Parafia Rzymskokatolicka
Św. Ojca Pio w Warszawie

przy ul. Gen. Fieldorfa 1


“Pokora jest prawdą, a prawda jest pokorą” - Ojciec Pio.

18 października 2017. Środa.
To jest archiwum. Zapraszamy na nową stronę

Strona Główna Ogłoszenia Intencje Mszy św. Z życia parafii Słowo na Niedzielę Porządek Mszy św. Nabożeństwa Sakramenty Księża Patron Wspólnoty Caritas Pielgrzymki Rekolekcje Światowe Dni Młodzieży Bierzmowanie Wnętrze kaplicy Budowa Sanktuarium Wnętrze kościoła Złote myśli Modlitewnik Anielski Linki Kontakt Lokalizacja Login

W związku z oczekiwaniami wielu osób odwiedzających naszą stronę, otwieramy możliwość zgłaszania przez internet intencji na Msze święte zbiorowe odprawiane odpowiednio w Niedziele o 10.30 i we Wtorki o 18.00. Mszę Świętą można zamówić maksymalnie na dwa tygodnie do przodu. Odpowiednią datę należy zaznaczyć we właściwym miejscu. Dostępny limit intencji na daną Mszę św. to 40 intencji.

Prosimy, by wpisywane intencje były możliwie zwięzłe. Mamy nadzieję, że opcja ta, będzie służyła powiększeniu grona osób modlących się przez wstawiennictwo Św. O. Pio w jedności z naszą parafią, a mieszkających czasem w bardzo odległych stronach świata.

PARAFIA ŚW. OJCA PIO ZASTRZEGA SOBIE PRAWO DO USUWANIA INTENCJI ZAMIESZCZANYCH NA TEJ STRONIE, BEZ PODAWANIA PRZYCZYN, W SYTUACJI KIEDY ZAWIERAJĄ ONE TREŚCI TEOLOGICZNIE WĄTPLIWE, NIEZGODNE Z MAGISTERIUM KOŚCIOŁA KATOLICKIEGO LUB POWSZECHNIE UZNANE ZA OBRAŹLIWE CZY WULGARNE. INFORMUJEMY RÓWNIEŻ, ŻE PRZEDMIOTEM MODLITWY WSPÓLNOTY PARAFIALNEJ SĄ TYLKO I WYŁĄCZNIE INTENCJE ODNOSZĄCE SIĘ DO SPRAW I PROBLEMÓW DOTYCZĄCYCH ŻYCIA RELIGIJNEGO I MORALNEGO OSOBY LUDZKIEJ.

Uprzedzając wszelkie pytania informujemy, że dobrowolną ofiarę za zamówioną Mszę Świętą, można składać na konto bankowe podane niżej (w tytule można napisać: Msza Święta).

86801500040009229420700001
Spółdzielczy Bank Ogrodniczy w Warszawie
03-984 Warszawa, ul. Fieldorfa 5A


INTENCJE NA NAJBLIŻSZE MSZE ŚW. ZBIOROWE

2017-10-22 Niedziela, godz. 10:30:

1.  
Uwielbienie DŚ;Miłosierdzia i TŚ w MB,anioł,św,apost,ewan,męcz,błog,młodz.Dziękuję a.s.Przebaczenie/niebo dla wszystkich,dusze w czyśćcu,umierające w grzechu.Int. MB,papieży,moje,PTPWAJTELRMLSKFSSJJPLACMB+blis.
2.  
Proszę o cud miłości i dobrego męża dla Justyny.
3.  
Św. Ojcze Pio proszę o cudowne uzdrowienie z choroby ks. Tomasza. o błogosławieństwo Boże i światło Ducha Świętego.
4.  
O ocalenie ważnej przyjaźni i zaufanie z mojej strony w tej relacji
5.  
Przez wstawiennictwo Św Ojca Pio proszę o łaskę nawrócenia mojego męża Łukasza, żeby odrodziła się w nim miłość do mnie, żeby wybaczył wszystkie zranienia i wrócił do rodziny
6.  
Ojcze Pio błagam o cud uzdrowienia z nałogu pijaństwa,nawrócenie przemianę życia ,pracę Łukasza Błagam wyproś potrzebne łaski u Jezusa Miłosiernego i Matki niech skonczy się ten koszmar.Ratuj to dziecko
7.  
Sw.Ojcze Pio prosze o łaskę nawrocenia i o Swiatło Ducha Sw.dla corki Moniki w decyzjach zyciowych,o zdanie waznego egzaminu, o moj szczesliwy powrot do Polski,a dla chorej mamy i Basi umocnienie duchowe.
8.  
Przez wstawiennictwo sw. Ojca Pio i sw. Jozefa prosze o laske dobrego meza, prace, o blogoslawienstwo Boze i laski potrzebne w rodzinie
9.  
O szczęście wieczne dla zmarłych z mojej rodziny, a zwłaszcza Ś.P.: dziadków Stanisława, Mieczysława i babci Henryki, a także wszystkich dusz potrzebujących Bożego Miłosierdzia
10.  
Pomóż abym miała dobrą pracę i pomocnych uczciwych ludzi na mojej drodze. Błagam aby marzenia z pracą się spełniły. Proszę Cię o opiekę nad moją rodziną, oddal ode mnie wszystkie myśli i czyny złych ludzi.
11.  
O. PIO proszę Cię w intencji mojej Żony Agnieszki, aby w Jej sercu odrodziła się miłość, która nas kiedyś połączyła, by chciała i umiała na nowo pokochać męża, wróciła do męża. Uzdrów i połącz nasze małżeństwo.
12.  
O potrzebne łaski dla Joanny
13.  
O siły, zdrowie i potrzebne łaski dla Marii i Krzysztofa oraz o zrozumienie w rodzinie.
14.  
Św Ojcze Pio proszę o Twoje orędownictwo przed Panem Jezusem w uproszeniu nawrócenia i Darów Ducha Św dla Łukasza, proszę o uczciwego pracodawcę dla męża i zdrowie dla nas. Ojcze Pio módl się za nami.

