woli Bożej
36.  
Proszę o miłość wzajemną katarzyny i mateusza, jego szybki powrot, laske narzeczenstwa i trwania w miłości, wiernosci i przyjazni, ochrony przed zlymi ludzmi
37.  
Święty Ojcze Pio, proszę o zdrowie, proszę żeby z endoprotezą biodra było wszystko w porządku i żeby nic złego się nie działo.Bardzo proszę pomóż mi też w wytrwaniu w odchudzaniu.
38.  
Św Ojcze Pio proszę o zdrowie, proszę aby przestał boleć kręgosłup i biodra, proszę pomóż mi aby wszystko wróciło do normy. Proszę abym bez bólu chodziła. Proszę też pomóż mi w pracy i otocz przyjaznymi ludźmi.
39.  
Ojcze Pio proszę o zdrowie dla mojej Mamy Ireny po operacji biodra aby mogła bez bólu chodzić .Proszę aby przestała ją boleć pachwina.Pomóż jej i błogosław.
40.  
Święty Ojcze Pio, proszę miej pod opieką moją siostrę Jolantę, proszę o dary Ducha Świętego,o łaskę zdrowia o dobrych lekarzy i błogosławieństwo na wszystkie dni.Proszę pomóż jej w pracy i błogosław.
41.  
Św.O.Pio, proszę Cię o odrodzenie i zmartwychwstanie mojego małżeństwa Joanny i Karola po rozwodzie,o zdrowie,o wyjście z trudnej sytuacji finansowej o miłość męża oraz o nawrócenie męża i powrót do małżeństwa2019-08-27 Wtorek, godz. 18:00:

1.  
Proszę o zdrowie, cud poczęcia i dar macierzyństwa dla Moniki.
2.  
Święty Ojcze Pio dziękuję Ci za otrzymane łaski i błagam o łaskę nawrócenie mojego męża Artura i o uratowanie naszego 27 - letniego małżeństwa.
3.  
Proszę o potrzebne łaski dla chorej Ewy.
4.  
Święty Ojcze Pio, proszę o uzdrowienie siostry Marzeny z ogromnego bólu kręgosłupa, o cierpliwość w cierpieniu oraz o uzdrowienie duszy, proszę również o uzdrowienie małżeństwa Marzeny i Władka.
5.  
O uzdrowienie ciała,duszy,ducha Damiana i Asi. O światło Ducha Św. i dar widzenia. O cud zdrowego potomstwa, Boże błogosławieństwo i prowadzenie za przyczyną Ojca Pio.
6.  
O uzdrowienie ciała,duszy,ducha Rafala i Agi z dziećmi. O światło Ducha Św. i dar widzenia. O Boże błogosławieństwo i prowadzenie za przyczyną Ojca Pio.
7.  
Za Radosława o łaskę zaangażowania w ratowanie małżeństwa i nawrócenie.
8.  
O ułożenie relacji między małżonkami Małgorzatą i Przemysławem zgodnie z wolą Pana Boga.
9.  
Ojcze Pio, proszę o udaną terapię i powrót do pełnego zdrowia dla Mariusza i o błogosławieństwo dla jego rodziny
10.  
Za Przemysława o łaskę nawrócenia i zesłania światła Ducha Świętego.
11.  
O Boże Miłosierdzie dla ofiar przemocy domowej.
12.  
Sw Ojcze Pio weź w opiekę moją wnuczkę I moje córki. Strzeż od wypadku I choroby. Pomagaj w trudnych sprawach życiowych. Pomóż ułożyć życie I założyć katolickie rodziny.
13.  
W intencji Przemysława o łaskę nawrócenia i zesłanie Światła Ducha Świętego. O dary Ducha Świętego dla Joanny,z wielkim podziękowaniem za dotychczasowe łaski i dobrodziejstwa.Św. Ojcze Pio wstawiaj się za nimi.
14.  
Św.Ojcze Pio , proszę o Twoje wstawiennictwo do Boga w intencji uwolnienia międzypokoleniowego mojej rodziny od działania wszelkiego zła oraz w intencji wynagradzającej za nasze grzechy
15.  
0j.Pio prosze o uwolnienie od zlego ducha w relacji Małgorzaty i Pawla, o milosc, zrozumienie i pojednanie dla nas oraz dar małzenstwa
16.  
o wszelkie łaski dla Magdaleny i odnalezienie się w nowej pracy oraz siłę do życia
17.  
o zdrowie dla Piotra jego uniewinnienie i spokój duszy Anety i Zosi
18.  