15.  
Święty Ojcze Pio proszę o odwrócenie trudnych sytuacji w naszej rodzinie, zdrowie, trzeźwość i uczciwość syna, ukończenie studiów , dobrą pracę. Wstawiaj się za nami u Boga
16.  
we wszystkich intencjach o które się modlę
17.  
Proszę o modlitwę w intencji mojego syna Piotra, o łaskę uzdrowienia dla niego, opiekę Matki Bożej,Boże błogosławieństwo, oraz zdrowie i potrzebne łaski dla mojego męża, mamy,brata i dla mnie.Urszula
18.  
Św Ojcze Pio proszę o spokój wewnętrzny, zdrowie i proszę pomóż mi w pracy przetrwać te trudne dni i aby wszystko się ułożyło.Błogosław mi i prowadź.
19.  
Błagam o uzdrowienie syna Maksymiliana z autyzmu i pozostałych zaburzeń,o zdrowie i Boże błogosławieństwo dla całej rodziny oraz uwolnienie taty z nałogu nikotynowego.
20.  
blagalno-dziekczynna o uwolnienie od nieszczesc, Boze blog, zdrowie, prace stala, dar rozezn nawrocenie, pelnienie woli Bozej dla Magdaleny, w int P.J, za zmarlych z rodziny Bóg zapłać
21.  
W intencji św pamięci rodziców dziadków pradziadkow teściów i wszystkich znajomych aby dostąpili królestwa Bożego.
22.  
Św. Ojcze Pio proszę o cud miłości dla Rafała i Agnieszki, aby ich drogi zeszły się ponownie. Proszę o łaskę małżeństwa dla nich.
23.  
Dziękuję za otrzymane dary i proszę przez Twoje wstawiennictwo Ojcze Pio o zdrowie i potrzebne łaski dla Aliny i rodziny. Jezu ufam Tobie.
24.  
Za Duszę Mojej Zmarłej Mamusi - Aby Dostąpiła Nieograniczonej Miłości Boga, Aby Dobry Bóg Przyjął Ją do Swego Królestwa. Błagam o dalszą Łaskę Zdrowia.
25.  
ZDROWIE LASKI DUCHA SW DLA ANTONIEGO POMOC WTRUDNEJ SYTUACJI RODZINNEJ
26.  
Św Ojcze Pio proszę o zdrowie i wszelkie łaski .Proszę miej mnie pod swoją opieką i prowadź w każdym dniu w zdrowiu i w radości.Opiekuj się mną również w pracy i proszę o życzliwe osoby które mnie otaczają.
27.  
O trzeźwość i zdrowie psychiczne Ewy i jej ojca chrzestnego, o o wytrwałośc i potrzebne łaski dla rodziny.
28.  
Proszę o nawrócenie Tomasza, aby przestał ulegać pokusom i wrócił do mnie i syna, aby w końcu stał się dobrym ojcem i partnerem i mogliśmy stworzyć rodzinę.
29.  
Ojcze Pio proszę w intencji mojego Męża, aby otworzył swoje serce i poczuł znowu tę miłość, która nas kiedyś połączyła i przywiodła przed ołtarz Pana. Pomóż, byśmy do siebie wrócili i na nowo budowali rodzinę
30.  
Proszę o łaskę Bożą, siłę do pokonywania trudności i przetrwania tego trudnego okresu oraz proszę o cud miłości i dobrego męża dla Anety.
31.  
Św Ojcze Pio proszę błogosław mojej Mamie Irenie daj Jej zdrowie oraz proszę o zdrowie dla mnie żeby wszystko wróciło do normy i wszelkie łaski .Miej nas pod swoją opieką i błogosław w każdym dniu.
32.  
Św.O.Pio dziękuję za znalezienie większego mieszkania dla nas, dziękuję, że odzyskałam dzieci.Proszę Cię o uratowanie mojego małżeństwa Joanny i Karola, o siłę na przeprowadzkę i polepszenie sytuacji finansowej
33.  

Ojcze Pio i Święta Rito, na kolanach dziękuję za otrzymane łaski.Błagam o dalszą opiekę nad Dominikiem.Chwała Panu.
34.  
proszę o uwolnienie wuja od alkoholizmu, zdrowie dla taty i dziadka, siłę dla mamy, miłość dla mnie i Mateusza, wiarę dla niego, opiekę nad nim, jego i moją rodziną oraz uwolnienie dusz czyśćcowych
35.  
Sw Ojcze Pio, proszę o uleczenie naszych relacji z ludźmi, o to żebyśmy coraz lepiej poznawali Boga i coraz mocniej Go kochali. O pokój serca i uzdrowienie wewnętrzne. O pomoc w nauce i pracy
36.  
Proszę, abym odnalazła miłość, szczęście i spokój u boku uczciwego i dobrego człowieka, bym przestała wreszcie być samotna. Matko Kochana otocz płaszczem opieki moją siostrę Annę w życiu osobistym i zawodowym.
37.  
Święty Ojcze Pio proszę o powrót do zdrowia mojego syna Macieja​ i męża Mirosława oraz o opiekę nad nimi
38.  
O uzdrowienie dla Artura, Mariusza, o potrzebne Łaski i zdrowie dla Ewy, Krystyny,Ryszarda L i M, Joli,Oliwii, Marii. O Chrzest dla Hani. Za dusze śp. Marianny, Romana, Franciszka, Stefanii.
39.  
Św Ojcze Pio proszę miej pod opieką moja siostrę Jolantę, proszę o zdrowie dla niej, o dobrych lekarzy, prawidłowe wyniki badań i skuteczne leczenie.Pomóż jej i prowadź w każdym dniu.
40.  

Proszę o dobrego męża i przyjaciół, o zdrowie i dobrą, stałą pracę dla mnie i rodziców. O wyjście z problemów finansowych i własny dach nad głową. O uzdrowienie relacji w rodzinie i nawrócenie siostry.
41.  
Uwielbienie TŚ,Eucharystii,Męki,Zmartwychwstania.Dziękczynna.Nawrócenie grzeszników,dzieci nienar,tych co przeze mnie cierpieli.Zadośćuczynienie i zawierzenie NSM/NSJ świata,rodz,przodków,pracy,piel,pm,F,G,pow.
42.  
ojcze pio prosze za zmarłych Marie Świstowską , Bolesława , genowefe Jana , Gibas zmarłych z rodziny i rodzenswo i rodziców ,józefa i Bolesława i dusze w czysccu cierpiace
i w pewnej intencjii2017-10-24 Wtorek, godz. 18:00:

1.  
O pełnienie Woli Bożej, zdrowie duszy i ciała, błogosławieństwo Boże w pracy i nauce dla Ireny, Ryszarda, Agnieszki, Marka, Joanny Słowik oraz Tomasza Sasin, Tomasza Szatko i Tomasza Kwiatkowskiego.
2.  
za dusze śp. Henryka, Stanisława, Kazimierę i Władysława Jabłońskich, . Henryka Stawiereja, Witolda i Stanisława Korzeb, Władysławy i Ryszarda Nagórków
3.  
O.Pio wyproś potrzebne łaski, zachowaj od zwątpienia, wyproś dary Ducha świętego,opiekę Maryi
4.  
Św ojcze Pio proszę Cię o wstawiennictwo w sprawie nowonarodzonego dziecka, które matka wyrzuciła na śmietnik, niech dzieje się w jego życiu wola Boża, cokolwiek by się nie stało dalej miej je w swojej opiece
5.  
Ukochany Panie Boże proszę o Miłosierdzie i łaskę Nieba dla zmarłych: wujka ks.Stanisława, babcie Stasię, dziadka Wacka i tate Edwarda. Dziękuję za otrzymane łaski
6.  
Uwielbienie DŚ;Miłosierdzia i TŚ w MB,anioł,św,apost,ewan,męcz,błog,młodz.Dziękuję a.s.Przebaczenie/niebo dla wszystkich,dusze w czyśćcu,umierające w grzechu.Int. MB,papieży,moje,PTPWAJTELRMLSKFSSJJPLACMB+blis.
7.  
Proszę o cud miłości i dobrego męża dla Justyny.
8.  
O całkowite uzdrowienie z choroby nowotworowej Mai.O życie,zdrowie i trzeźwość Cezarego.
9.  
o łaskę zdrowia w chorobie nowotworowej dla Zbigniewa
10.  
Święty Ojcze Pio, spraw aby sytuacja w pracy dobrze się ułożyła i abym miał fajnych kolegów.
11.  
Św. Ojcze wstawiaj się za moja Rodzina - proszę o pokój, miłość, przebaczenie i pojednanie w mojej Rodzinie. Dla chorych o łaskę uzdrowienia i przyjęcia Woli Pana. O łaskę dobrej śmierci jeśli taka Wola Boża.
12.  
Święty Ojcze Pio proszę o zdrowie i wszelkie łaski w każdym dniu oraz pomóż mi w pracy żebym nie miała problemów.
13.  
Za wstawiennictwem Św.Ojca Pio proszę o dobrą pracę w zawodzie i znalezienie swojego miejsca na ziemi, Panie błogosław w remoncie i pokaż Markowi jak go kochasz
14.  
Św. Ojcze Pio proszę o cudowne uzdrowienie z choroby ks. Tomasza. o błogosławieństwo Boże i światło Ducha Świętego.
15.  