Za wstawiennictwem św. Ojca Pio proszę o pojednanie z Krzysztofem i uzdrowienie relacji oraz o dobrego męża i łaskę założenia katolickiej rodziny.
19.  
O.Pio,prosze o uzdrowienie zabkow Justyny bez stosowania narkozy,o przedluzenie zycia Miroslawy,o zdrowie dla Marty,o nawrocenie Witalija i Wiktora,o laski dla ks.Jana, ks.Bronislawa,ks.Aleksandra,misjonarzy
20.  
Święty Ojcze Pio błagam o łaskę przemiany serca, uwolnienia i nawrócenia, łaskę pokochania kobiety i założenia rodziny chrześcijańskiej oraz dar ojcostwa dla Daniela. Jezu ratuj to dziecko.
21.  
Proszę o miłość wzajemną Katarzyny i Mateusza, jego sybki powrót, łaskę narzeczeństwa i wspólnego życia w przyjaźni i zgodzie, ochrony przed złymi przyjaciółmi
22.  
Za Mikolaja o zbawienie,uzdrowienie ,rodzicow,rodziny.O Beatyfikacje Slugi Bozego Prymasa Wyszynskiego.Za Beate o zdrowie.Za zmarlych rodzicow Janine,Mariana Saternus ,za dusze w czyscu cierpiace o Niebo
23.  
Święty Ojcze Pio proszę o powrót do zdrowia mojego syna Macieja i męża Mirosława oraz o potrzebne łaski dla nich i dla Kamila Mateusza i Agnieszki
24.  
prosze o łaske nieba dla Marii Świstowskiej , Genowefy , Bolesława , Jana ,Gibas ,Natalii, Józefa i Jolanty Owczarek i dusz w czyśćcu cierpiących i w intencji Bogu wiadomej
25.  
Św. Ojcze Pio proszę o szczęście wieczne dla Ś.P. dziadka Stanisława oraz wszystkich zmarłych z naszej rodziny, potrzebujących Bożego Miłosierdzia. Błogosław całej rodzinie i strzeż od wszelkiego złego.
26.  
W intencji zmarłego taty Tadeusza, mamy Jadwigi, brata Andrzeja, aby mogli oglądać oblicze Pańskie, za pradziadków Marianny i Pawła, dziadków Franciszki i Józefa, wujków Władysława, Krystiana i Kazimierza.
27.  
Proszę o łaskę uzdrowienia duchowego dla Anny, Elżbiety, Łukasza, Światło Ducha, odnalezienie drogi do Jezusa, daru pojednania i przebaczenia, wzrost wiary, nadziei oraz Boże błogosławieństwo i cud finansowy.
28.  
O uzdrowienie dla Marysi,Mariusza,Bartka. O zdrowie i potrzebne Łaski dla Ewy i Artura oraz Krystyny i Ryszarda. Za ludzi, których zraniłem. Za dusze śp Marianny i Stefanii,Romana , Franciszka,Ryszarda,Marii.
29.  
O łaskę uzdrowienia z choroby dla Marii Spyrka oraz dla Urszuli i Radka, Bronka za wstawiennictwem św. Ojca Pio oraz w intencji Ireny Szymańskiej.
30.  

Ojcze Pio i Święta Rito na kolanach dziękuję za otrzymane łaski, błagam o dalszą opiekę nad moją rodziną.
31.  
Ojcze Pio proszę o miłość i mężczyznę, z którym założę rodzinę. O radość i nadzieję, o prawdziwą przyjaźń. O nawrócenie, zdrowie, pracę, łaski potrzebne do zbawienia, Boże błogosławieństwo dla bliskich i mnie.
32.  
Św Ojcze Pio, proszę Cię o wstawiennictwo u Boga o zdrowie i łaskę dla mnie, abym mogła znaleźć dobrego i kochającego męża oraz nową pracę gdzie będę doceniana.
33.  
O uzdrowienie ciała,duszy,ducha Damiana i Asi. O cud zdrowego potomstwa. O światło Ducha Św.i dar widzenia.
34.  
Św O.Pio za Twoją przyczyną proszę o łaskę uzdrowienia i uwolnienia mojego męża Radosława od wszelkiego zła. Panie uzdrów jego duszę.
Św O.Pio módl się za nami.
35.  
O zdrowie i trzeźwość Cezarego.