Ojcze Pio i Święta Rito, na kolanach dziękuję za otrzymane łaski.Błagam o dalszą opiekę nad Dominikiem.Chwała Panu.
16.  
O usuniecie wszelkich przeszkod do zalozenia rodziny Ali o zalozenie szczesliwej rodziny Ali z dobrym czlowiekiem
17.  
O ocalenie ważnej przyjaźni i zaufanie z mojej strony w tej relacji
18.  
Przez wstawiennictwo Św Ojca Pio proszę o łaskę nawrócenia mojego męża Łukasza, żeby odrodziła się w nim miłość do mnie, żeby wybaczył wszystkie zranienia i wrócił do rodziny
19.  

Proszę o dobrego męża i przyjaciół, o zdrowie i dobrą, stałą pracę dla mnie i rodziców. O wyjście z problemów finansowych i własny dach nad głową. O uzdrowienie relacji w rodzinie i nawrócenie siostry.
20.  
Święty Ojcze Pio proszę o powrót do zdrowia mojego syna Macieja​ i męża Mirosława oraz o opiekę nad nimi
21.  
Proszę o lepszy wzrok dla taty,uwolnienie wuja od alkoholizmu,zdrowie dla dziadka, szczęście i siłę dla mamy, miłość dla mnie i Mateusza, wiarę dla niego,opiekę nad nim jego i moją rodziną,zbawienieduszwczysccu
22.  
Sw.Ojcze Pio prosze o łaskę nawrocenia i o Swiatło Ducha Sw.dla corki Moniki w decyzjach zyciowych,o zdanie waznego egzaminu, o moj szczesliwy powrot do Polski,a dla chorej mamy i Basi umocnienie duchowe.
23.  
Św Ojcze Pio proszę o zdrowie i wszelkie łaski .Proszę miej mnie pod swoją opieką i prowadź w każdym dniu w zdrowiu i w radości.Opiekuj się mną również w pracy i proszę o życzliwe osoby które mnie otaczają.
24.  
ojcze pio prosze za zmarłych Marie Świstowską , Bolesława , genowefe Jana , Gibas zmarłych z rodziny i rodzenswo i rodziców ,józefa i Bolesława i dusze w czysccu cierpiace
i w pewnej intencjii
25.  
Ojcze Pio, proszę pomóż nam w relacjach z ludźmi, nauce i pracy. Proszę o nasze nawrócenie i o Ducha Świętego. Pomóż nam żyć blisko Boga i pełnić Jego wolę. Proszę o pokój serca i ukochaną osobę
26.  
Przez wstawiennictwo sw. Ojca Pio i sw. Jozefa prosze o laske dobrego meza, prace, o blogoslawienstwo Boze i laski potrzebne w rodzinie
27.  
Za dusze zmarłych krewnych: Ś.P. Heleny, Witolda, Czesława, Tadeusza, Józefa, Aleksandra oraz zmarłych w młodym wieku koleżanek Ś.P. Pauliny i Magdaleny. Niech Dobry Bóg przyjmie ich do swego Królestwa.
28.  
Uwielbienie TŚ,Eucharystii,Męki,Zmartwychwstania.Dziękczynna.Nawrócenie grzeszników,dzieci nienar,tych co przeze mnie cierpieli.Zadośćuczynienie i zawierzenie NSM/NSJ świata,rodz,przodków,pracy,piel,pm,F,G,pow.
29.  
proszę Cię Ojcze o wszelkie łaski Boże dla moich dzieci, o równowagę psychiczną i o nawrócenie Roberta
30.  
O uwolnienie i uzdrowienie dla Artura I Mariusza. O potrzebne Łaski dla Ewy, Krystyny, Ryszarda, Joli I Marii. O Chrzest dla Hani. Za ludzi, których skrzywdziłem.
31.  
Św.O.Pio dziękuję za znalezienie większego mieszkania dla nas, dziękuję, że odzyskałam dzieci.Proszę Cię o uratowanie mojego małżeństwa Joanny i Karola, o miłość i polepszenie sytuacji finansowej
32.  
Proszę, abym odnalazła miłość, szczęście i spokój u boku uczciwego i dobrego człowieka, bym przestała wreszcie być samotna. Matko Kochana otocz płaszczem opieki moją siostrę Annę w życiu osobistym i zawodowym.
33.  
O trzeźwość i zdrowie Ewy oraz uzdrowienie rodziny , o łaski dla Piotra i rodziny, Chwalmy Pana za jego dobroć i łaskawość
34.  
Św. Ojcze Pio proszę o uwolnienie Norberta od wszelkiej nieczystości, narkotyków oraz o dar mądrości i łaskę wiary dla niego
35.  
Proszę o łaskę cudu miłości dla Bożeny i Sławka
36.  
O. PIO proszę Cię w intencji mojej Żony Agnieszki, aby w Jej sercu odrodziła się miłość, która nas kiedyś połączyła, by chciała i umiała na nowo pokochać męża, wróciła do męża. Uzdrów i połącz nasze małżeństwo.
37.  
O Zdrowie dla Władysława
38.  
Św Ojcze Pio proszę błogosław mojej Mamie Irenie daj Jej zdrowie oraz proszę o zdrowie dla mnie żeby wszystko wróciło do normy i wszelkie łaski .Miej nas pod swoją opieką i błogosław w każdym dniu.
39.  
Proszę o łaskę Bożą, cud miłości i dobrego męża dla Anety.
40.  
Św. Ojcze Pio proszę o cud miłości dla Rafała i Agnieszki, aby ich drogi zeszły się ponownie. Proszę o łaskę małżeństwa dla nich.
41.  
Św Ojcze Pio proszę miej pod opieką moja siostrę Jolantę, proszę o zdrowie dla niej, o dobrych lekarzy, prawidłowe wyniki badań i skuteczne leczenie.Pomóż jej i prowadź w każdym dniu.2017-10-29 Niedziela, godz. 10:30:

1.  
Proszę o nawrócenie Tomasza, aby przestał ulegać pokusom i wrócił do mnie i syna, aby w końcu stał się dobrym ojcem i partnerem i mogliśmy stworzyć rodzinę.
2.  
Ojcze Pio proszę pomóź mi znaleźć kawalerkę w Warszawie w korzystnej cenie do wynajęcia w najbliższym czaise-uwolnij mnie od niedobrych wspołlokatorów,błagam ogranicz stres w związku z brakiem domu.Pomóż!
3.  
Św.Ojcze Pio proszę o szczęśliwy przebieg operacji mojego taty i szybki powrót do zdrowia.
4.  
Ojcze Pio proszę ulecz moje ciało z choroby gdyż ciągle boli mi brzuch a lekarze nie widzą przyczyny. Proszę o łaskę zdrowia.
5.  
Proszę o modlitwę za miłość w moim domu, szczerość, radość i bezpieczeństwo mojego domu i rodziny, proszę o zdrowie dla mnie i moich bliskich, za szczęście i mądrość w pracy oraz bezpieczeństwo finansowe.
6.  
Św.O.Pio dziękuję Ci za szczęśliwą przeprowadzkę, dziękuję, że odzyskałam dzieci.Proszę Cię o uratowanie mojego małżeństwa Joanny i Karola,o odrodzenie miłości w mężu do mnie,o polepszenie sytuacji finansowej
7.  
O. PIO proszę Cię w intencji mojej Żony Agnieszki, aby w Jej sercu odrodziła się miłość, która nas kiedyś połączyła, by chciała i umiała na nowo pokochać męża, wróciła do męża. Uzdrów i połącz nasze małżeństwo.
8.  
w intencji wynagradzającej za moje grzechy. Bóg zapłać
9.  
O pełnienie Woli Bożej, zdrowie duszy i ciała, błogosławieństwo Boże w pracy i nauce dla Ireny, Ryszarda, Agnieszki, Marka, Joanny Słowik, Tomków, Marii Kwiatkowskiej i jej męża i dzieci..
10.  
Proszę o modlitwę za duszę zmarłego dziadka Stanisława, Agnieszki Ś.,Anny i Karoliny Jasiak, Dariusza Sosina i za wszystkie duszę w czyśćcu cierpiące. Jezu zmiłuj się nad nimi.
Katarzyna
11.  
Ojcze Pio błagam o wstawiennictwo u Jezusa o uzdrowienie z nałogu pijaństwa,nawrócenie przemianę życia,serca,dla Łukasza niech Duch św. napełni jego duszę a opatrzność czuwa w każdym dniu.
12.  
Ojcze Pio błagam wyproś łaskę przemiany serca, uwolnienia i nawrócenia z grzechu, pokus szatańskich, dary Ducha Świętego oraz dar założenia rodziny chrześcijańskiej i ojcostwa dla Daniela. Boże ratuj to dziecko
13.  
Ojcze Pio prosze o łaskę nawrocenia, o Swiatło Ducha Sw.dla corki Moniki, nieustajaca opiekę Maryi,o szczesliwy powrot do Polski,zdrowie dla mamy i s.Basi,o Boze Bogoslawienstwo dla calej rodziny.
14.  
Za wstawiennictwem Św. Ojcze Pio proszę o cud miłości dla Heleny i Mariusza, aby ich drogi ponownie się zeszły. Proszę o łaskę pokonania przeszkód i sakramentu małżeństwa dla nich.
15.  
Św. Ojcze Pio proszę o wstawiennictwo i wyproszenie u naszego Ojca Miłosiernego łaski zdrowia i pozytywnych skutków leczenia dla mojego taty Jerzego
16.  
Dziękuję za otrzymane dary, którymi obdarzasz Alinę i jej rodzinę. Jezu ufam Tobie.
17.  
Św. Ojcze Pio proszę o cud miłości dla Rafała i Agnieszki, aby ich drogi zeszły się ponownie. Proszę o łaskę małżeństwa dla nich.
18.  
O spokój dusz św. pamięci Ireny, Jana Ciuków i Jadwigi , Mikołaja Busłajew
19.  
Ojcze Pio za Twoim wstawiennictwem proszę o uratowanie mojego małżeństwa, o to by Mąż wrócił do mnie, poczuł znowu tę miłość i chciał wypełniać złożoną przysięgę małżeńską. Proszę o siłę i nadzieję..
20.  
O zmianę pracy dla Michała
21.  
O uzdrowienie dla Artura, Mariusza, o potrzebne Łaski i zdrowie dla Ewy, Krystyny,Ryszarda L i M, Joli,Oliwii, Marii. O Chrzest dla Hani. Za dusze śp. Marianny, Romana, Franciszka, Stefanii.
22.  
Ojcze Pio proszę o zdrowie, proszę o pracę abym jej nie straciła i pozostała na tym samym miejscu.
23.  
O umocnienie ważnej przyjaźni i zaufanie z mojej strony w tej relacji
24.  
Sw Ojcze Pio, proszę o uleczenie naszych relacji z ludźmi, pomoc w akceptacji siebie i innych. Proszę o pokój serca, Ducha Świętego, uwolnienie od zła, żebyśmy zaufali Bogu i pełnili Jego wolę
25.  
Ojcze Pio proszę o błogosławieństwo Boże i światło Ducha Świętego oraz o laskę cudownego uzdrowienia z choroby ks. Tomasza.
26.  
Św Ojcze Pio proszę o zdrowie i wszelkie łaski .Proszę miej mnie pod swoją opieką i prowadź w każdym dniu w zdrowiu i w radości.Opiekuj się mną również w pracy i proszę o życzliwe osoby które mnie otaczają.
27.  
O uwolnienie Norberta od złych duchów narkomanii i gry komputerowej Bohaterowie potęgi i magii
28.  