36.  
o łaski dla Rodziny
37.  
Św.O.Pio, proszę Cię o odrodzenie i zmartwychwstanie mojego małżeństwa Joanny i Karola po rozwodzie,o zdrowie,o wyjście z trudnej sytuacji finansowej o miłość męża oraz o nawrócenie męża i powrót do małżeństwa
38.  
Święty Ojcze Pio, proszę o zdrowie, proszę żeby z endoprotezą biodra było wszystko w porządku i żeby nic złego się nie działo.Bardzo proszę pomóż mi też w wytrwaniu w odchudzaniu.
39.  
Św Ojcze Pio proszę o zdrowie, proszę aby przestał boleć kręgosłup i biodra, proszę pomóż mi aby wszystko wróciło do normy. Proszę abym bez bólu chodziła. Proszę też pomóż mi w pracy i otocz przyjaznymi ludźmi.
40.  
Święty Ojcze Pio, proszę miej pod opieką moją siostrę Jolantę, proszę o dary Ducha Świętego,o łaskę zdrowia o dobrych lekarzy i błogosławieństwo na wszystkie dni.Proszę pomóż jej w pracy i błogosław.
41.  
Ojcze Pio proszę o zdrowie dla mojej Mamy Ireny po operacji biodra aby mogła bez bólu chodzić .Proszę aby przestała ją boleć pachwina.Pomóż jej i błogosław.2019-09-01 Niedziela, godz. 10:30:

1.  
Za Przemysława o łaskę nawrócenia i zaangażowanie w ratowanie małżeństwa.
2.  
Ojcze Pio proszę o zdrowie aby przestał mnie boleć kręgosłup i wszysko0 wróciło do normy.
3.  
Święty Ojcze Pio błagam o łaskę przemiany serca, uwolnienia i nawrócenia, łaskę pokochania kobiety i założenia rodziny chrześcijańskiej oraz dar ojcostwa dla Daniela. Jezu ratuj to dziecko.
4.  
W intencjach Panu Bogu wiadomych
5.  
Ojcze Pio, proszę pomóż mi dojrzeć i się usamodzielnić, proszę o męża i dobry wybór drogi zawodowej. O nawrócenie, zdrowie, siły, Boże błogosławieństwo, pomoc w życiu Ewangelią i pełnieniu woli Bożej dla nas
6.  
Prośba o Dar Nieba dla Eleonory i Jana Mrozińskich oraz Aleksandry i Kazimierza Przeorek
7.  
Proszę o modlitwę i wstawiennictwo u miłosiernego J.Chrystusa za duszę śp. Mamy Jadwigi w 18 rocznicę śmierci, jej synów, jej rodziców, siostrzenic i bratanka, sióstr i szwagrów, brata i szwagierki.
8.  
Proszę o zdrowie dla mnie i mojego męża, cud poczęcia i dar macierzyństwa.
9.  
Za wstawiennictwem Św. Ojca Pio o rozwiązanie trudnej sprawy dotyczącej przyznania opieki nad Synkiem
10.  
Proszę o mojego brata Janusza aby uwolnił się od nałogu alkoholowego.
11.  
O Boże Miłosierdzie dla ofiar przemocy domowej.
12.  
Proszę o zdrowie dla Eryka, Aduni, Ali i jej rodziny i dla mnie. Proszę o wzajemną miłość Eryka i Kasi, o szczęśliwe wspólne ich życie i wspólne wychowanie Aduni. Proszę o szczęśliwą operacje dla mnie. Celin
13.  
O.Pio,prosze o laske Bozej opieki i zdrowia,szczesliwego przebiegu operacji dla 4-letniej Justyny,o zdrowie dla Miroslawy i Marty,o nawrocenie Witalija i Wiktora,o laski dla ks.Jana,ks.Bronislawa,misjonarzy.
14.  
W intencji zmarłego taty Tadeusza, mamy Jadwigi, brata Andrzeja, aby mogli oglądać oblicze Pańskie, za pradziadków Marianny i Pawła, dziadków Franciszki i Józefa, wujków Władysława, Krystiana i Kazimierza.
15.  
O błogosławieństwo dla mojej rodziny. Szczęsliwą praktykę dla Kacpra.
O nową pracę i poznanie dobrego męża.
16.  
Św. Ojcze Pio proszę Cię w dniu moich urodzin o wstawiennictwo do Boga, o łaskę, zdrowie, siłę na dalsze życie. Aby dobro wysyłane do ludzi owocowało i pozostawało w nich.
17.  
Proszę o łaskę uzdrowienia duchowego dla Anny, Elżbiety, Łukasza, Światło Ducha, odnalezienie drogi do Jezusa, daru pojednania i przebaczenia, wzrost wiary, nadziei oraz Boże błogosławieństwo i cud finansowy.
18.  
O znalezienie nowej pracy przez Monikę i wyjście z trudnej sytuacji życiowej, poprawę sytuacji materialnej. O dar potomstwa.
19.  
O uzdrowienie wewnętrzne, uwolnienie, nawrócenie i wszelkie łaski potrzebne dla mojego syna.
20.  
Św ojcze Pio za twoim wstawiennictwem prosze o dobre serce pokorę i umiejetność przebaczania oraz aby umiała się zająć dzieckiem ojcze prowadź ja i nie daj jej zginąć

T
21.  
Za s.p. Teresę oraz zmarłych z rodziny Wałachów, Wojdów,Jankowskich, Kozdrójów,Groblów, Rogalów.
22.  
Święty Ojcze Pio przez Twoje wstawiennictwo pokornie proszę Cię o uzdrowienie relacji między małżonkami Sylwią i Tomaszem niech zapanuje w nim miłość i zgoda.
23.  
Proszę o łaskę zdrowia dla rodziców Teresy i Marka.
24.  
O światło Ducha Św. i łaskę widzenia. O uwolnienie Barbary i wypełnienie jej serca Jezusa miłością. O uleczenie jej ciała, ducha i duszy. Ojcze Pio proszę o Twoje wstawiennictwo.
25.  
O Boże miłosierdzie i błogosławieństwo . O łaskę zdrowia ciała, duszy i ducha.O uwolnienie,nawrócenie i wszelkie potrzebne łaski dla Rafała, Agi,Michała i Gosi. Ojcze Pio proszę wstawiennictwo
26.  
O Boże miłosierdzie i błogosławieństwo dla Damiana i Asi. O cud zdrowego potomstwa. O łaskę zdrowia ciała, duszy i ducha.O uwolnienie,nawrócenie i wszelkie potrzebne im łaski. Ojcze Pio proszę wstawiennictwo
27.  
Za Mikolaja o zbawienie,uzdrowienie ,rodzicow,rodziny.O Beatyfikacje Slugi Bozego Prymasa Wyszynskiego.Za Beate o zdrowie.Za zmarlych rodzicow Janine,Mariana Saternus ,za dusze w czyscu cierpiace o Niebo
28.  
prosze o łaske nieba dla Marii Świstowskiej , Genowefy , Bolesława , Jana ,Gibas ,Natalii, Józefa i Jolanty Owczarek i dusz w czyśćcu cierpiących i w intencji Bogu wiadomej
29.  
Święty Ojcze Pio proszę o powrót do zdrowia mojego syna Macieja i męża Mirosława oraz o potrzebne łaski dla nich i dla Kamila Mateusza i Agnieszki
30.  
Św O.Pio przez Twoje wstawiennictwo pokornie proszę o łaskę nawrócenia mojego męża Radosława oraz jego powrót do Rodziny.
Św O.Pio módl się za nami.
31.  
O uzdrowienie dla mnie,Marysi,Bartka.O zdrowie i potrzebne Łaski dla Ewy,Artura oraz Krystyny i Ryszarda. O błogosławieństwo na nowy rok szkolny. Za dusze śp Marianny i Stefanii,Romana,Franciszka,Ryszarda,Marii
32.  
O spokój wewnętrzny, stabilizację, uzdrowienie i łaski dla Rodziny
33.  

Ojcze Pio i Święta Rito na kolanach dziękuję za otrzymane łaski, błagam o dalszą opiekę nad moją rodziną.
34.  
O łaskę uzdrowienia z choroby dla Marii Spyrka za wstawiennictwem św. Ojca Pio oraz w intencji Ireny Szymańskiej.
35.  
O całkowite uzdrowienie z choroby nowotworowej Mai.
36.  
Św.O.Pio, proszę Cię o odrodzenie i zmartwychwstanie mojego małżeństwa Joanny i Karola po rozwodzie,o zdrowie,o wyjście z trudnej sytuacji finansowej o miłość męża oraz o nawrócenie męża i powrót do małżeństwa
37.  