Ojcze Pio i Święta Rito, na kolanach dziękuję za otrzymane łaski.Błagam o dalszą opiekę nad Dominikiem.Chwała Panu.
29.  
prosze blagalno-dziekczynna w int J.P, o uwolnienie od wszystkich nieszczesc uzdrowienie Boze blog Ducha sw, 7 darow Ducha sw i pomoc prace stala dla Magdaleny, nawrocenie dla Anny Bóg zaplac Szczęść Boże
30.  
Przez wstawiennictwo Św Ojca Pio proszę o łaskę nawrócenia mojego męża Łukasza, żeby odrodziła się w nim miłość do mnie, żeby wybaczył wszystkie zranienia i wrócił do rodziny
31.  
Uwielbienie TŚ,Eucharystii,Męki,Zmartwychwstania.Dziękczynna.Nawrócenie grzeszników,dzieci nienar,tych co przeze mnie cierpieli.Zadośćuczynienie i zawierzenie NSM/NSJ świata,rodz,przodków,pracy,piel,pm,F,G,pow.
32.  
Święty Ojcze Pio proszę Cię o powrót do zdrowia mojego syna Macieja​ i męża Mirosława oraz o opiekę nad nimi
33.  
Św Ojcze Pio proszę błogosław mojej Mamie Irenie daj Jej zdrowie oraz proszę o zdrowie dla mnie żeby wszystko wróciło do normy i wszelkie łaski .Miej nas pod swoją opieką i błogosław w każdym dniu.
34.  

Proszę o dobrego męża i przyjaciół, o zdrowie i dobrą, stałą pracę dla mnie i rodziców. O wyjście z problemów finansowych i własny dach nad głową. O uzdrowienie relacji w rodzinie i nawrócenie siostry.
35.  
Proszę o polepszenie wzroku taty, odstawienie alkoholu przez wuja, zdrowie dla dziadka, radosć dla mamy, miłość dla mnie i Mateusza, wiarę dla niego, opiekę nad nim, jego i moją rodziną oraz za dusze w czysccu
36.  
o uratowanie małżeństwa Elizy i Daniela, aby Daniel zerwał wszelkie kontakty z inną kobietą i aby ta kobieta dała mu spokój, o spokój w ich małżeństwie.
37.  
Proszę o łaskę Bożą, cud miłości i dobrego męża dla Anety.
38.  
O dobrego męża dla Elżbiety, z którym założy szczęśliwą i kochającą się rodzinę na całe życie. Aby spełniała się w życiu osobistym i zawodowym oraz o zdrowie.
39.  
Św Ojcze Pio proszę miej pod opieką moja siostrę Jolantę, proszę o zdrowie dla niej, o dobrych lekarzy, prawidłowe wyniki badań i skuteczne leczenie.Pomóż jej i prowadź w każdym dniu.
40.  
ojcze pio prosze za zmarłych Marie Świstowską , Bolesława , genowefe Jana , Gibas zmarłych z rodziny i rodzenswo i rodziców ,józefa i Bolesława i dusze w czysccu cierpiace
i w pewnej intencjii
41.  
Przez wstawiennictwo sw. Ojca Pio i sw. Jozefa prosze o laske dobrego meza, prace, o blogoslawienstwo Boze i laski potrzebne w rodzinie2017-10-31 Wtorek, godz. 18:00:

1.  
Za dusze czyśćcowe
2.  
Prosze o modlitwę za Eweline i Łukasza. Przede wszystkim o dar miłości w ich związku. O poprawę ich relacji.
3.  
Św. Ojcze Pio dziękuje za dotychczasowe łaski oraz proszę o dalsze zdrowienie z choroby stwardnienia rozsianego dla mojej małżonki Dominiki oraz łaskę zdrowia dla całej rodziny.
4.  
O życie,zdrowie i trzeźwość Cezarego. O zdrowie Barbary.
5.  
O. Pio proszę w intencji uleczenia z choroby nowotworowej i powrotu do zdrowia dla Mamy Stanisławy (aby nie miała kolejnych przerzutów, nie musiała mieć kolejnej operacji), mogła cieszyć się życiem i zdrowiem.
6.  
Przez wstawiennictwo sw. Ojca Pio i sw. Jozefa prosze o laske dobrego meza, prace, o blogoslawienstwo Boze i laski potrzebne w rodzinie
7.  
Św Ojcze Pio proszę o pomoc w uzyskaniu łaski uzdrowienia z nowotworu złośliwego mojego męża Norberta
8.  
Proszę o dobry wybór drogi życiowej, potrzebne łaski i błogosławieństwo Boże w życiu dla Piotra i Bianki.
9.  
Święty Ojcze Pio proszę o zdrowie i wszelkie łaski w każdym dniu oraz pomóż mi w pracy żebym nie miała problemów i pozostała tam gdzie pracuję.
10.  
O ocalenie ważnej przyjaźni i zaufanie z mojej strony w tej relacji
11.  
Proszę za zmarłych z rodziny Gawart,Gromek, Koźbiał,Magnuszewskich , Kozłowskich i Dietrych. Proszę też za dusze w czyśćcu cierpiące. Jezu zmiłuj się nad nimi.
12.  
Ojcze Pio proszę Cię o zdrowie dla mojego syna Macieja​ i męża Mirosława
13.  
Proszę o zdrowie dla babci Eugenii, za duszę śp. Adama, Jadwigi, Stanisława, Felicji i Jana
14.  
Św Ojcze Pio proszę o zdrowie i wszelkie łaski .Proszę miej mnie pod swoją opieką i prowadź w każdym dniu w zdrowiu i w radości.Opiekuj się mną również w pracy i proszę o życzliwe osoby które mnie otaczają.
15.  
Uwielbienie TŚ,Eucharystii,Męki,Zmartwychwstania.Dziękczynna.Nawrócenie grzeszników,dzieci nienar,tych co przeze mnie cierpieli.Zadośćuczynienie i zawierzenie NSM/NSJ świata,rodz,przodków,pracy,piel,pm,F,G,pow.
16.  
Św.Ojcze Pio proszę o zdrowie dla mojej siostry Katarzyny, aby leczenie zakończyło się pomyślnie, daj jej siłę do walki z chorobą. Proszę otocz ją opieką i jej rodzinę.
17.  
Proszę o wyprostowanie spraw zawodowych i odsunięcie ode mnie złego człowieka, który utrudnia mi w pracy. Otocz płaszczem opieki moją siostrę Annę w życiu osobistym i zawodowym. Zabierz samotne dni od Elżbiety
18.  
Św. Ojcze Pio proszę o siły i zdrowie dla Ireny, Marii, Stanisława i Krzysztofa, o łaskę macierzyństwa dla Agnieszki i Roberta oraz Anny i Aleksandra.
19.  
we wszystkich intencjach o które się modlę
20.  
Św Ojcze Pio proszę błogosław mojej Mamie Irenie daj Jej zdrowie oraz proszę o zdrowie dla mnie żeby wszystko wróciło do normy i wszelkie łaski .Miej nas pod swoją opieką i błogosław w każdym dniu.
21.  
Ojcze Pio błagam wyproś łaskę przemiany serca, uwolnienia i nawrócenia z grzechu, pokus szatańskich, dary Ducha Świętego oraz dar założenia rodziny chrześcijańskiej i ojcostwa dla Daniela. Boże ratuj to dziecko
22.  