Proszę o miłość wzajemną Katarzyny i Mateusza, wspólne życie w miłości, przyjaźni, wierności i szczęściu, łaskę narzeczeństwa i ochrony przed złem i fałszywymi przyjaciolmi
38.  
Święty Ojcze Pio, proszę o zdrowie, proszę żeby z endoprotezą biodra było wszystko w porządku i żeby nic złego się nie działo.Bardzo proszę pomóż mi też w wytrwaniu w odchudzaniu.
39.  
Św Ojcze Pio proszę o zdrowie, proszę aby przestał boleć kręgosłup i biodra, proszę pomóż mi aby wszystko wróciło do normy. Proszę abym bez bólu chodziła. Proszę też pomóż mi w pracy i otocz przyjaznymi ludźmi.
40.  
Ojcze Pio proszę o zdrowie dla mojej Mamy Ireny po operacji biodra aby mogła bez bólu chodzić .Proszę aby przestała ją boleć pachwina.Pomóż jej i błogosław.
41.  
Święty Ojcze Pio, proszę miej pod opieką moją siostrę Jolantę, proszę o dary Ducha Świętego,o łaskę zdrowia o dobrych lekarzy i błogosławieństwo na wszystkie dni.Proszę pomóż jej w pracy i błogosław.2019-09-03 Wtorek, godz. 18:00:

1.  
Proszę o pomoc Karolinie w trudnej sytuacji życiowej.
2.  
Proszę o zdrowie dla mnie i mojego męża, cud poczęcia i dar macierzyństwa.
3.  
O zdrowie dla jeszcze nienarodzonego dzieciątka Sandry oraz o zdrowie dla Sandry oraz o wszelkie łaski dla nich potrzebne.
4.  
Święty Ojcze Pio błagam o łaskę przemiany serca, uwolnienia i nawrócenia, łaskę pokochania kobiety i założenia rodziny chrześcijańskiej oraz dar ojcostwa dla Daniela. Jezu ratuj to dziecko.
5.  
Św. Ojcze Pio, proszę o uzdrowienie duszy i ciała Marzeny i uratowanie jej małżeństwa.
6.  
o siły i wytrwanie, o cud w Rodzinie, uzdrowienie Dzieci, Rodziców i Dziadków
7.  
Za Mikolaja o zbawienie,uzdrowienie ,rodzicow,rodziny.O Beatyfikacje Slugi Bozego Prymasa Wyszynskiego.Za Beate o zdrowie.Za zmarlych rodzicow Janine,Mariana Saternus ,za dusze w czyscu cierpiace o Niebo
8.  
O.Pio wyproś łaskę uwolnienia od osoby,która blokuje mój rozwój zawodowy,niszczy moją duszę i psychikę, Ojcze ratuj!
9.  
prosze o łaske nieba dla Marii Świstowskiej , Genowefy , Bolesława , Jana ,Gibas ,Natalii, Józefa i Jolanty Owczarek i dusz w czyśćcu cierpiących i w intencji Bogu wiadomej
10.  
o wszelkie łaski dla Magdaleny i odnalezienie się w nowej pracy oraz siłę do życia
11.  
o zdrowie dla Piotra jego uniewinnienie i spokój duszy Anety i Zosi
12.  
Sw. O. Pio prosze o laske ukonczenia studiow i zdrowia dla meza.
13.  
Ojcze Pio, proszę o uzdrowienie i zdrowie dla mojej mamy, łaskę nawrócenia i wiary mojej córki Natalki i dla mojego bratanka Łukasza
14.  
Święty Ojcze Pio proszę o powrót do zdrowia mojego syna Macieja i męża Mirosława oraz o potrzebne łaski dla nich i dla Kamila Mateusza i Agnieszki
15.  
W intencji zmarłego taty Tadeusza, mamy Jadwigi, brata Andrzeja, aby mogli oglądać oblicze Pańskie, za pradziadków Marianny i Pawła, dziadków Franciszki i Józefa, wujków Władysława, Krystiana i Kazimierza.
16.  
Św. Ojcze Pio proszę o zdrowie i błogosławieństwo dla rodziców i brata Damiana. By miłość i dobro zawsze były w ich sercach.
17.  
Św. Ojcze Pio proszę o wstawiennictwo o zdrowie i błogosławieństwo dla mnie i mojego syna Kacpra. Abym znalazła nową pracę o i męża, który będzie mnie kochał i opiekował się mną.
18.  
Św. Ojcze Pio proszę za mojego brata Janusza aby uwolnił się od nałogu alkoholowego.
19.  
Ojcze Pio, proszę o nawrócenie i spowiedź dla bliskich, o zdrowie, siły i Bożą opiekę, pomoc w życiu Ewangelią, o nadzieję, radość życia, miłość, dobrego męża i pomoc w drodze zawodowej, czystość, pokorę
20.  
O zdrowie i trzeźwość Cezarego.
21.  
O uzdrowienie dla M, Marysi,Bartka.O zdrowie i potrzebne Łaski dla Ewy, Artura oraz Krystyny i Ryszarda. O błogosławieństwo na nowy rok szkolny. Za dusze śp Marianny i Stefanii,Romana,Franciszka,Ryszarda,Marii
22.  
Proszę o modlitwę i wstawiennictwo u miłosiernego J.Chrystusa za duszę śp. Mamy Jadwigi w 18 rocznicę śmierci, jej synów, jej rodziców, siostrzenic i bratanka, sióstr i szwagrów, brata i szwagierki.
23.  
O łaskę uzdrowienia z choroby dla Marii Spyrka za wstawiennictwem św. Ojca Pio oraz w intencji Ireny Szymańskiej.
24.  

Ojcze Pio i Święta Rito na kolanach dziękuję za otrzymane łaski, błagam o dalszą opiekę nad moją rodziną.
25.  
Św O Pio przez Twoje wstawiennictwo pokornie proszę o łaskę nawrócenia dla mojego męża Radosława oraz jego powrót do Rodziny.
Św O.Pio módl się za nami.
26.  
Proszę o łaskę uzdrowienia duchowego dla Anny, Elżbiety, Łukasza, Światło Ducha, odnalezienie drogi do Jezusa, daru pojednania i przebaczenia, wzrost wiary, nadziei oraz Boże błogosławieństwo i cud finansowy.
27.  
O ułożenie relacji między małżonkami Małgorzatą i Przemysławem zgodnie z wolą Pana Boga.
28.  
Z Radosława o łaskę nawrócenia i zaangażowanie w ratowanie małżeństwa.
29.  
Za Przemysława o łaskę nawrócenia i zaangażowanie w ratowanie małżeństwa.
30.  
Ojcze Pio proszę o zdrowie aby przestał mnie boleć kręgosłup i wszysko0 wróciło do normy.
31.  
Święty Ojcze Pio, proszę o zdrowie, proszę żeby z endoprotezą biodra było wszystko w porządku i żeby nic złego się nie działo.Bardzo proszę pomóż mi też w wytrwaniu w odchudzaniu.
32.  
Św Ojcze Pio proszę o zdrowie, proszę aby przestał boleć kręgosłup i biodra, proszę pomóż mi aby wszystko wróciło do normy. Proszę abym bez bólu chodziła. Proszę też pomóż mi w pracy i otocz przyjaznymi ludźmi.
33.  

Święty Ojcze Pio, proszę miej pod opieką moją siostrę Jolantę, proszę o dary Ducha Świętego,o łaskę zdrowia o dobrych lekarzy i błogosławieństwo na wszystkie dni.Proszę pomóż jej w pracy i błogosław.
34.  
Ojcze Pio proszę o zdrowie dla mojej Mamy Ireny po operacji biodra aby mogła bez bólu chodzić .Proszę aby przestała ją boleć pachwina.Pomóż jej i błogosław.
35.  
Proszę o miłość wzajemną katarzyny i mateusza, jego szybki powrot, laske narzeczenstwa, wspolnego życia w przyjazni, szczesciu i zaufaniu, ochrony przed zlymi przyjaciółmi
36.  
Św.O.Pio, proszę Cię o odrodzenie i zmartwychwstanie mojego małżeństwa Joanny i Karola po rozwodzie,o zdrowie,o wyjście z trudnej sytuacji finansowej o miłość męża oraz o nawrócenie męża i powrót do małżeństwa


ZAMÓW INTENCJĘ NA MSZĘ ŚW. ZBIOROWĄ:

Wybierz Mszę św.:
Podaj intencję:
Maksymalnie 210 znaków
(około 3 linijek tekstu)
Sblam! Antyspam
Adres e-mail:
W przypadku dodawania intencji po raz pierwszy,
na podany wyżej adres zostanie wysłana wiadomość.
Proszę postępować w/g instruckji w niej zawartej w celu potwierdzenia intencji.
Możliwe jest dodanie tylko jednej intencji z jednego adresu e-mail na dany dzień.