Ojcze Pio i Święta Rito, na kolanach dziękuję za otrzymane łaski.Błagam o dalszą opiekę nad Dominikiem.Chwała Panu.
23.  
Sw Ojcze Pio proszę o uzdrowienie naszej psychiki i relacji z ludźmi, łaskę wiary, Ducha Świętego, pomoc w wypełnieniu woli Bożej, żeby Bóg był dla nas najważniejszy. O siły do nauki i pracy i pokój serca
24.  
ojcze pio prosze za zmarłych Marie Świstowską , Bolesława , genowefe Jana , Gibas zmarłych z rodziny i rodzenswo i rodziców ,józefa i Bolesława i dusze w czysccu cierpiace
i w pewnej intencjii
25.  
Św Ojcze Pio proszę Cię o wstawiennictwo u Pana Jezusa- o szczęśliwą operację Mojego Tata i uleczenie jego ran duchowych, a także uleczenie ran duchowych Aleksandra.Ojcze Pio przez Twoje ręce oddaje Nas Bogu.
26.  
Proszę o odstawienie alkoholu przez wuja, poprawę wzroku u taty, zdrowie dla dziadka, radość dla mamy, miłość dla mnie i Mateusza, wiarę dla niego, opiekę nad nim, jego i moją rodziną oraz zbawienie dusz czysćc
27.  
O wieczne szczęście w Niebie dla mojego, zmarłego w tym roku dziadka Stanisława oraz za wszystkie dusze zmarłych z mojej rodziny, które potrzebują Bożego Miłosierdzia.
28.  
Ojcze Pio proszę o cudowne uzdrowienie z choroby ks. Tomasza.O światło Ducha Świetego i błogosławieństwo Boże..
29.  
Uwielbienie DŚ;Miłosierdzia i TŚ w MB,anioł,św,apost,ewan,męcz,błog,młodz.Dziękuję a.s.Przebaczenie/niebo dla wszystkich,dusze w czyśćcu,umierające w grzechu.Int. MB,papieży,moje,PTPWAJTELRMLSKFSSJJPLACMB+blis.
30.  
Proszę o nawrócenie Tomasza, aby przestał ulegać pokusom i wrócił do mnie i syna, aby w końcu stał się dobrym ojcem i partnerem i mogliśmy stworzyć rodzinę.
31.  
O uzdrowienie dla Artura, Mariusza, o potrzebne Łaski i zdrowie dla Ewy, Krystyny,Ryszarda L i M, Joli,Oliwii, Marii. O Chrzest dla Hani. Za dusze śp. Marianny, Romana, Franciszka, Stefanii.
32.  
Ojcze Pio proszę pomóź mi w procesie rekrutacji,w procesie szukania,starania się o bardzo dobrą pracę.Błagam o wsparcie,siłę w tych staraniach.Otocz opieką,pomagaj podejmować dobre decyzje i własciwe działanie.
33.  
Św.Ojcze Pio proszę o szczęśliwy przebieg operacji mojego taty i szybki powrót do zdrowia.
34.  
Otocz płaszczem opieki Annę w życiu osobistym i w nowej pracy. Mateńko błagam Cię zabierz smutne i samotne dni od Elżbiety. O miłość dla Elżbiety i Filipa, z którym chciałaby założyć rodzinę.
35.  
Św.O.Pio dziękuję Ci za szczęśliwą przeprowadzkę, dziękuję, że odzyskałam dzieci.Proszę Cię o uratowanie mojego małżeństwa Joanny i Karola,o odrodzenie miłości w mężu do mnie,o polepszenie sytuacji finansowej.
36.  
O. PIO proszę Cię w intencji mojej Żony Agnieszki, aby w Jej sercu odrodziła się miłość, która nas kiedyś połączyła, by chciała i umiała na nowo pokochać męża, wróciła do męża. Uzdrów i połącz nasze małżeństwo.
37.  
O pełnienie Woli Bożej, zdrowie duszy i ciała, błogosławieństwo Boże w pracy i nauce dla Ireny, Ryszarda, Agnieszki, Marka, Joanny Słowik, Tomków, Marii Kwiatkowskiej i jej męża i dzieci..
38.  
Proszę o modlitwę za duszę zmarłego dziadka Stanisława, Agnieszki Ś.,Anny i Karoliny Jasiak, Dariusza Sosina i za wszystkie duszę w czyśćcu cierpiące. Jezu zmiłuj się nad nimi.
Katarzyna
39.  
O wyzwolenie z grzechów i uzdrowienie: zranień, duszy oraz ciała Norberta
40.  
Proszę o łaskę Bożą, cud miłości i dobrego męża dla Anety.
41.  
Św. Ojcze Pio proszę o cud miłości dla Rafała i Agnieszki, aby ich drogi zeszły się ponownie. Proszę o łaskę małżeństwa dla nich.
42.  
Św Ojcze Pio proszę miej pod opieką moja siostrę Jolantę, proszę o zdrowie dla niej, o dobrych lekarzy, prawidłowe wyniki badań i skuteczne leczenie.Pomóż jej i prowadź w każdym dniu.


ZAMÓW INTENCJĘ NA MSZĘ ŚW. ZBIOROWĄ:

Wybierz Mszę św.:
Podaj intencję:
Maksymalnie 210 znaków
(około 3 linijek tekstu)
Sblam! Antyspam
Adres e-mail:
W przypadku dodawania intencji po raz pierwszy,
na podany wyżej adres zostanie wysłana wiadomość.
Proszę postępować w/g instruckji w niej zawartej w celu potwierdzenia intencji.
Możliwe jest dodanie tylko jednej intencji z jednego adresu e-mail na dany dzień.